recenze Blue Style - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Blue Style

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Denisa

Příspěvek od Denisa » 23 srp 2013 23:44

Když tak pročítám tyhle negativní recenze, kde si 80% lidí stěžuje na to že z dovolené měli 6 dní a letadlo mělo zpoždění, atd. tak se musím smát. Fakt typická česká povaha, kritizovat, a nepochválit nic. CK těžko může za to, jaký má letecká společnost podmínky. A když se prodali Holiday Czech Airlines, tak už v zemi není jiná společnost než Travel, na který si všichni stěžují, copak a to můžou? nebo za to že si lidi vybírají v Tunisku nebo Egyptě hotely 2* a 3* a pak si stěžují?
Já jsem sBlue Style byla již 4x a vždycky naprosto v pořádku, radši si připlatim za lepší hotel než abych pak na CK svalovala nespokojenost a úroveň hotelu. Vždy mi bylo řečeno, že hotel je jednodušší, nebo je tam takový problém a kdyyž to člověk ví, tak už ho to nepřekvapí. A nebo si radši nechá doporučit lepší hotel. Delegáti ochotní, vždy vše odpovídalo. To že je problematickej Travel a měli jsme různá zpoždění….to není vina cestovky. Každá CK má v podmínkách, že první a poslední den je na přepravu. Vím že je nespočet lidí co bylo spokojených ale nenapíší to, to my Češi umíme, stěžovat si.

Jak říkám, já jsem byla vždy spokojená. Nejhorší zkušenosti s Eximem a Čedokem. Dobrá cestovka je také Firo tour, taky nemůžu říct půl slova, tak jako na Blue.

Tereza

Příspěvek od Tereza » 24 srp 2013 00:07

S manželem jsme dříve cestovali na vlastní pěst a projeli toho opravdu hodně. Dnes už jsme pohodlní a jezdíme dvakrát ročně přes CK a několikrát jsme jeli i s CK Blue Style. Taky jsme byli nemile překvapeni zpožděním letu či časy letů, ale to se nestalo pouze u této CK, ale i u jiných. Navíc v jednom letadle jsou klienti vždy více cestovních kanceláří.
Taky nechápu špatné recenze na některé zájezdy. Když si člověk koupí zájezd za pár šupů (v porovnání s jinými zájezdy), tak mu přece musí dojít, že nebude mít žádný lux.. Neřeknu, když někdo dá za dovolenku 25 tisíc a více (upozorňuji NA OSOBU). Možná jsme opravdu málo nároční, anebo spíš, jak napsala Ivet, používáme selský rozum (jedno jablko vyměním vždycky jenom za jedno jablko).
Špatnou recenzi bych napsal snad jen k nejmenované cestovní agentuře, u které jsme zakupovali zájezd od společnosti Firo tour. Z důvodu nemoci mého manžela jsme chtěli zájezd změnit a slečna byla absolutně neochotná. A proto bych už nikdy žádný zájezd nekoupila jinak než přímo u Cestovní kanceláře a klidně i u Blue Style.

Jitka

Příspěvek od Jitka » 26 srp 2013 04:12

Minulý týden jsme se vrátili z dovolené ve Španělsku, kterou jsme vybrali u CK BS po oznámení /2 dny před odletem/,že na námi vybrané a zaplacené Krétě je hotel obsazený a tudíž tam nemůžeme odcestovat.Byl nám sice nabídnut jiný hotel na Krétě,ale neměl vůbec dobré recenze na pláž, takže jsme během 1 dne museli vybrat něco jiného.Odlet do Malagy, přesun z letiště do Costa del Sol – hotel Diver ,
vše proběhlo bez problémů, a to zásluhou skvělého delegáta .pana Marcella, který se opravdu staral jak bylo potřeba (naštěstí i po tel.).Dovolená jako taková byla příjemná a hezká, lidé milí, personál hotelu vstřícný, usměvavý , jídlo výborné , všude čisto,pohodu u přes den i večer pro děti i dospělé zajišťovali skvělí animátoři. Takže na Španělsko budeme rádi vzpomínat.ALE na co nezapomeneme je POKOJ SITUOVANÝ OKNY NA STRANU DÁLNICE , BEZ BALKÓNU A MOŽNOSTI ZAVĚŠENÍ ŠNŮRY NA MOKRÉ PLAVKYA RUČNÍKY.Vše by bylo v pořádku, KDYBY CK NENABÍZELA VŠECHNY POKOJE S BALKÓNEM A O DÁLNICI ZDE VŮBEC NEBYLA ANI ZMÍNKA.Nejsme nároční lidé ani remcalové,ale přesto jsme si jeli na dovolenou odpočinout, ale 3 noci beze spaní sttačilo. Tak jsme si přes delegáta vyžádali výměnu pokoje, což nakonec dopadlo dobře, protože se snažili klientům hotelu dle možnosti vyhovět, co je ale zarážející,že CK BS VE SMLOUVĚ S HOTELEM má PRO NAŠE KLIENTY POUZE POKOJE BEZ BALKÓNU a tím Klame zákazníky a zbytečně jim přináší rozčarování z jinak hezké dovolené.
Takže nevěřte cestovkám, čtete recenze , ať si dovolené užijete!

