recenze Czech Holiday Center - Stránky 9 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Zuzana

Příspěvek od Zuzana » 20 led 2017 16:19

Dovolená na Donovalech se povedla. Sněhu bylo dost a ubytování bylo na špičkové úrovni. Pořídili jsme si tam pobyt ještě jeden. Vřele doporučuji Residence club. Halušky nechci už ale aspoň do léta vidět :)

Mirek

Příspěvek od Mirek » 27 led 2017 21:17

Také jsem se zúčastnil prezentace s tím, že mi nabídli reklamní poukaz na ubytování. Do Kutné Hory jsem jel s tím, že už jsem věděl jakým způsobem CHC funguje. Neměl jsem v úmyslu si od CHC kupovat žádnou dovolenou, jen mě zajímal ten reklamní poukaz. Poukaz jsem na vyzkoušení dostal, tak uvidíme, jaká ta dovolená bude. Mirek

Honza St

Příspěvek od Honza St » 19 úno 2017 18:12

No docela jsem byl v šoku, když jsem si na internetu porovnal cenu ubytování v Chorvatsku Horizont Villa s tím, co jsem si našel na srpen 2017na netu. Jedna nula pro cestovku z Kutné Hory. Na booking.com apartmán na týden 19.500,- u nich 11.900,-. to není špatný. Už nejednou jsem se přesvědčil, že menší prodejce může být rozumnější, než nadnárodní organizace. Jen tak dál. Zkusím určitě i hory v zimě. H

eva

Příspěvek od eva » 23 úno 2017 18:17

DD, také si mame vyzvednout poukaz, chci se informovat zda poukaz obnasi pouze ubytovani? Dopravu a staravu si hradíme? Dekuji za info . Hezky den :)

MarekD

Příspěvek od MarekD » 04 bře 2017 20:18

V UNORU JSME BYLI S KAMOSEMA NA LYZICH V SEEFELDU. BYLO TO SUPER, LYZE I KOUPACKA V TERMALECH . HOTEL BYL VYNIKAJICI. DOPORUCUJU. MD

Jeron

Příspěvek od Jeron » 17 bře 2017 17:01

Velká pochvala za zajištění dovolené na Tenerife ve Flamingo clubu. Vzhledem k tomu, že jsme sebou vzali rodiče, kteří jsou už v důchodu, ocenili jsme poloho přímo na pláži. Nemuseli jsme nikam docházet a to se nám líbilo. Ostrov jsme viděli i díky tomu, že jsme si se ženou půjčili auto. Je to opravdu nádherný kout na této planetě. Personál hotelu byl vstřícný, apartmán čistý. Jedinou kaňkou na celé dovolené bylo zpoždění letadla při příletu, ale to tak nějak už patří k létání. Jeron

Zdena

Příspěvek od Zdena » 30 bře 2017 01:50

Nevolejte mi, nemám čas se s váma vybavovat. Zdenka Matoušková – Klatovy

Chramostovi

Příspěvek od Chramostovi » 04 dub 2017 18:31

Zaskočilo nás až nezvykle milé jednání zaměstnanců Czech holiday center při zajištění dovolené na slovenských Donovalech. Mělo by to být samozřejmostí, ale ne vždy tomu tak je. Ubytování bylo naprosto perfektní, po pravdě nechápu jak to mohlo být tak levné.??? Koukal jsem na hotelový ceník a tam mi to vycházelo více jak jednou tolik než jsme platili! Hodně štěstí přejí spokojení Chramostovi z Pardubic.

Vlada

Příspěvek od Vlada » 04 dub 2017 21:58

Poslední týden s manželkou diskutujeme o tom, kam letos v létě vycestovat. Máme oblíbené Chorvatsko. Už řadu let se vracíme na stejné místo ke známým do Podgory. Cesta do Chorvartska byla vždycky takový nervový test. Letos to bude asi ještě mnohem horší, protože jsem zaslechl, že má být kontrolováno každé auto. To nám byl čert dlužen ty uprchlíky. Nakonec asi zvítězí dovolená na Tenerife, přeci jenom je to kousek a je tam, podle toho co jsem zjišťoval, úplný klid. Sháním recenze na jejich služby právě na Tenerife. Vybrali jsme si Marina club, pokud to nebude propadák, tak letos prvně ve dvaapadesáti letech vlezu do letadla. Kdyby měl někdo nějakou zkušenost, napište mi na email vláda.mares65@gmail.com. Díky pěkně. V

Michal Sejrovský

Příspěvek od Michal Sejrovský » 18 dub 2017 04:10

To mne se teda na Slovensku nelíbilo, maj tam v restauracích jenom Halušky, všude na jedno brdo. Hned za hranicema jsem si dal Moravskýho vrabce se šesti. Hory mají pěkný, ale doma je doma

Rychlá odpověď

   
cron