recenze Blue Style - Stránky 9 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Blue Style

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
ladislava safarova

Příspěvek od ladislava safarova » 24 říj 2016 05:22

S ck blue style jsem byla spokojena. Sama pracuji v hotelnictvi na vysoke urovni a vim jak to chodi. Jak uz psali vyse prede mnou,prectete si smluvni podminky. Pokud si objednate docu za 7 tis na osobu, nemuzete cekat nic extra ze se nekde neco zvrtne nebo to nekdo lidove receno „posere“ a vy pak nemate pokoj ktery jste zadali, se bohuzel proste stane. Vy jste nikdy nic v praci nepokazili? Samozrejme by mela byt nabidnuta kompenzace… Ja byla s nimi u more poprve a nemuzu si stezovat… I presto, ze jsem si zaplatila najednou celkovou castku za dovcu v hotelu, ktery byl jiz obsazen ( nevsimla jsem si toho…) me po 5 dnech kontaktovali s tim, ze pokoj pro me vyzadali. Vse probehlo v poradku. Az na odlet, bylo zoozdeni cca 2 hod, tudiz prilet do prahy cca 3 hod rano ale moje 7leta dcera to take prezila delegati byli nonstop na tel. Tak asi tak. Dovolena korfu srpen 2016

Karel Chlan

Příspěvek od Karel Chlan » 30 čer 2017 17:46

Leteli jsme s Blue stylem podruhe – poprve cca pred deviti lety a byla to dost hruza, zpozdeny let tam i zpatky, ubytovani priserne, absolutne neodpovidalo tomu co nam napovidali, nicmene jsem trval na naprave a nakonec nas prestehovali do jineho hotelu a bylo to super……az na tu cestu. Letos jsme nasli zajezd pres Invii a kdyz z toho vylezl Blue style malem me omylo…NICMENE – tentokrat bylo vsechno SUPER – cesta na cas tam i zpatky, delegtaka vyborna, ubytovani a cena naprosto odpovidala. Akorat pres Invii uz nikdy vic, neznaji ty destinace a namluvi Vam cokoli jen aby pordali zajezd chteli jsme neco u plaze kvuli rodicum 78 let – samozrejme, hotel je 150 metru od plaze….V podani Inviie znamena 150 m ve skutecnosti 750m z a navic cesta od more do docile slusneho stoupani…v kombinaci spocasim fakt super pro rodice…ale ve vedlejsim hotelu jsme domluvil golfouvou buginu tak nam to dost nakonec pomohlo….BLUE STYLE letos fakt SUPER (hotel Macedonian Sun, Chalkidiki, Kalithea-samostatna recenze bude na Trip Advisor)

David Cimburek

Příspěvek od David Cimburek » 09 srp 2017 00:08

Dobrý den chtěl bych vsechny varovat od hotelu Houria Palase, Tunisko oblast Port el Kantoui, CK Blue-style ms lzive fotografie hotelu, absolutne nic neodpovida popisu a fotografiim, bordel,spina,hnus, personal neochotny pokud nejste rus tak i arogantni, pri porizeni fotografii a nasledne reklamaci u blue style vam odpovi zamitavou odpověď s tim ze je vlastne vse v poradku a vy jste ten co si realny hnus k zbliti vymyslel byli jsme blue style loni a naprosta spokojenost doporučuji resort magic family skanes Monastir, ale beda jakmile poukazete na jejich klamani klientu drzost jejich vyrizeni reklamace nema obdobi. Lidi ctete recenze na tento hotel kdy v roce 2017 rapidne vzrostla nespokojenost s timto hotelem. Ck se chova jako by nic. Pokud chcete mit dovolenou k ničemu tak blue style a houria palace.