Lenny

Příspěvek od Lenny » 27 srp 2013 00:47

Od CK Blue Style nikdy nečekejte, že dodrží Vámi vybrané a zaplacené ubytování. Dostanete to nejhorší a když to reklamujete, tak Vám naoko vyhoví, ale dostanete snad ještě horší…. Jinak delegát i vše ostatní bylo v pořádku, ale příště asi vyberu jinou CK.

frederik

Příspěvek od frederik » 06 zář 2013 06:34

Letěli jsme s leteckou společností Travel Service.Neuvěřitelní dobrodruzi.Zpoždění leatadla?Nevadí nic se neděje.Nějaký komentář vysvětlení?Na co – nic se neděje.Doporučuji CK ukončit s nimi spolupráci.Na trhu je spousta leteckých společností které se budou chovat profesionálně a to vždy.Travel Service jsou vyslovení amatéři kteří vás zinkasují i při informačním hovoru po telefonu.

Martina

Příspěvek od Martina » 10 zář 2013 23:16

Také musím přidat první a taky poslední zkušenost s CK Blue Style. Včera jsme se vrátili z dovolené na Djerbě. Zaplatili jsme si ubytování v hotelu Fiesta Beach. Ihned po příletu na nás na letišti čekala animátorka CK Blue Style, která nám sdělila, že náš hotel není k dispozici, jelikož je vyprodaný, a proto nám sehnali náhradní ubytování v hotelu Caribbean World. Po transferu do hotelu nás ubytovali snad v nejhorším pokoji – tmavá páchnoucí kobka po plísni, tekoucí sifon ve vaně- v koupelně potopa, vše špinavé a ušmudlané. Bylo to v zadní části hotelu u silnice, kde bydleli pouze Češi (oranžové náramky). Ihned jsme na informační schůzce s delegátkou žádali výměnu pokoje. Delegátka byla velice neochotná, sdělila nám, že celý hotel je plně obsazený, a není jiný pokoj na výměnu. Po dlouhém vyjednávání nám byl pokoj přislíben další den. Vzneseným dotazem, proč nás tedy další den neubytují v hotelu, který jsme si vybrali a zaplatili, nám delegátka sdělila, že na hotelu Fiesta Beach nemají jediného klienta. Tudíž CK Blue Style prodává svým klientům různé hotely, které vlastně ani nemá v rezervaci, a pak klienty proti jejich vůli ládují do svých hotelů a animacema. Klient nic nezmůže, vše mají posvěcené všeobecnými podmínkami. Nakonec jsme tedy dostali jiný pokoj, v hlavní budově- kde byli pouze francouzi. Sto a jedna oproti tomu původnímu. Vše hodili za hlavu a začali užívat dovolenou, jelikož na tu jezdíme z důvodu pracovního vytížení pouze jedenkrát za rok. Přístě už si ji však nebudeme kazit CK Blue Style.

