recenze Czech Holiday Center - Stránky 7 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Czech Holiday Center

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Standa

Příspěvek od Standa » 04 říj 2016 23:22

Mně volali včera. Už asi počtvrté. Docela mě to překvapuje, protože poprvé to bylo už více jak před 10 lety. Tak jim ta reklama, jak mi vysvětlovala ta paní v call centru asi opravdu funguje. Jen mi přijde dost omezenej ten výběr jenom tří míst. Nebyl jste někdo v těch Tatrách? Ty fotky na stránkách vypadaj slušně, ale manželka je dost náročná, tak bych se nerad dočkal toho, že do té Kutné Hory pojedu a pak to ještě odnesu doma…

Kocner K.

Příspěvek od Kocner K. » 10 říj 2016 17:39

Tento víkend jsme si se ženou udělali výlet do Kutné Hory. Nechali jsme se zlákat telefonistkou na reklamní dovolenou, pro kterou jsme si museli osobně zajet. Kanceláře Czech holiday center jsme našli celkem snadno. Dále se nás ujal zaměstnanec, který byl středního věku a působil na nás relativně mile a profesionálně. Samozřejmě, že nám ukázal nějakou další nabídku, nebylo te jenom o tom reklamním. Nic jsme si nekoupili, jelikož jdu na operaci s kolenem. Pokud by tomu tak nebylo, asi bych bral ještě něco dalšího, protože ty nabídky byly pěkný. No nic, každopádně slibovanou dovolenou na vyzkoušení jsme i tak dostali. Nenasrali mě ničím, s manželkou jsme se příjemně prošli po městě a zavzpomínali na časy, kdy jsem byl v Kutné Hoře na vojně. Kocner K.

Jindřich Blahovský

Příspěvek od Jindřich Blahovský » 15 říj 2016 18:45

Podle svých zkušeností z mé firmy vím, že dnes je pozitivní recenze spíše výjimkou. Včera jsem se vrátil z dovolené a bylo to super. Proto bych chtěl tímto aspoň krátce poděkovat firmě Czech Holiday Center z Kutné Hory za již druhou výbornou dovolenou na Kanárských ostrovech.
Dr. Jindřich Blahovský CSc.

Jonas Petrikovsky

Příspěvek od Jonas Petrikovsky » 16 říj 2016 04:47

dvema slovy ,,vse ok,, dnes jsme se vrátili ze Seefeldu

Kuba75

Příspěvek od Kuba75 » 19 říj 2016 20:01

Zdravím všechny blázny co stejně jako já chtěli a chtějí projet v sobotu odpoledne Mnichovem, když tam byl nebo je Oktoberfest…. Do Seefeldu jsme dorazili ve 23:15!!! Zpátky jsme jeli přes Salzburk a Linec, no a všechno paráda. Kdo by mi za tu radu chtěl poslat odměnu, pošlu mu účet :)

Petr Novák

Příspěvek od Petr Novák » 23 říj 2016 19:22

Dobrý den. Byl jsem jako většina z Vás osloven reklamním poukazem od této společnosti s nabídkou tří lokalit – Rakousko, Slovensko a Maďarsko. Bylo mi řečeno, že ubytování a hotelové služby hradí oni, mě by se měla týkat pouze strava a transport do místa dle výběru. Můžete mi někdo potvrdit případně vyvrátit mé domněnky nebo je popsat víc podrobněji ? Je to vůbec výhodné nebo mají ceny za plnou penzi následně zohledněné, aby se jim to tímto způsobem rentovalo ? Díky za informace. NP

Nela H.

Příspěvek od Nela H. » 24 říj 2016 04:49

Chceme letět za týden na Tenerife a máme problém sehnat letenky. Nevíte, kde by se dali vůbec z Prahy sehnat? Byla jsem zvyklá je kupovat na poslední chvíli, ale letos jdou prý na dračku a nejsou… Děkuji za tip, pokud někdo víte. Nela H.

Blažej a Jana

Příspěvek od Blažej a Jana » 24 říj 2016 20:41

V únoru letošního roku jsme si počídili členství v klubu Radstadt. Nadšení po uzavření smlouvy v Czech holiday center vystřídalo mnoho otázek a dokonce i obav, zda jsme se se ženou nenechali jenom zlákat poutavým vyprávěním zaměstnance cestovky. No nicméně jsme po dlouhém zvažování do toho šli. Dnes pokud mohu začít bilancovat, tak máme za sebou dvě dovolené. První byla v clubu Marina na Tenerife. Bylo to výborné a skvělé. Paní Kačerová se o nás po celou dobu pobytu skvěle starala, ubytování bylo vynikající a k tomu jsme udělali několik hezkých výletů. No a teď jsme se vrátili z našeho domovního apartmánu v Radstatu. I zde jsme byli opravdu nad míru spokojeni. Nejsme lyžaři, ale jinak nám jsou hory blízké. Úroveň služeb a jejich ochota je poskytnout je někde úplně jinde nežli v ČR.. Toto je naše aktuální zkušenost. V lednu nás čeká Seefeld, tak zase napíši, jak to dopadlo. Díky

Petra

Příspěvek od Petra » 30 říj 2016 03:01

S Czech holiday center jsme byli jen v Chorvatsku. Docela to ušlo. Žádnej přepich, ale klasickej slušnej standart. Dobrý bylo parkování u hotelu, Wi-Fi, terasa na moře, žaluzie, klimatizace. Zkrátka detaily, které se hodí. Co nám chybělo byla mikrovlka, určitě by byla užitečnější než televize se satelitem. Jedu se koupat a ne koukat na bednu. Známkováním ve škole 2+

Jana

Příspěvek od Jana » 31 říj 2016 15:02

….radeji s Eximem, většinou má nějaký dobrý akce pro děti…

Rychlá odpověď

   
cron