recenze Čedok - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Čedok

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Petra

Příspěvek od Petra » 14 srp 2014 21:52

S Čedokem jsme byli popprvé a mohu jen doporučit! Přelom červenec – srpen Řecko,Rhodos. Vše proběhlo v pořáku,delegátky na letišti atd.Dodržení destinace a všeho co bylo psané,dovolená super.Tímto bych chtěla pochválit delegátku Petru Karáskovou- milá,ochotná se vším poradila či pomohla.Jediná malá vada,odlétá se v noci prvního dne pobytu takže na místě jste o půlnoci a ten den vlastně již platíte.Domů odlétate poslední den o půlnoci což by bylo v poho,ale dopoledne musíte vyklidit pokoj a co celý ten den? Taže pokud je pokoj volný můžete si ho doplatit a zůstat na něm až do večera. To jsme mi udělali,kdyby to bylo v ceně neměla bych žádnou přípomínku.Přesto dovolená i když od CK Čedok trochu dražší tak perfektní a můžu jen doporučit !

Aleš

Příspěvek od Aleš » 18 srp 2014 20:31

V srpnu 2014 jsem byl na 12 dní/11 nocí v Turecku – Alanya / hotel Kleopatra Life od CK Čedok. 12.den se nekonal, protože odjezd na letiště byl již v 5 hodin ráno, tudíž nelze považovat dvanáctý den jako den dovolené (první den jsme byli na místě ve 13hodin.) Ubytování odpovídající, úklid a čisté ručníky na vyžádání. Od prvního dne jsme byli upozorňováni na nutnost placení spropitného – bakšiše, a dokonce obsluha baru mě na to upozornila, že mám do jejich pokladničky vhodit tips. Obsluha, kromě jedné osoby neuměla anglicky, německy, ani rusky, takže odjednání čehokoliv jiného než piva, na které se dalo ukázat, byl problém. Při požádání o větší skleničku nebylo vyhověno, při objednávce pro 4 lidi, sedící spolu u stolu nám bylo sděleno, že si musí každý přijít pro pití sám osobně. Veškeré pití bylo celý den v plastových lahvích vystaveno na stole, ikdyž lednice byla pod barem funkční, takže bylo teplé a led byl na příděl. o každou další kostku ledu se muselo prosit, ovšem, pokud led byl. Dost často bylo slyšet slovo -finiš- s ukázkou prázdné nádoby a pokrčením ramen. Voda, která byla napojena na automat vyrábějící džusy byla sice v barelech od originální vody, ale doplňovaných z vodovodu, stejně tak, jako voda v automatu na kávu, nebo fontána na chlazenou vodu (známé z kanceláří, Ikey, čekáren..) Nebylo nám doporučováno vodu z vodovodu pít, přesto nám v rámci ALL INC. byla podávána automaticky. Nabídka jídel byla celý pobyt stejná.. salám, sýr, vejce, párečky ke snídani, masové lečo, párečky, smažené cosi k obědu, grilované maso, chléb ve vajíčku k večeři. 3x za celý pobyt byla ryba, jednou kuře. Vydávaný bufet byl studený, jídelna s vypnutou klimatizací, obsluha nepříjemná. Na tři budovy hotelu malý prostor, fronta na jídlo na hodinu. Další nabídka jídla byla zelenina krájená na plátky, kostičky, čtverečky, lilek smažený, pečený, vařený, syrový, rajčata s okurkou, okurka s rajčaty, zelené trhané saláty, studené těstovinové saláty, vařená vejce v marinádě, olivy s peckou. Největší pochoutkou pro mě byl meloun, který byl bezmála stále k dispozici, slívy a občas hroznové víno. další nabídka ovoce se nekonala, a to jsme od přistání slyšeli, jak je zde úrodná půda, co všechno se sklízí dvakrát ročně atd. Na pláži žádné pití, muselo se do hotelu, kde u „baru“ nebyla ani jedna židlička, spíš to bylo výdejní okénko v kempu, neměli rádi, když se šlo pro pití přímo v plavkách nebo bez trička. Večeře v 19 hodin pravidelně startovala o min. půlhodinu pozděli a nikdo si nesměl vzít ani krajíc chleba, dokud neodstartovali. Wifi spíše nefungovala, než fungovala, po dobu pobytu se stále opravovala a předělávala. Nabídka odpoledního bufetu bylo pár oschlých sušenek a vysušená bábovka. Na pokoj byl denní příděl balené vody celý jeden litr na pokoj, a možnost balené koly a fanty, ovšem to už bylo za peníze, přestože se jednalo o ALL INC. Městečko, moře, nákupy, zážitek z dovolené – paráda !! ale celkový dojem mi zkazil hotel, jídlo, obsluha. A také to, že parkování na letišti prý není zajištěno (sděleno v CK Čedok Praha), ale od CK Čedok Rokycany parkování na letišti bylo v ceně zájezdu. Zajímavé rozdíly jedné cestovky… Celkové hodnocení očekávaného a skutečného: z pěti hvězdiček spokojenosti jsem očekával 4, skutečnost byla 2