Míša

Příspěvek od Míša » 11 zář 2013 22:33

Tak jsme se též vrátili z dovolené v Tunisu. Vybrali jsme si hotel Caribbean World a musím říct že jsme si to užili. Měli jsme štěstí na pěkný pokoj s výhledem na bazén. Let byl naprosto v pořádku a na čas. Delegátku jsem za celou dovolenou ani jednou neviděla, nejspíš tedy naštěstí, protože na ni padlo poměrně dost stížností o její neschopnosti. Jinak animátoři skvělí a má téměř 3 letá dcera si to naprosto užívala. Boj byl pouze po nájezdu Rusáků o talíře, příbory, hrnky, atd., velké fronty u jídla, ale ochota byla i u výměny náramku-tudíš restaurace pokud si člověk došel na recepci. Pláž i moře čisté a obsluha jela naplno včetně uklizeček-příjemné, ochotné, každý den ulizeno :)Tak za mě i mou rodinu musím říci že to byla fajn dovolená pro nenáročné :)

Pavel

Příspěvek od Pavel » 20 zář 2013 17:52

Také musím přidat svou zkušenost s CK Blue Style. Objednaný hotel Vincci Helios, po příletu bez jakékoliv omluvy oznámení od animátorky, že nejsou potvrzené rezervace, proto nás přesouvají do hotelu Caribbean W.J. Zde jsme dostali pokoj smrdutý jak kobka s vytrženými zásuvkami, utrženou sprchou atd. Hned večer na informační schůzce s delegátkou jsme podali stížnost. Odpověď zněla, aby jsme si ráno vyběhali pokoj jiný a samozřejmě sami. Asi běžný postup delegátů :).
Nejvíce nám bylo divné, že i další nově přijíždějící turnusy byli přesunuty do tohoto hotelu, čím pak to asi je?
S CK Blue Style to bylo naposled.

monika

Příspěvek od monika » 07 říj 2013 19:43

Letěli jsme na last minute Travels, bylo to v OK. Samotný pobyt, připadala jsem si jako kus zboží, informace CK povrchní -např, že po 15.9. se obrátí vítr, bude citelně foukat, moře bude na 4-5 stupni, děti se nemohou v moři koupat pro velké vlny,zábava pro děti – na mizerné úrovni, stravování ALL – nedoporučuji – ohromná závodní jídelna na jedno brdo.
Služby – recepce – o hotelu to ušlo, informace o okolí povrchní, hrad Rhodos v opravě, v neděli muzea zavřená . Velmi časté i noční nízké průlety letadel -letiště 6km, hotely na této straně v Ialossu jsou na přistávacím směru . Po sezoně mrtvo, úroveň neodpovídá ani ***, ubytování u bazénu – od 10 do 23,00 hlasitá hudba . Nikdy více ……

Eva

Příspěvek od Eva » 13 říj 2013 22:36

Zdravím , když to tady tak čtu, tak většinou vidím, že kdo chce psa bít…hůl si vždy najde.
Právě jsem se vrátila z dvoutýdenní dovolené na Djerbě, opět jsem cestovala s BS. Nemám co vytknout, od letecké přepravy, ubytování, jídla, hotelu, delegátky, pláže, počasí nic …
Letecká doprava Nouvelair bez chyby, jen hodinové zpoždění při odletu, ale to CK těžko ovlivní. Jinak let perfekt, jídlo ucházející, stevardi usměvavý.
Hotel Meninx, pokoj čistý, funkční a tichá klimatizace, balkon s výhledem na palmy, recepce a ostatní zaměstnanci milý, pohodový, usměvavý…bazén bezva, može prima, pláž každý den čistá, dostatek lehátek, podložky…jídlo dobré, málo zeleniny k snídani…ale jinak ok.
Delegátka Lenka i animátorka Kris ochotné, usměvavé, trpělivé.
Ovšem, někteří čeští hosté jedou už s tím, co vše budou očerňovat, na co vše si budou stěžovat. Byla s námi rodina , které prudila už v letadle..všechno špatně, na hotelu všechno špatně, žádný úsměv a ani odpověď na pozdrav.
Možná jsem jiná, nebo ne tolik náročná…ale pokud jedu do ciziny, tak musím počítat, že tam jsou věci trochu jinak…jiná mentalita atd. Pokud mám problém s pokojem, nechám si ho vyměnit ..i v mém turnusu byli takové výměny…a bez problémů…mimochodem, někdy směšné důvodu k výměně…
Navíc, ti co jedou Last, tak většinou zapomínají, že většinu ceny sežere přeprava a hotelu platí jen velmi malý obnos za vše…ale většinou, přesně tito zákazníci nejvíce prskají…
Já jsem s BS byla a jsem spokojená, využila jsem jejich služeb několikrát a zatím mě nikdy nezklamali…
Vše co je této cestovce vytýkáno je stejné jako u jiných CK…jsou prostě věci, co žádná CK neovlivní :)

Rychlá odpověď