recenze Czech Holiday Center - Stránky 3 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Zábrodský Kamil

Příspěvek od Zábrodský Kamil » 04 čer 2015 20:42

Zdravím. Osobní schůzka proběhla v přátelském duchu. Nejasnosti ohledně mojí výhry jsme si vysvětlili. Moje nedůvěra vyplývala především z nepochopení se při dojednávání schůzky. Pokud dovolenou využiju, určitě napíšu, jak se věci měly.

Ludmila

Příspěvek od Ludmila » 11 črc 2015 02:13

Právě se vrátili z dovolené v Chorvatsku od Czech holiday center. Byli jsme spokojeni.

no name

Příspěvek od no name » 15 črc 2015 18:58

V průběhu posledního roku a půl jsme absolvovali v rámci zkušebního programu cestovky tři dovolený. Byli jsme v Rakousku, na Tenerife a první týden v červenci jsme byli na Slovensku. Apartmánové vlastnictví jsme si po této zkušenosti rozhodli pořídit na Tenerife. Věříme, že budeme stejně spokojeni jako doposud. Samozřejmě našli se detaily, který bychom třeba chtěli ještě zdokonalit, ale každý kdo toho nacestoval to co já ví, že dokonalý svět věci neexistuje. Důležitá je spolehlivost a tu jsme vnímali intenzivně.

Novák

Příspěvek od Novák » 31 srp 2015 01:47

Novákovi Příbram. Ubytování v Trogiru pohodlné a čisté, o moři se nemá cenu bavit, to je tam z celé Evropy nejhezčí. Bývali by jsme přivítali v Chorvatsku klimatizaci a wifi, ale na druhou stranu jsme se s manželkou shodli, jsme se vrátili řádně vyhřátí a odfrkli jsme si od práce. Akorát ta cesta a provoz. To je achylova pata celého Chorvatska.

Věruš

Příspěvek od Věruš » 01 zář 2015 19:06

Byli jsme pozvaný k nim do kanceláře do Kutný Hory. Není to podvod? Děkuji za odpověď, nerada bych jela z Tábora zbytečně.

Pavel Peroutka

Příspěvek od Pavel Peroutka » 03 zář 2015 22:44

Není to podvod, je to normální cestovka co dělá apartmány. Ale přesvědčte se sama. Já věřím taky jenom tomu co sám zkusím. PN Příbram

Miriam

Příspěvek od Miriam » 15 zář 2015 02:22

Schůzka tam v pohodě… Věnuje se vám tam jeden člověk, není to žádná masovka nebo že by to bylo jako předváděčka. Mluvíte tam s nima fakt jen o dovolených, ale zrovna já toho o sobě nikomu moc vykládat nechci

Helča

Příspěvek od Helča » 18 zář 2015 03:13

Rádi bychom poděkovali za krásnou dovolenou v chorvatském Trogiru, především paní Maře Omrcen. Strávili jsme hezký týden ( termín od 15.8. ) v klidu

Jana

Příspěvek od Jana » 09 lis 2015 21:59

Byl s nimi někdo prosím v Seefeldu v Rakousku? Bylo to v pořádku a bez nějakých nepříjemností? Neradi bychom s dětmi jeli na otočku zpátky. Děkuji za odpověď. Možná jsem paranoidní, ale víte jaký jsou dneska lidi. Jana

j a j

Příspěvek od j a j » 22 pro 2015 23:48

Jarda a Jiřka Kalibánovi
Vážení přátelé, obdrželi jsme od cestovnky reklamní poukaz na dovolenou a vybrali si z nabídky Tenerife. Tak jak mají uvedeno na reklamním poukazu, prožili jsme tam fantastickou dovolenou, která v nás skutečně zanechala překrásné vzpomínky na celý život. A to i přesto, že jsme už navštívili mnoho zemí po celém světě. Zde jsme však našli zase něco zcela jiného. Je to skutečně ostrov mnoha tváří. Hodně jsme cestovali, navštívili mnoho zajímavých míst ostrova. Týden je krátká doba. A tak nám toho ještě mnoho zbylo. Snad někdy příště. Ubytování ve středisku La Pinta bylo výborné a předčilo naše očekávání. Proto bychom Vám chtěli poděkovat a popřát Vám krásné Vánoce. V novém roce 2016 hodně štěstí, spokojenosti a lásky. Především pak hodně spokojených zákazníků.

Rychlá odpověď