recenze Čebus - Recenze cestovních kanceláří

recenze Čebus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Čebus

Příspěvek od admin » 16 lis 2013 08:20

Poznávací zájezdy po Evropě i do celého světa.

Kučera

Příspěvek od Kučera » 18 lis 2013 01:39

Byl jste někdo s ck Čebus na poznávacím zájezdě?

verča

Příspěvek od verča » 01 bře 2014 08:03

byli, několikrát. Ohodnotila bych je průměrně. V Benátkách byl zájezd dobře naplánován, vše dobrý, ale průvodkyně strašná

Eva

Příspěvek od Eva » 03 bře 2014 22:25

Zájezd do Benátek na karneval

Hodnotím naprosto super. Pohodlný luxusní autobus a spolehliví řidiči. Excelentní průvodce – jeho znalosti a přehled nás ohromily. Hotel, ne u pláže, ale na pláži přímo – pohodlný, příjemný, čístý, dobrá snídaně. V Benátkách nám tedy nevyšlo počasí, ale jinak vše bylo naplánováno skvěle. Hodnotím na 1*

Jitka

Příspěvek od Jitka » 22 dub 2014 15:38

Velikonoční zájezd do Pařiže s delegátkou p.Štastnou byl naprosto úžasný,její výklad nebyl suchý,ale vtipný,byla velice ochotná a milá,program byl sestaven tak aby jsme zvládli vše.Moc se nám líbilo a doporučuju všem.

Jitka

Příspěvek od Jitka » 28 dub 2014 20:45

26.04.-27.04.2014 zájezd poznávací Krakov a solné doly Vělička nelze hodnotit jinak, než skvělý. Velkou pochvalu zaslouží náš milý průvodce pan ing.Tomáš Kryl, který svými znalostmi o historii Krakova a Věličky přispěl k velkému zájmu nás účastníků zájezdu.Prostě jsme si to vychutnávali se vším všudy. Pan řidič byl také moc ochotný ,přesný a milý. Pochvalu zaslouží i cestovní kancelář Čebus, která tento zájezd pořádala,protože ubytování i strava byli na vysoké úrovni.Ráda se zúčastním znovu jakéhokoliv zájezdu s touto kanceláří.Ještě jednou děkuji a přeji,aby se Vám dařilo. Pěkný den přejí Müllerovi

vera

Příspěvek od vera » 15 kvě 2014 04:40

absolvovala jsem poznávací zájezd benátky florencie řím v květnu 2014 absolutní spokojenost zejména s průvodkyní p Lenkou NEČESALOVOU která byla velmi fundovaná také milá a poznali jsme krásy těchto měst,musím podotknout,že zájezd byl pořádán ČEBUS+BOHEMIAN FANTASY OLOMOUC ,autobus a řidiči taktéž ok