Barbora

Příspěvek od Barbora » 19 srp 2014 17:54

Dobrý den ,
bohužel musím přidat velice špatnou zkušenost !!!
Zájezd do Turecka horor!!! Delegátka na místě samej úsměv ale jak byl problém tak ruce pryč!!! hotelový personál se k nám choval jak k odpadu, mě tam zranili nohu a jídlo vůbec neodpovídalo allinclusive byla pětohodinová pauza mezi obědem a večeří!!
Vyjádření CK po reklamaci : na číšníka jsme prej měli zavolat policii a co se týče ostatních problémů tak máme smůlu protože nikdo ostatní si nestěžoval!!! NEHORÁZNOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivana

Příspěvek od Ivana » 20 srp 2014 03:46

Dobrý den, s Čedokem jsme byli na dovolené celkem 4x, dvakrát to bylo super po všech stránkách, nemůžeme si na nic stěžovat. Ovšem loni i letos nám dovolenou zrušili a vrchol všeho je, že nám vrátili o 480Kč méně. Nejde ani tak o ty peníze jako spíš o princip, že to byla jejich vina a ne naše. Těsně před dovolenou jsme museli rušit termíny, žádat v práci o změnu data dovolené, vybírat další možnosti,…mylím si, že když už je vina na jejich straně, mají vrátit celou částku. Při placení měsíc předem nás mohli upozornit, že náš termín se ruší a další termín se jede. Tvářili se, že se nic rušit nebude a až nám změnu termínu oznámili, už jsme jej nemohli akceptovat. Takže příště si budeme vybírat jinou cestovku, která nás doposud nezklamala a tou je přerovské Rialto.

ANNA

Příspěvek od ANNA » 20 srp 2014 16:48

MOŽNÁ POJEDEME DO ŠVÝCARSKA, BUSEM, URČITĚ NAPÍŠU. 21,9,2014. TŘEBA TO VYJDE. NEPŘÍJEMNÍ ŘIDIČI, PROTIVNÝ -Á- AGENT, RADĚJI ANI NEMYSLET. FAKT JE, ŽE KDO CHCE PSA BÍTI, HŮL SI NAJDE.

janík

Příspěvek od janík » 24 srp 2014 03:23

Pro paní Ivanu!
Nedejte se, zažili jsme zrušení u jiné cestovky, porušili Nový občanský zákoník v řadě věcí! Nejenže nám vrátili kompletní zaplacenou cenu, ale zaplatili i pokutu vyplývající ze zákona + dalších námi požadovaých 10% jako odškodné. Pročtětě si těch několik §§ které se týkají zájezdů aplikujte je na Vaši situaci a požádejte Čedok o zaplacení všeho na co máte nárok. Pokud nevyhoví, obraťte se s dokumenty na Českou obchodní inspekci, ta je prověří a pokud pochybí dá jim pokutu ve správním řízení. Můžete si od ČOI vyžádat zprávu o tom, jak vaše podání vyřídili. Platíme je všichni z našich daní, takže za tyto úkony již nic neplatíte. Stačí vše e-mailem nemusíte tam ani chodit ani volat.:-))

