recenze Czech Holiday Center - Stránky 6 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Aleš

Příspěvek od Aleš » 01 zář 2016 21:49

Dobrý den Radovane, mohu se Vás prosím zeptat, kde jste kupoval letenky na Tenerife. Chceme taky na podzim vycestovat, ale koukal jsem, že už jsou hodně vyprodaný. děkuji za tip.

Lucie

Příspěvek od Lucie » 05 zář 2016 19:32

Toho setkání v Czech holiday center se bát nemusíš, je to v solidním duchu. Poukaz dostaneš i když na nabídku dovolený nereflektuješ… Spíš by mě zajímalo, jak to vypadá v těch Tatrách co jsou na tom poukaze. Byli jste tam s nima někdo?

Radim Hovorka

Příspěvek od Radim Hovorka » 06 zář 2016 18:51

Chci poděkovat cestovce Czech holiday center z Kutné Hory, ve které nám moc ochotně poradili s výběrem vhodné destinace. Bylo to super, takže díky

Provazníkovi

Příspěvek od Provazníkovi » 07 zář 2016 20:48

Doporučujeme jednoznačně dovolenou ve Flamingo clubu na Tenerife. Adam a Jana Provazníkovi

Radovan

Příspěvek od Radovan » 12 zář 2016 22:57

Dobrý den Aleši, no taky jsme hledali, je to teď trochu problém, když všude jinde jsou migranti nebo bordel. Nakonec nám to zajistila holčina z cestovky z Kutný Hory asi za 9.000,-, musím říct, že loni i předloni jsme platili mnohem víc. To jsme je brali v Invii. Jsme OK

Leon76

Příspěvek od Leon76 » 18 zář 2016 00:43

Se mnou si chtějí dát schůzku už asi patnáct let. Jestli jim to vydrží 20 let, tak už mě asi zlomí zajedu k nim :) Leon76

Rudolf Dohnal

Příspěvek od Rudolf Dohnal » 18 zář 2016 02:34

Byl jsem před sedmnácti lety v Seefeldu v hotelu Hochegg a pořídili jsme si tam členství. Od té doby tam pravidelně jezdíme na dovolenou. Postupem času tam jezdí spíš naši mladý, ale i my tam se tam čas od času vrátíme. Tyrolsko jsme si zamilovali. Hochegg je hotel standartní úrovně. Týden nás vyjde díky nízkému udržovacímu poplatku na slušnou cenu. Nemám ve zvyku se moc vypisovat, chtěl jsem jenom reagovat na některé škarohlídy, kteří tvrdí, že je to nevýhodné a hloupé. Czech holiday center nám vcelku pomáhá, pokud potřebujeme poplatky vyřídit nebo vyměnit týden.

Pitoš

Příspěvek od Pitoš » 18 zář 2016 22:02

Já jsem od nich měl v nabídce reklamy před lety Chorvatsko nebo Porýnní. Docela mě štve, že jsem to nevybral, protože dneska tam mají něco jinýho a já Tatry a Alpy už prošel křížem krážem. Jak se tak říká: kdo zaváhá – nežere

Omča

Příspěvek od Omča » 19 zář 2016 02:12

Dobrý den, mám podobnou zkušenost. Poprvé jsme pozvání odmítli, nedůvěřovali jsme. Podruhé jsme ale ze zvědavosti nabídku přijali, poukaz máme doma, zatím jsme nevycestovali, ale máme to v plánu v říjnu.

Michal P.

Příspěvek od Michal P. » 23 zář 2016 03:58

Já teda rozhodně nejedu, nechci je tam 2 hodiny poslouchat, i když věřím, že bych ten poukaz dostal. Tetka u nich byla někdy před 5 rukama a jela s nima do lázní. Ale nepotřebuju poslouchat přednášky o dovolených, jedu si kam chci a kdy chci a vyberu si podle potřeby a ne podle cestovek.

Rychlá odpověď

   
cron