recenze Czech Holiday Center - Stránky 8 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Jarda

Příspěvek od Jarda » 03 lis 2016 18:01

Dobrý den,,
telefon od této firmy jsem měl cca před rokem. Do Kutné Hory se mi jet moc nechtělo…přiznám se, že jsem k tomu byl dost skeptický. Říkal jsem si, že zadarmo Vám přeci dnes nikdo nic nedá. Nakonec jsme se tam ale s manželkou vypravili…..přemohla nás zvědavost:-)…..A teď toho určitě nelitujeme, protože jsme přes reklamní poukaz strávili nádhernou dovolenou v Rakousku. Takže můžu všem doporučit….hoďte předsudky za hlavu a zkuste to také.

Martin P.

Příspěvek od Martin P. » 16 lis 2016 17:27

Paní Jano, pokud budu mluvit za sebe, tak já jsem byl v seefeldu maximálně spokojený. Byla to třetí dovolená s Czech holiday center a určitě ne poslední. Pokud se tam chystáte teď na zimu, tak doporučuju lyžovačku na Rosthutte mrkněte na video a těšte se
https://www.youtube.com/watch?v=jPHdJR5dwqQ

Jana Slanská

Příspěvek od Jana Slanská » 18 lis 2016 19:25

Byli jsme s přítelkyní v Itálii, Florencie a okolí. Ubytování na úrovni, blízko centra, velmi pěkné, služby odpovídající. Velmi rádi se sem zase vrátíme.

Jirka

Příspěvek od Jirka » 02 pro 2016 16:35

Vážení buďte raději doma a nikam nejezděte. Dovolená je dnes luxus, který vás stejně akorát přinasere, protože se pak budete muset vrátit do reality. Já si nejlíp odpočinu na mojí chalupě na Orlíku. Doporučuji být u nás v čr, dokud je tady ještě klid. Lákejte si lidi na krásné fotky pláží a hor, na mě si nepřijdete. Čím dál víc lidí nikam nejezdí. Ať si cestovky zkrachujou.

Kocourkovi

Příspěvek od Kocourkovi » 04 pro 2016 00:46

Podzimní dovolená na Tenerife nám vyšla skvěle. Vřele doporučuji hotel Marina club. Je stranou od hlavního turistického proudu, což jsme po roce plném shonu ocenili. Jsme už trochu starší a preferujeme klid. V hotelu jsme si zaplatili polopenzi, se kterou jsme byli spokojeni nad míru. Tenerife je krásné místo i na výlety. I na ty došlo. Vřele doporučujeme výlet do národního parku Pico del Teide. Děkujeme CK za bezproblémovou organizaci. Kocourkovi – Hodonín

Vašek

Příspěvek od Vašek » 06 pro 2016 18:05

Včera jsme byli s e ženou na schůzce v Kutné Hoře. Nechali jsme se zlákat milým hlasem dotěrné telefonistky. Nemáme to z Pardubic tak daleko, tak jsem se nechal manželkou taky ukecat. Průběh schůzky byl v pohodě, ale o žádné z nabídek neuvažujeme. Dovolené si děláme na vlastní pěst a cestovky jdou mimo nás. Z tohoto pohledu byla nejzajímavější návštěva Kostnice. Vašek

David K.

Příspěvek od David K. » 10 pro 2016 16:40

Včera večer jsme se vrátili z rakouského Seefeldu. Vždy mě dokáže příjemně vánočně naladit nádherné pojetí Adventu v Rakousku. Od velkých měst po malé vísky, všude trhy, výzdoba a dobrá nálada. Na trzích spousta domácích výrobků a specialit.. prostě krásné. U nás z každého druhého stánku smrdí přepálená klobása, langoš nebo hranolky.. Je to taková škoda, že to neumíme až na pár případů alespoň napodobit. Salzburské trhy jsou plné Čechů, stejně tak v Linzi, Mnichově, Vídni, ale i jinde. Ty lidi asi nejedou stovky kilometrů, když by to samé měli doma. Je to bohužel obrovský rozdíl. Lidé si tam opravdu umí advent užít, u nás všichni jak šílenci vezmou jen obchodní centra útokem, kde v nervech tráví skoro celý prosinec. Škoda. Rakousko je v tomto mnohem před námi. Pánové z radnic a zastupitelstev, nešlo by něco podobného iniciovat, zaštítit a podobné tradice budovat i u nás?

Jana

Příspěvek od Jana » 07 led 2017 23:28

V Rakousku s nima ok. Nebyli jste s nimi nekdo v Dominikanske Republice? Chceme se tam vypravit, ale nenašli jsme na to žádné recenze.

Bohumil Lejska

Příspěvek od Bohumil Lejska » 10 led 2017 20:46

Dobrý den,
my senioři jsme snadným cílem prodejních schůzek různých firem. Byli jsme se ženou osloveni s nabídkou zkouškové dovolené. Ze zvědavosti jsme se vydali pro tuto dovolenou. V Kanceláři se nás ujal milý mladík, který nám doslova svým povídáním učaroval. Koupili jsme si dovolené a jeli zpátky domů do Plzně. Už po cestě jsme se ženou diskutovali, jestli jsme udělali dobře. Naše diskuse se změnila později v hádku. Manželka mi říká, že jsem důvěřivý pitomec. Nakonec jsme u smlouvy zůstali. Na září loňského roku jsem domluvil u CK pobyt v Seefeldu. Dovolená se mimořádně vydařila, i když na horskou turistiku jsme už trošku z formy. No a pak následovala listopadová dovolená na Tenerife, nic hezčího jsme se ženou nezažili. Maruška se mi stále dokola omlouvala, že mi tenkrát v tom autě hubovala ( do důvěřivců v lepším případě ). Každopádně se nám líbilo vše, ostrov, hotel, moře, delegát, stravování i exkurze. Nádhera, do dneška to v žertu paní připomínám, že mi neměřila správně, když jsem jí koupil krásné dovolené. Přejeme CK z Kutné Hory mnoho spokojených klientů, tak jako jsme byli my.

Stanislav

Příspěvek od Stanislav » 13 led 2017 03:06

Dobrý večer, tak si tak brouzdám po referencích a mám z toho v hlavě trochu guláš. Každopádně budu asi nakonec vycházet z ceny. Ubytování mi nabídli v Czech holiday center za bezkonkurenční peníze. Vychází mi to skoro o půlku míň, než na booking.com. Až je to podezřelý. No jak ale čtu, tak dovolené normálně dělají, takže asi jo. Kdyby byl problém, tak o mě zde ještě uslyšíte. Standa

Rychlá odpověď

   
cron