recenze Czech Holiday Center - Stránky 4 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Pavel Dobrý

Příspěvek od Pavel Dobrý » 14 led 2016 06:02

Ahoj všichni, nebyl jste někdo na Tenerife ve Flamingu?
P.D.

Jane

Příspěvek od Jane » 27 led 2016 18:14

Jo jo, vcelku v pohodě, normální ubytování, super místo na jihu ostrova.
My tam byli s nima a moc hezká dovolená, hlavně je to dáno teda tím, že ten ostrov je fakt nádhernej. Je tam toho moc co dělat a navštívit, až mi přišlo, že týden je málo…
Jana

Tom

Příspěvek od Tom » 02 bře 2016 00:08

Myslím, že se dají pořídit levnější dovolený. Nepotřebuju luxus, to je pro snobáky. Jestli budete mít pěknou dovolenou nakonec rozhoduje jiný faktor a to je počasí. Když vám týden prší, nestojí to za nic a že bych chtěl být týden zavřený v resortu ve Spa to ani náhodou. Strčte si proto vaše VIP apartmány za klobouk.

Blanka

Příspěvek od Blanka » 30 bře 2016 20:39

Byli jsme s dětmi v zimě na Slovensku /Donovaly a v Rakousku / Seefeld. Ubytování moc super a služby také. Jsou spolehlivý.

Karel T.

Příspěvek od Karel T. » 06 dub 2016 20:15

Máme prosím malý dotaz, je tu někdo, kdo si od nich pořídil členství v Radstatu? Na fotkách je to sice hezký, ale pěknou fotku není zas tak těžký udělat. Jezdíme do Rakouska pravidelně, moc se nám tam líbí. Oproti tomu co normálně platíme bychom měli určitě ušetřit, ale zajímá nás jestli je ubytování a služby ku spokojenosti klienta? Neradi by jsme byli zklamaní…Děkuji KT

Vlaďa

Příspěvek od Vlaďa » 17 dub 2016 18:20

Karle máme to sedmým rokem. Musím zaklepat, že vše je v pohodě. Apartmán je vždy slušně nachystán, dokonce vloni udělali nové koupelny. Platíme roční poplatek 270 euro a nemění se. Je super, že máme parkování u apartmánu. Jezdíme hodně výlety. Nechte si poradit co a jak od recepční, nějaká Konie – vstřícná a ochotná ženská co chápe, že je její starost aby byli lidi spokojený. Kdy tam máte jezdit?

Magda K.

Příspěvek od Magda K. » 01 kvě 2016 16:28

Dobrý den, máme s nimi zkušenost celkem dobrou, jednou asi před ptřemi lety v Rakousku a naposledy vloni v Chorvatsku. Koupili jsme si balíček dovolených, ten čerpáme bez problémů, ušetří to čas v plánování. Ovšem je potřeba se přesvědčit, lidi toho napovídaj. M.

Andrea

Příspěvek od Andrea » 12 kvě 2016 20:47

Zdravím, tak i mě před týdnem volali ohledně reklamního poukazu. S manželem jsme si řekli, že by týden v Sefeldu nebyl špatný.Tak jsem hned volala paní, která mě kontaktovala a dožadovala jsem se všech informací. Řekla mi, že si takto dělají reklamu, nabídku na dovolenou sice dostaneme, ale nevztahuje se k poukazu. Tak jsme v sobotu sedli do auta a jeli na výlet. Jsme z Kamenice nad Lipou, takže kousek to není. Celou cestu jsem poslouchala po sté historky, jak byl manžel na vojně v Kutné Hoře. V cestovce na nás byli milí, žádní lidé, jen jeden pár tambyl. POukaz jsme si převzali, poslechli jsme si o dovolených, měli kafe a jeli jsme domů. Jen teď přemýšlíme, že přeci jenom využijeme více dovolených.

Pokorný M.

Příspěvek od Pokorný M. » 29 kvě 2016 03:18

Dobrý večer, také jsme se nechali zlákat, ale čekal jsem hrnce, deky nebo jinýblbosti. Jo, musím uznat, nic takového tam nebylo jen dovolená. Poukaz máme tak uvidíme, jaký bude pobyt

Leština J.

Příspěvek od Leština J. » 13 čer 2016 19:20

Poslední týden v květnu jsme absolvovali dovolenou ve Flamingo Clubu na Tenerife. Byla to moje nejhezčí dovolená v životě. Krásné prostředí, milí lidé, zábava, výlety, zkrátka nádhera.

Rychlá odpověď