Nicola Hermanová

Příspěvek od Nicola Hermanová » 14 srp 2017 17:52

Jsem opravdu znechucená naší letošní dovolenou. S CK Blue style jsme byli POPRVÉ a rozhodně naposledy! Odlet do Tunisu s velkým zpožděním (za což CK nemůže), ale hoteloví zaměstnanci, hlavně na recepci byli neochotní, pokoje špinavé, úklid žádný (pouze při tučném bakšiši), opakovaná výměna pokojů. Bazén po 3 dnech značně páchl, všude se během dne váleli opilí Rusové. Na pokojích pouze větráky bez klimatizace. Následovalo odcizení fotoaparátu…Personál byl ochotný pouze k občanům z Ruska. Kompenzací pro nás bylo moře, které je tam pěkné a čisté. Kdyby nebylo toho, tak nemáme z dovolené nic. CK rozhodně nikomu NEDOPORUČÍM! (místo pobytu TUNIS, hotel Caribbean world Mahdia, odlet 2.8.2017)

Dana Turzáková

Příspěvek od Dana Turzáková » 01 zář 2017 00:53

S touto cestovní kanceláří jsem byla na dovolené letos poprvé a naposledy. Blue style při sjednání smlouvy přes internet tvrdě vyžaduje pojištění cestovní, zavazadel atd. od nich. Nedává možnost volby, že pojištění přes ně nechcete. V praxi to vypadá tak, že pokud chcete zájezd, tak pojištění taky, ale potom můsíte fyzicky na pobočku, kde pojištění rušíte a musíte podepsat místo přísežné prohlášení, že to pojištění nechcete. Tím se vystavujete tomu, že v případě potřeby zavolání asistenční služby, delegátka nebude umět správně postupovat, neboť je proškolena pouze na jednání s asistenční službou jejich pojištění. Nemám ráda, když mi někdo takhle direktivně něco vnucuje, ale mělo to pro mne být varováním a jak se později ukázalo, měla jsem volit jinou cestovku. To, že jsme letěli s dvouhodinovým zpožděním bez pěti minut, je vina přepravce. Po příletu dostanete od delegátky obálku s informacemi, ale autobus , kterým máte odjet k hotelu už Vám nikdo neukáže,proč taky? 10minutová Informační schůzka se sestává hlavně z informací o výletech. Měla jsem možnost poslouchat informační schůzku jiné cestovky, která měla v hotelu také klienty, to bylo úplně jiné “ kafe „, ale bohužel na konci mého pobytu. Na doporučení naší delegátky jsme s dcerou jely autobusem a lodí ná nádhernou pláž, delegátka jenom opomněla,žetam byla na začátku a konci sezony, kdy ta krása byla vidět, protože tam nebyla hlava na hlavě. Také hotel Mix Colombo na Mallorce není můj šálek kávy. Spát 14 dní na proleželé pružinové matraci se prostě nedá. V hotelu údajně mají všechny matrace stejné, bohužel. Pokud na recepci sdělíte nějaký požadavek, trvá tři dny, po urgencíh a ještě jsou i schopni říct, že jste tam ani nebyli. Dále už psát nebudu, zavařila bych si notebook.

Ivana Brůhová

Příspěvek od Ivana Brůhová » 04 zář 2017 21:17

V srpnu jsme s našimi vnoučaty navštívili Rhodos hotel Aldemar Amilia. Hotel sice neodpovídá 5*, ale kdo byl již v Řecku ví, že to tak je. Pokoje uklizené, každý den výměna ručníků a lahve s vodou na pokoji. Jídlo vynikající, vybere si každý. Personál velmi ochotný a usměvavý. Využívali jsme pro děti Croco klub a slečny byly milé a děti se již na druhý den velmi těšily.
Jediné negativní bylo, že cca 92% klientů bylo z Ruska. Jsou velice hluční a jídla si naberou tolik, že stoly po jejich odchodu museli odklízet 2 lidé. S CK Blue style jsme byli na dovolené již 2x a byli jsme s jejich ochotou maximálně spokojeni.

Zbyněk Roth

Příspěvek od Zbyněk Roth » 03 říj 2017 06:41

Soucítím s klienty CK Bluestyle, co tvrdí, že už nikdy. Ze svých dalších cest jsem po letošní dovolené vyloučil všechny CK navždy.
Vyhněte se hotelu Tsamis Zante na Zakynthosu (tedy ubytování, co tam má BlueStyle – ostaní turisté z jiných zemí to měli lepší, ale CK BS má zamluvené pouze standartní pokoje – my měli výhled do popelnic a na parkoviště u kuchyně a nad prádelnou hotelu,….
Výlety prý nebudou, že není zájem, ….. ale on byl, jen už se asi ke konci září nechtělo (ale s Anglicky mluvícími turisty se jet dalo. )
Po přestěhování (až 2.den), kdy jsme si to vynutili už celkem fajn. Personál, jídlo, moře super. Jo -a nechoďte mimo hotel (v Chánově je to zlatý).

