recenze České Kormidlo - Recenze cestovních kanceláří

recenze České Kormidlo

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

České Kormidlo

Příspěvek od admin » 16 lis 2015 08:27

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. nezajišťuje klientům pouze samotnou dovolenou, ale zároveň poskytuje služby v oblasti autokarové dopravy a zajišťuje autobusy pro klienty, kteří mají svůj program a potřebují zajistit pouze dopravu.

Helena Hilscherová

Příspěvek od Helena Hilscherová » 04 říj 2016 17:50

Absolvovali jsme poznávací zájezd Krásy Azurového pobřeží. Celkově se nám zájezd líbil, paní průvodkyne Zdeňka byla fajn, vyhovovalo nám, že jsme měli dostatek volna a mohli si ve městech chodit, kam jsme chtěli.

Jediné co trochu vázlo byla organizace. Neustále jsme někde blokovali dopravu, protože řidiči bloudili nebo nevěděli, kde zastavit, abychom mohli vystoupit. Hledali jsme i hotel, protože nikdo nevěděl, kde přesně je. Toto si myslím, že by mělo být nastudováno dopředu a ne to hledat až na místě.

Pavlína Podloučková

Příspěvek od Pavlína Podloučková » 25 dub 2017 17:44

Romantická Budapešť – 22.4.2017-23.4.2017. Doprava – řidiči Lukáš a Martin (pokud si dobře pamatujeme :)). Autobud lususní, jízda plynulá, řidiči velmi vztřícní. Průvodce – pan Honza – můžeme jen doporučit. Vtipný, vztřícný, ochotný, velmi znalý nejen místa, zajímavý výklad o městech aj. Budapešť, výlety okouzlující. Ubytování krásné, čisté. Snídaně velmi bohatá. Celková atmosféra přátelská. Kompletní dojem úžasný, moc doporučujeme a ještě jednou děkujeme panu průvodci HONZOVI. S touto cestovkou jsme byli na stejném místě již v roce 2015, ale nezkušenost paní průvodkyně a menší zmatky nás trošku zklamaly, ale jak je vidět, není průvodce jako průvodce. Jeli jsme 2 páry a obrovská spokojenost.

Kateřina Juříčková

Příspěvek od Kateřina Juříčková » 15 kvě 2017 15:30

Benátky-Verona 8.5.-11.5.2017 Napřed jsem tento zájezd zakoupila a poté četla recenze na tuto cestovní kancelář, a čekala poměrně z velkým strachem jak to dopadne.Některé recenze jsou opravdu děsivé! Proto píši komentář, byla jsem maximálně spokojená. Řidiči naprosto úžasní, ochotní a milí. Průvodce pan Žák- úžasný člověk který má neskutečné znalosti, byl velmi ochotný, vstřícný a věnoval se nám opravdu celý den. Lepšího průvodce jsem ještě nezažila. Všem mohu vřele doporučit, za tu cenu jsme viděli tolik věcí, míst s úžasným výkladem že se to nedá ani popsat. Takže pro TY kdo tady čtou ty strašné recenze jako já a šílené hodnocení, chci jen říct rozhodně se nebojte a svůj poznávací zájezd si maximálně užijte jako MY. Ještě jednou děkuji za skvělé zážitky CK České Kormidlo a všem jejich kolegům. Už nyní vyhlížím další poznávací zájezd ne který pojedeme. Spokojená Katka a Jarka

Červinka Vojtěch

Příspěvek od Červinka Vojtěch » 13 črc 2017 21:27

S CK Kormidlo jsme navštívili Budapešť 11.7.2017-1-denní zájezd.Program výborně koncipovaný,časově dobře rozvrhnutý-a to hlavně díky výbornému průvodci Honzovi.Pan Honza má obsáhlé znalosti,o které se se všemi-i vtipnou formou-rád podělil.Je obětavý,vstřícný-velká pochvala!!

Yana Muravyeva

Příspěvek od Yana Muravyeva » 31 srp 2017 02:50

Kupovala jsem zájezd pro sebe a maminku na 1 den do Chorvatska. Nastoupili jsme do autobusu. Pak nás vysadili v Brně na okrajně s tím, že Chorvatsko není v zóně Schengenu, jelikož jsme občane Kazachstánu, řekli nám, že s námi bude problém. Peníze nic nevrátili, v cestovní kanceláři sdělili, že nejsou povinné za doklady, to musíme kontrolovat my. Ok. Pak jsem se dozvěděla, že nebyl by žádný problém, jet na 1 den, a na hranicích přímo staví vízum. ALE URČITĚ TUTO INFORMACE MUSÍ VĚDĚT CESTOVNÍ KANCELÁŘ, KDYŽ ČLOVĚK KUPUJE ZÁJEZD!!!!!! Do budoucna nebudu nic mít s touto cestovní kanceláří!!

Milada Lebdušková

Příspěvek od Milada Lebdušková » 12 úno 2018 18:58

Ve čtvrtek, minulý týden, jsme se vrátili za zimní dovolené v Itálii. Vybrala jsem zájezd pro rodinu u cestovní kanceláře České kormidlo a vše vyšlo podle plánu a představ (snad jenom to BLEDĚMODRO – jako počasí – nebylo úplně dokonalé, ale tohle se ovlivnit ještě nedá – naštěstí…).
Pochvala platí od počátku – objednání, zajištění, informace. Cesta autobusem – dlouhá, ale s tím jsme počítali – řidiči maximálně profesionální – jak jízda, tak přístup k lidem – cestujícím… Po příjezdu v hotelu skvělá organizace, takže ve čtvrt na devět už jsme stáli u skibusu a mířili si užít první den lyžování. Ubytování bylo pěkné, čisté, odpovídající očekávání. Strava po celý pobyt – prostě MŇAM – snídaňová nabídka dostatečná, slaná, sladká, tekutiny všeho druhu. Na večeři úžasné sláty, sytá polévka, předkrm, hlavní jídlo a zákusek nebo ovoce + džbán vody. Paní recepční hotelu Casa Alpine na Vás bude mluvit česky a je velmi milá a ochotná, jakož i ostatní osazenstvo hotelu. Prostě pohodička, úsměv a dobrá nálada. Ke sjezdovkám i zpět jede co půl hodiny skibus, takže i tohle zabezpečení klaplo. No prostě – celkové hodnocení zájezdu je „1“ – byli jsme velmi příjemně překvapeni, že za velmi rozumnou cenu jsme dostali dokonalý servis… Lyžařský areál 100 km sjezdovek – proto jsme si ho i vybrali – jsme za pobyt nestihli kompletně vyzkoušet, některé sjezdovky jsme neprojeli, takže se prostě vrátit musíme… Děkujeme a příště zas M+M+M+H Lebduškovi

Rychlá odpověď

   
cron