recenze Čedok - Stránky 3 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Čedok

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Filip

Příspěvek od Filip » 25 říj 2014 05:30

Paní Grošková, v čom podle vás CK udělal chybu? 1) za trávu v moři a za poškozené molo CK nemůže , delegátka vám našla jiné místo na koupaní, soukromá pláž jiné podmínky bohužel. A jak sama jste uvedla v místě vašeho pobytu byla bouře. 2) co vás asi nejvíce naštvalo byli dny strávené v místě pobytu, jak sama píšete koupili jste si zájezd na 8dní a v obchodních podmínkach máte uvedeno že první a poslední den se NEPOČÍTÁ, tudíž klidně čistého času tam můžete strávit 6dní . chcete li strávit na dovolené více času kupojte na 11/12dní jako já a budete spokojena.

Zuzana

Příspěvek od Zuzana » 26 říj 2014 17:08

Pane Filipe, technicky vzato, máte pravdu. Ale podle mne se skutečně jedná o klamání zákazníka, jak uvedla p. Grošková.
Moc by měl zajímalo, proč CK inzeruje pobyt na 8 dni, když se ve skutečnosti jedná o 6 dní, což je pochopitelně alibisticky napsáno v obchodních podmínkách miniaturním písmem. Proč nenapsat rovnou 6 dní do katalogu???
Nic jiného než slovo KLAMÁNÍ mě nenapadá.
CK opravdu nemůže za poškozené molo, to je pochopitelné, ale klientka si koupila zájezd in exclusive, takže by podmínky měly zůstat in excklusive za všech okolností. Jak by se Vám líbilo, kdybyste si zaplatit 5ti hvězdičkový hotel, který shořel a tak Vám cestovka nabídne ubytování ve stanu s tím, že ona za to shoření nemůže?

Věra

Příspěvek od Věra » 29 led 2015 05:03

S Čedokem jsem byla po revoluci po prvé a naposledy.Zkazili co se dalo.Po podepsání smlouvy a zaplacení, když jsme měly dostat pokyny na cestu, jsme se dozvěděly,že prodali 2 letenky,zbyla jedna.Tak nám navrhli náhradní termím.Jako omluvu jsme dostaly osušky,tašky a malé naf. lehátko.Odeslání pokynů na cestu trvalo 3 dny, protože je odeslaly na jiný mail.A ještě po podrobném prostudování jsem druhý den zjistila,že je špatně zapsána strava a počet lůžek.Bylo zažádáno o opravu.Po příjezdu na Kubu jsem nebyla zapsána na seznamu delegátky/byla jsem objednavatel zájezdu/ A vrchol všeho byl když 3 důchodkyně dostaly dvoulůžkový pokoj a běhaly s těžkými kufry do druhého patra opakovaně na jiný pokoj.Hotel má výtah pouze v jedné části hotelu.Vše trvalo asi 4 hodiny.Hotel se omluvil lahví rumu a kolou.Ještě že je moře nádherné a pobyt se vydařil.Nemohu pochopit že je CK Čedok tak neschopná. S jinou CK se mě nic podobného nestalo.