Kristýna

Příspěvek od Kristýna » 12 srp 2014 00:57

S touto cestovkou už NIKDY!
TUTO RECENZI CO PÍŠI SE NEVZTAHUJE K POZNÁVACÍM ZÁJEZDŮM, ALE PŘIJDE MI VHODNÉ O TOM CO SE MI STALO INFORMOVAT!
Tato cestovka má velmi neseriózní chování. Objednala jsem si zde týdenní pobyt u moře v Chorvatsku na ostrovu Pag. První dojem v cestovní kanceláři při objednávání této dovolené by se dal ohodnotit jako velmi dobrý, ale to co následovalo poté bylo příšerné.
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:
Pojištění si vždy sjednávám u CK i tehdy jsem tak učinila. Avšak toto pojištění mi nebylo doručeno poštou ještě ani 2 dny před odjezdem. Podotýkám, že u jiných CK se tyto „věci“ posílají tak, aby došly poštou nejméně týden před odjezdem. O tyto doklady se nikdo z CK ČEBUS nestaral jestli jsem je obdržela a tudíš jsem o ně musela žádat sama, aby mi byli zaslány.
UBYTOVACÍ VOUCHERY:
Tyto vouchery jsem sice obdržela, avšak problém přišel až na ostrově Pag, kde nikdo nevěděl do jakého apartmánu patřím, protože tato CK „zapomněla“ vyplnit políčko název ubytovacího zařízení. I když jsem si tyto vouchery kontrolovala již doma a volala jsem do CK, jestli jsou v pořádku bylo mi řečeno že jsou.
CESTA NA OSTROV PAG, PŘÍJEZD A ODJEZD:
Když jsem dostala pokyny k odjezdu z Brna byl zde napsán předpokládaný příjezd do Chorvatského města až okolo 9 hodniny ranní. Tato informace se ovšem změnila už tehdy když jsem viděla, že se blížíme do tohoto městěčka již v 4:30 ráno.
Řidiči nás vyložili na parkovišti společně i s 4 lidmi (kteří ovšem měli v Pagu jiné ubytování a podotýkám ČESKÉHO DELEGÁTA). Když jsem se šla zeptat společně i se svoji známou, která jela se mnou, kde je nějaký člověk popř.delegát, který nás ubytuje bylo mi řečeno, že naše vouchery nejsou přesně vyplněné, neúplné, a proto pro nás nikdo nepřijel a ani paní „delegátka“ z autobusu nevěděla jak daný problém má řešit. Poté se mě jeden z řidičů zeptal od jaké CK jedu odpověděla jsem ČEBUS a páni řidiči dodali, že TOTO se stává TÉTO CK velmi často. Načež nás paní „delegátka“a řidiči opustili a my jsme zůstaly sami na parkovišti a vymýšlely jak vyřešit tento problém, který nám tato CK způsobila! Museli jsme volat na telefon, který jsme dostaly, na paní, která nevím jestli byla zprostředkovatelkou nebo přímo z CK do Brna (podotýkám, že to nebyl krátký rozhovor tudíž i naskákaly penále za hovor do ČR). S tím, že jsme si myslely, že ona tento problém vyřeší, ale opak byl pravdou, bylo nám řečeno, že si máme počkat do zhruba 9 hodiny až otevře jedna agentura ze zprostředkovatelů této CK. Tuto agenturu jsme nemohly najít chodily jsme po zdejších hotelích i se zavazadly a nikdo pod tímto jménem tuto agenturu neznal. Kolem půl 10 jsme tuto agenturu našly samy ovšem nikdo nám zde nerozuměl co se nám vlastně stalo! Kolem 14:00 jsme se konečně mohly nastěhovat do apartmánu.
A jako další a teď už poslední problém, který zde nastal bylo to, že plánovaný odjezd z Pagu měl být kolem 17:00 my jsme opět čekaly na teď již známém parkovišti. Uplynula už hodina a autobus od CK Čebus NIKDE. Kolem 18:45 přijeli čeští delegáti a 4 lidé, kteří vystupovali s námi na Pagu. Když jsem se šla zeptat co se děje bylo mi řečeno, že tito delegáti dostali zprávu od řidičů, že se odjezd posouvá až na 19 hodinu!
JAK JSEM JIŽ ZMÍNILA S TOUTO CESTOVKOU BYCH UŽ NIKDY NEJELA, TEĎ KDYŽ NĚKAM JEDU NA DOVOLENOU TÉTO CK SE VYHÝBÁM.
ROZHODNĚ NECHCI ODRAZOVAT NĚKTERÉ Z VÁS, KTEŘÍ SI TUTO RECENZI ČTOU, ALE KDYŽ UŽ POJEDETE S TOUTO CESTOVKOU ROZHODNĚ SI NĚKOLIKRÁT PŘEKONTROLUJTE VŠECHNY DOKUMENTY OD CK CO VÁM ZASLALA A JESTLI JSOU DOBŘE VYPLNĚNÉ. AŤ SE VÁM NESTANE TO MNĚ! NENÍ TO TOTIŽ VŮBEC PŘÍJEMNÉ STÁT NĚKDE MIMO ZEM KDE BYDLÍTE A NEVĚDĚT CO S VÁMI BUDE PO CELÝ TÝDEN.

Eva

Příspěvek od Eva » 21 srp 2014 16:55

Náš letošní poznávací zájezd do Francie, konkrétně Normandie, Bretaň a Paříž 11-17.8.2014 – byl nabitý programem, myslím, že hlavně díky průvodkyni paní Mgr. Kláře Ležatkové, Ph.D., vše klapalo jako na drátku, poradila a překládala v kteroukoli denní i noční dobu, naprosto nás zahltila historickými i praktickými informacemi. Navštívili jsme spoustu krásných míst, ochutnali místní speciality, ubytování i strava neměly chybu. Také ze strany řidičů maximální vstřícnost. Všem lidem z ČEBUSU patří velké poděkování !!

Majka

Příspěvek od Majka » 07 zář 2014 04:47

Letos jsem s nimi absolvovala zájezd do Paříže 13. – 17.srpna. Pocity rozporuplné. Řidiči příjemní a zodpovědní ( ti ale nepatří k ČEBUSu!). Program sliboval spostu věcí, zvládli jsme jen část – proč slibovali prohlídku Remeše, když jsme podle průvodkyně přijeli do Remeše moc pozdě a spěchali do hotelu v Paříži? A stejně to s programem pokračovalo i dál – časy uváděné průvodkyní a program slibovaný CK byl jen orientační. Hotel s názvem Premier Class byl neuvěřitelné špinavý a zanedbaný. Mimopražským a mimobrněnským cestovatelům nedoporučuju s touto CK cestovat, protože vám sice slíbí svoz a odvoz z/do daného města, ale zpět vás nedovezou, tak jako se to stalo nám z Ostravy. Až na poslední chvíli (před příjezdem do Brna), nám průvodkyně oznámila, že do Ostravy nás nedovezou a musíme si počkat na další informace. Po několikahodinové exkurzi přes Brno, Vyškov, Prostějov a Olomouc nás z Olomouce poslali do Ostravy vlakem. Na mou stížnost majitel CK reagoval velmi arogantí odpovědí a argumentem, že za účtovanou cenu nemohou klienty vozit na místo, odkud je přivezli. Znovu bych s nimi nejela a nedoporučila je nikomu dalšímu. Doporučuji vybrat CK, které zpravdu záleží na spokojenosti klientů. Po mé zkušenosti tohle ČEBUS neumí.

Rychlá odpověď

   
cron