Ilka

Příspěvek od Ilka » 13 zář 2014 06:42

Letos jsem byla v srpnu s manželem na pobytovém zájezdu od Čedoku v Chorvatsku, na Istrii, hotel Laguna Istra, Zelená Laguna- Poreč. Podařilo se zajistit i svoz na místo odjezdu-Praha Roztyly. Tímto děkuji panu řidiči z firmy Eichler za příjemnou jízdu do Prahy (také nás vezl při návratu z Prahy). Jaké bylo však naše překvapení, když luxusní autobus firmy Eichler vezl jednu skupinu a naši skupinu vezla společnost Martver autobusem zn. Mercedes staršího data. Jak jsem byla ujištěna delegátkou, autobus má platné osvědčení pro tento typ jízdy. Co na tom, že nebyly u sedadel k dispozici bezpečnostní pásy, zato jednobarevné části sedadel vykazovaly četnost použití. Po celou dlouhou jízdu tam a zpět nebyl ani promítán film. Prý proto, že už jsme stejně filmy, které jsou k dispozici viděli, dalším důvodem byla skutečnost, že prý s námi jedou děti, celkem 3-4 děti. Co k tomu dodat osobně byla pro mne a manžela doprava takovým „luxusním“ autobusem zklamáním, přestože řidiči jeli dobře a bezpečně, pravidelné přestávky, byli ochotní při nakládání a vykládání zavazadel. Vzhledem k tomu, že cestujeme často autokarem, tak to bylo poprvé, že jsme byli s manželem zklamaní. Myslím si, že Čedok by měl více dbát na kontrolu zajištěné dopravy smluvních dopravců, protože ta může dojem z jinak pěkné dovolené zkazit. Před objednáním dovolené u Čedoku už předloni jsem si zjistila, že CK garantuje dopravu luxusními autobusy, vlastními nebo od smluvních dopravců. Ta předloňská doprava na Makarskou byla skvělá, autobus skutečně luxusní. Pokud pojedu ještě někdy s Čedokem, tak chci vědět dopředu, kdo přepravu zajišťuje, pokud to bude již zmíněná společnost, tak si asi zajistím dovolenou u jiné CK. Jinak co se týče hotelu, pokoje, stravování a jiných služeb hotelu, vše bylo k naší plné spokojenosti.

Alena Grošková

Příspěvek od Alena Grošková » 14 říj 2014 22:39

Na konci září jsem odletěla se svými sestrami na Severní Kypr. Již délka letu s mezipřistáním v Antályi trvala celkem pět hodin a třičtvrtě, autobusem do hotelu jsme se dostali v půl páté ráno, a to už se nám počítal 1 den i noc rekreace. Tentýž den jsme se dozvěděli od delegátky Čedoku, že bouře poškodila molo přidělené hotelu, ale prý nám zajistila náhradní pláž u jiného hotelu. Jaké bylo naše rozčarování, že jsme nemohli užívat služeb all inclusive u pláže, to znamená-nápoje zdarma, ale to není vše, dokonce když jsme si sebou vzali své nápoje, zaměstnanec toho jiného hotelu na pláži hned po nás vyžadoval podpis a ukazoval, že naše nápoje nesmíme vypít, ale zakoupit u nich jejich nápoje. Stěžovali jsme si u naší delegátky, ale ta řekla, že s tím nemůže nic udělat. Také se na pláži hromadila mořská tráva a místní zaměstnanci vyřešili vstup do vody tak, že pouze udělali cestičky do moře a tráva se vršila a vršila. Až po stížnosti jinému delegátovi od Firo Touru jsme se dočkali nápravy, jenže do již bylo pondělí a my odlétali domů. Celý zájezd byl uváděn v katalogu Čedoku na 8 dní, ale vlastní pobyt trval pouhých 6 dní. Myslíme si se sestrami, že to je vědomé klamání klientů Čedoku a tento zájezd na Severní Kypr bychom svým blízkým i ostatním vůbec nedoporučovali, alespoň ne s cestovní kanceláří Čedokem!