Zuzka

Příspěvek od Zuzka » 08 úno 2015 04:49

V létě 2013 jsme podnikli s přítelem zájezd Londýn od A po Z autobusem. Zájezd se nám celkově velmi líbil, i když já jsem měla první den v Londýně trošku pokažený tím, že jsem se přes noc v autobuse vůbec nevyspala a byla jsem strašně unavená, ale to je spíš individuální problém, někomu třeba nedělá spánek v autobuse problémy. Zase byl ale zajímavý zážitek přejezd trajektem z Calais do Doveru v časných ranních hodinách (naloďovali jsme se po čtvrté hodině ráno). V dopoledních hodinách jsme dorazili do Londýna a až do pozdního odpoledne jsme si již prohlíželi Londýn (včetně plavby lodí po Temži). Na ubytování jsme se dostali až navečer. Byli jsme ubytování v hotelu Park Inn ve Watfordu na periferii Londýna, do centra se odtud dalo jet vlakem, čehož jsme ale my osobně nevyužili (nebyl čas). Hotel byl v pohodě, pokoj čistý, klimatizace a nejvíce nadšení jsme byli z jídla, snídaně anglické se vším všudy (výborné klobásky, grilovaná rajčátka a žampiony, vajíčka, muffinky atd.), měli jsme zakoupené i večeře a ty byly taký moc dobré, formou švédského stolu, výběr vždy z několika jídel, výborné polévky a dezert. Zúčastnili jsme se i výletů, které jsme měli zakoupené předem, ale nebyl problém dokoupit i na místě u paní průvodkyně. Paní průvodkyně byla moc milá, ochotná a měla plno znalostí. Program byl hodně nabitý, ale všechno jsme zvládli v pohodě a viděli jsme toho opravdu hodně, také jsme měli štěstí na počasí, měli jsme celou dobu sluníčko a až tropické teploty, což asi pro Anglii není moc typické. Za nás výborný zájezd, jen příště asi spíš letadlem.
V květnu 2014 jsme byli letecky v Římě (Řím pro pokročilé na 5 dní) a taky jsme byli spokojeni, i když nás tam dost potrápil déšť a hotel nebyl žádná sláva, ale dalo se to. Průvodcem byl pan Lorenc, kterého jsme už znali ze zájezdu do Paříže. Zájezd celkově byl fajn, výlet do Hadriánovy vily, do Vily d’Este v Tivoli s nádhernými fontánami a do kláštera vysoko v kopcích byl krásný. V Římě jsme se pohybovali i metrem, které je zde jednoduché. Při prohlídce Kolosea doporučuji, podle dobré rady pana průvodce, vystát si prvně frontu na Forum Romanun, která docela jde a kde si koupíte lístek i do Kolosea a když projdete Fora, tak už můžete do Kolosea rovnou a nemusíte stát příšernou frontu tam. Italská kuchyně je moc dobrá, líbilo se nám, jak v restauraci přinesou k těstovinám misku s parmazánem a můžete si posypat, kolik chcete. A víno mají taky výborné (a to jsme si dávali jen to rozlévané) a dokonce i pivo nám chutnalo, což jsme nečekali.
Letos pojedeme s Čedokem zase, ještě vybíráme kam.

Irena

Příspěvek od Irena » 24 dub 2015 18:14

Dobrý den,

s CK Čedok jsme byli několikrát, nikdy to nebylo na 100%, ale dalo se odpustit. Letos jsme se rozhodli pro dovolenou autem, ale tam, kam Čedok jen lítá. Chtěli jsme po nich jen ubytování, které jsme si vybrali, odečíst letadlo a zamluvit garážové, nebo jiné parkovací místo. Vše nám slíbili, mile se při tom usmívali, tak jsme zaplatili zálohu. A protože nedokázali přes všechny sliby dodržet parkování, museli jsme od smlouvy odstoupit, ale ovšem za pokutu. Nedomohli jsme se ničeho! Po téhle zkušenosti už nikdy více, jakékoliv vybočení od standardu, pro ně znamená problém a zátěž.

Nesnídalovi

Příspěvek od Nesnídalovi » 16 čer 2015 19:52

Vážení přátelé,

dovolte nám,bychom se podělili s některými poznatky a zkušenostmi
z poznávacího zájezdu č.8476-Kouzelné Toskánsko v termínu od 26.5.- 31.5.2015.Ubytování,zajištění stravování a program byly vybrány perfektně.Rovněž tak i vedoucí zájezdu pí.Lenka Rehovičová byla fundovaná,velice pozorná a vstřícná.
Zvláštní byli dva řidiči (autokar mez.přepravce z Ústí nad Labem),kteří byli jako absolutní amatéři,nevyznali se v mapách ani v navigaci. Na domluvené srazy přijížděli vždy pozdě,bez jakékoliv omluvy.Na vedoucí zájezdu byli při své amatéřině ještě arogantní,což zaznamenal celý autokar.
Jezdíme s manželkou na poznávací zájezdy takřka 25 let (mnohokrát právě s Čedokem),ale s takovým přístupem jsme se ještě nikdy nesetkali.
Máme za to,že Čedok-tato renomovaná firma nemá zapotřebí takto hazardovat se svým jménem. Jedna věta na konec a to ve prospěch řidičů,dovezli nás v pořádku do Česka.

