recenze Czech Holiday Center - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Ladislava

Příspěvek od Ladislava » 02 črc 2016 04:15

S CHC jsme již byli pátým rokem na dovolené, konkrétně v Rakousku. Vždycky když se vracím a přijedu na první pumpu a vidím ty kyselé české obličeje, nejraději bych se do Tyrolska odstěhovala nastálo. Na uprchlíky jsme nenarazili a služby jako obvykle nezklamaly. Učme se poskytovat služby tak, jako v Rakousku a bude nám vzájemně příjeměji. Promiňte mi, ale nemohu si tento postřeh odpustit.

Libor

Příspěvek od Libor » 03 črc 2016 23:01

Tak nějak Vám musím dát paní Ladislavo za pravdu, kromě Vídně jsem se setkal v Rakousku vždy s velikou a upřímnou vstřícností.

Blanka H.

Příspěvek od Blanka H. » 15 črc 2016 18:08

Vůbec jsem nepochopila, jak můžou někomu dát dovolenou na vyzkoušení. Přesto jsem si pro ní jela. Jsem od přírody zvědavá. Moje očekávání bylo, že to bude nějaká fraška ta jejich schůzka. Upřímně musím říct, že jsem byla pozitivně překvapena. Jejich zaměstnanec Michal byl velký sympaťák. Rakousko kam se chystáme perfektně zná. Se schůzky s ním jsem získala spoustu inspirací na výlety. Seefeld jsme si zarezervovali a jedeme z kraje října. Profesionálním jednáním ve všech směrech jsme byli příjemně překvapeni.

Ing. Nebera

Příspěvek od Ing. Nebera » 20 črc 2016 20:59

Czech holiday center se mě snaží kontaktovat a domluvit schůzku. Nebyl jsem tam a taky nepojedu. Dovolené si dělám zásadně sám a dobře. NH

Svatopluk

Příspěvek od Svatopluk » 27 črc 2016 00:03

Byl někdo s Czech holiday center na reklamním poukaze na Donovalech na Slovensku? Máme si pro poukaz přijet do Kutný Hory a nevíme jestli to máma absolvovat.

Katka

Příspěvek od Katka » 02 srp 2016 20:58

Na Donovalech jsme byli týden, hotel se jmenoval Residence club. Musím říct, že takhle pěkné ubytování na dovolené jsem snad ještě neměla, bylo to nádherný a vůbec celá dovolená se moc povedla. U mě si udělali dobrou reklamu, určitě s nimi příště zase pojedu a i si zaplatím.

Fery

Příspěvek od Fery » 03 srp 2016 21:25

Dobrý den, také jsme se nechali zlákat, ale čekal jsem hrnce, deky nebo jiný blbosti. Jo, musím uznat nic takového tam nebylo jen dovolená. Poukaz máme tak uvidíme, jaký bude pobyt.

Jana Kryštofová

Příspěvek od Jana Kryštofová » 15 srp 2016 03:19

Dobrý den, máme s nimi zkušenost už dvakrát jednou v roce 2009 a na posledy vloni. Dovolené jsou super. Je pravda že nám na Slovensku propršelo ale za to nemohou. Zakoupili jsme balíček dovolených, zatím je vše ok .Hlavně to ušetří čas v plánovaní. Jak říkám já, kdo dá na ostatní a nepřesvědčí se sám má prostě smůlu. Jana

Radovan Kusý

Příspěvek od Radovan Kusý » 22 srp 2016 21:42

Dobrý den, i já bych chtěl přispět názorem na tuto firmu. Byli jsme s manželkou v loňském roce pozváni do Kutné Hory. Jelikož jsme z Karlových Varů, měli jsme nejprve pochybnosti, ale byli jsme mile překvapeni. Už první rozhovor s paní po telefonu, tak i jednání přímo ve firmě. Zaměstnanci byli příjemní a vstřícní. Na této schůzce jsme si povídali pouze o cestování a dovolené a nakonec jsme si koupili výhodný balíček dovolených. Jsme lyžaři, ale Seefeld jsme navštívili v létě, kde se nám moc líbilo. Naplánovali jsme si několik výletů, pěšky i autem. Hotel je v okrajové části města, kde je klid, žádný hluk. I při večerní procházce městem jsme byli překvapeni z klidu a pohody, která tam panovala. Na Kanáry se chystáme letos na podzim, těšíme se moc. Pokud to bude stejné jako v Rakousku tak to bude skvělé. Z mého pohledu mohu tuto spolupráci doporučit.

H Pavel

Příspěvek od H Pavel » 29 srp 2016 17:29

Asi před třemi lety mě kontaktovali z Czech holiday center z Kutné Hory. Tehdy jsme na nabídku reklamního poukazu nereagovali, protože manželka měla pár týdnů před porodem. Tentokrát, když volali, tak nás to docela láká, dcerce budou už 3 roky, dovolenou v Alpách by s námi už zvládla ( a my s ní ).. Ale je mi divné, že volají znovu s podobnou nabídkou, máte někdo podobnou zkušenost?

Rychlá odpověď

   
cron