Vlaďka

Příspěvek od Vlaďka » 20 říj 2014 19:49

Letos jsem se poprvé vydala s Čedokem do Chorvatska. Minulých cca 10 let jsem létala s Eximeme a po poslední dovolené, kterou mi Exim dokonale otrávil, jsem se rozhodla, že cestovní kancelář změním. Letos jsem se vydala autobusem do Bašky na Krku do hotelu Corinthia. Nejprve jsem si vyčítala, že se hrnu do autobusu, kterým jsem jela naposledy jako mladá holka, ale nakonec jsem se přemohla a dovolená byla super a proto si tuto recenczi nechci nechat jenom pro sebe. Všechno bylo přesně načasované, autobusy Mercedes, super pohodlné, řidiči zkušení a ochotní. Cestou tam s námi jela delegátka, která má na starosti klinty během cesty. Cestou nás upozorňovala na různé pozoruhodnosti, které jsem míjeli, při zastávkách na benzinkách nám sdělovala, kudy se máme vydat k toaletám, kde jsou placené, kde ne, kde si můžeme koupit občerstvení i když cestou nám řidiči vařili kávu, za české koruny nám prodávali balené nápoje, prostě cesta ubíhala fantasticky. Když jsem dojeli do cíle, byli jsme předáni další delegátce, která nám byla stále k dispozici. Byla to dáma již v penzi, ale spoustu let pracovala u Čedoku. Byla to energická dáma, kterou nic nezaskočilo a byla nám stále k dispozici. Ubytování velice pěkné, co bylo uvedeno v katalogu to platilo. Mé obavy z cestování autobusem byly ty tam a já opravdu uvažuji, že příští rok opět oslovím Čedok – ať to je letecky nebo autobusem. Budu mít jistotu, že je o mně postaráno a Exim nechám Eximem. Ať mu přispívají na jeho existenci jiní, já a mé okolí to určitě nebude.

Karolína

Příspěvek od Karolína » 24 říj 2014 19:12

Zdravím.
V létě 2013 jsme s babičkou poprvé letěly s Čedokem a obě jsme byly nadšené. Měly jsme letecký zájezd do Londýn na 5 dní, tuším Londýn pro pokročilé.
Přeprava super, po příletu nás vyzvedl autobus na Lutonu, v autobuse začal průvodce už povídat, velmi sympatický, chytrý, skvěle ovládal angličtinu, vtipný, ochotný, zkrátka super průvodce.
Při příjezdu na hotel jsme byly mile překvapeny, hotel velmi luxusní, jako zájezd jsme si mohli vybrat i dobu snídaně.(Snídaně mimochodem typická anglická – nadšení!)
Pokoj byl velmi dobře zařízený, čistý a uklizený včetně koupelny.
Po Londýně jsme se nemuseli přepravovat metrem, nýbrž autobusem, který nás všude vozil.
Ano, prošli jsme toho hodně, ale tím pádem jsme toho hodně viděli, za což je obrovské plus!
Z toho základního Londýna jsme viděly vše, stihly jsme i nákupy :-) a nadchlo nás to tak, že v létě 2015 vyrážíme do Londýna zase, tentokrát ale autobusem. Máte někdo zkušenost se zájezdem Londýn od A do Z?

Rychlá odpověď

   
cron