S pozdravem Nesnídalovi-Praha

Karel

Příspěvek od Karel » 19 čer 2015 02:13

Dobrý den
naše zkušenosti z poznávacího zájezdu Paříž od A po Z
3.6. – 7.6.2015.Nechal jsem si napsat do smlouvy “ bez omezení nohou“mám 190cm, nic extra, v autobusu to nikoho nezajímá,celou cestu jsem seděl s nohama do uličky a občas jsem musel i stát. Již nikdy autobusem, jezdí starší vozy a je tam velmi málo místa. Delegátka byla
poněkud zmatečná, jinak to šlo. Nedoporučuji jet na 5
a méně dní. Je to honička a nic si neužijete.
Trojanovi

Milda

Příspěvek od Milda » 09 črc 2015 18:55

S Čedokem jsme letěli na ostrov Rhodos v roce 2013 do hotelu Delfinia. Máme zkušenost s několika cestovkami (firo, exim) a byli jsme spokojeni, jak s delegátkou CK, tak i s nádherným hotelem. Hotel vždy vybíráme s ohledem na naše děti a vše bylo bez problémů, jak ubytování tak i bazén (když jedete s dětmi tak se opravdu možnost vykoupání v bazénu v pípadě, že by v moři byly vysoké vlny, určitě hodí). K moři to bylo cca 300m, což CK popisovala, takže jsme byli spokojeni.

Simona

Příspěvek od Simona » 21 črc 2015 17:45

s Čedokem jsme byli na poznávacím zájezdu v Anglii autokarem. Dopravuji se autobusem na zájezdy často, ale tento autobus na 24hodinovou cestu nebyl vůbec vhodný. Jsem normálního vzrůstu a přesto jakmile jsem si sedla, nohy se mi nevešly a celou cestu jsme museli mít nohy na stranu, nahoře polička na zavazadla nízká, ani batoh se tam nedal napěchovat. Řidiči ale velmi příjemní. Delegátka milá, ochotná, měla velkou znalost o Anglii, památkách, ale celý zájezd probíhal stylem, že jsme veškeré informace dostali při jízdě autobusem, přijeli jsme do Londýna, řekla nám rovně tam, doprava tam, doleva tam a sejdeme se za 4 hodiny – užíjte si to. v pokynech je napsáno: prohlídka katedrály sv. Pavla s průvodcem, ale s námi nebyl průvodce na jediné pamatáce. Bez GPS a mapy bychom byli v Londýně absolutně nahraní. Dokonce jednou byl sraz o půl 12, my na místo dorazili v 11:25 a skupina už byla pryč…normálně odešli bez nás a my opět museli do 5 hod po Londýně chodit s GPS. Takto si skutečně nepředstavuji poznávací výlet s průvodcem. To jsem si mohla zaplatit pouze letenky a informace o památkách vytisknout doma z internetu a vyšlo by mě to úúúplně nastejno jen mnohem levněji. Místo krásné, ale poznávací zájezd vypadá jinak.

Lucie

Příspěvek od Lucie » 24 črc 2015 20:09

S Čedokem poprvé a naposledy!
Od 14.7 do 19.7 jsme absolvovali 6ti denní zájezd do Paříže. Byl to dárek k narozeninám. Akorát Čedok ho poněkud znepříjemnil. Autobus – 15 let stará karosa, na tak dlouhou cestu opravdu „ideální“. Nepohodlné sedačky, klimatizace fungovala jen když se jí chtělo, při zpáteční cestě dokonce silně tekla, takže jak sedačky, tak my úplně mokří. Ubytování ok. Dalo se určitě sehnat i lepší, ale na přespání to stačilo. Průvodkyně – snažila se abychom toho viděli co nejvíce, avšak na náročnost tohoto výletu by mělo být předem upozorněno. Z hotelu se odjíždělo v 8 ráno a vracelo se v 10 večer. Navíc 10 km denně po svých je opravdu dost. Za mě pro Čedok 0 bodů.

Rychlá odpověď

   
cron