Jitka vrbková

Příspěvek od Jitka vrbková » 08 pro 2017 12:52

Již několikrát jsme jeli s cestovní kanceláří Blue Style.Nikdy jsem neměla žádnou stížnost. Hotel, ubytování,delegátka, toto všechno bylo v pořádku.Zato cesta to bylo utrpení.Začalo to tím, že při doručení ubytovacích voucherů jsem se dozvěděla,že poletíme do Monastiru a pak pojedeme 140 km zpět do Hammametu.Vždy jsme letěli naletiště Enfidhu, která je vzdálená asi 40 km od Hammametu.To byl první šok.Na toto nás nikdo neupozornil.Potom to pokračovalo s odletem. Měli jsme odlétat ve 13,15hod.s leteckou společností Tunis Air.Od té doby se objevovalo na informační ceduli, že odlet bude zpožděn a vždy o hodinu déle,že budeme mít nové informace. V 17,00 hod. jsem to již nevydržela a volala na cestovní kancelář přímo na letišti. Tam o zpožděném letu věděli, ale nikdo nás neinformoval.Slečna na cestovce mi řekla, že si máme dojít pro vouchery na občerstvení a že odlet bude pravděpodobně až kolem 19,00 hodiny.Pokud bych tam nezavolala, tak ani nevíme, že si pro nějaké vouchery máme jít. Do destinace jsme dorazili se 7. hodinovým zpožděním.Po návratu jsem reklamovala u cestovky zpoždění a žádala o kompenzaci. No a teď začalo dopisování.
Cestovní kancelář mi napsala, že musím řešit zpoždění letu u letecké společnosti Tunis Air. Letecká společnost mi odepsala, že musím řešit reklamaci u Blue Style.Přehazují si to, jak horký brambor a nikdo nechce nic řešit.Obrátila jsem se na Českou obchodní inspekci. Pokud neuspěji ani tam, tak se obrátím na soud.Z jednání cestovní kanceláře jsem otrávená. Jitka Vrbková

Milada Šimáňová

Příspěvek od Milada Šimáňová » 27 led 2018 00:42

Služby cestovní kanceláře Blue Style jsme využili poprvé. Letěli jsme do Dubaje. Vše proběhlo v naprostém pořádku.Delegát byl velice příjemný. Byli jsme spokojeni a dovolenou si užili. S Blue Stylem určitě vyrazíme i příště :)

Dana Dostálová

Příspěvek od Dana Dostálová » 08 úno 2018 16:22

Dobrý den, s cestovkou Blue sttyle jsme cestovali již po několikáté a vždy bylo vše v pořádku. Letos jsme byli v Turecku hotel Monart City. Dostali jsme pooj ve 4. patře s krásným výhledem na moře, ovšem mělo to jednu malou vadu… klimatizace zde fungovala pouze jako větřák, takže téměř nechladila. Měli jsme srovnání, protože v jiném pokoji byli naši známí a ti to měli v pořádku. Protože neumíme anglicky požádali jsme o pomoc delegátku Barboru…. ne že by pomoc odmítla, ale hned její první věta byla ať jí neříkám o co jde že ona tomu nerozumí, pak nám vzápětí sdělila že pokud budeme chtít vyměnit pokoj, tak by jsme si mohli ještě pohoršit (měli jsme zaplacený pokoj s výhledem na moře). Dopadlo to tak že poslali technika, který řekl že je vše v pořádku, výměnu nabídli ze slovy že ten nabízený pokoj je to samé, tudíž klima taky nejde, takže jsme prožili krááásnou teplou dovolenou i na pokoji s foukající klimou celou noc přímo na nás, protože její umístění naproti postele je taky děsné. Ještě jsme přišli o 30E za druhou kartu aby „klimatizace“ jela celý den. Ochota delegátky byla absolutně neprofesionální jen přeložila co jsme řekli, vše řešila po telefonu a to ještě s důrazem že ji obtěžujeme. Asi příště zvolím jinou cestovku, naprosto pokažená dovolená.

Rychlá odpověď