recenze Exim Tours - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Exim Tours

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
dita

Příspěvek od dita » 15 bře 2013 18:23

Zdravím! dva dny doma,opet v zime.. egypt jsem absolvovala po třetí,tentokráte s cedokem.. Predtim fischer2x, pro me skoro stejné..jelikož jsem nemusela chodit na informační schůzky,že už vsechno vím,pohoda. užívala jsem si na lodních vyletech(nesnáším jen tak povalování na pláži), mrknete na facebook na aquamarine..jen chci ukázat fotečky..

Julie

Příspěvek od Julie » 22 bře 2013 07:39

Vážený paní Julie, jak si myslíte, že by vám měla ck nebo pojišťovna tento zážitek kompenzovat???? Uvažujete hlavou?

Martina

Příspěvek od Martina » 27 bře 2013 18:07

Létám s Eximem již osm let a jsem jejich velmi spokojeným zákazníkem. Byla jsem s nimi v Egyptě , Tunisku a pravidelně se každý rok vracím na řecké ostrovy.Vždy mám z této kanceláře velmi dobrý pocit a z dovolené jen ty nejlepší zážitky.Je nutno říct že v destinacích jako je Egypt nebo Tunisko nemůže klient očekávat, že vše bude úplně podle jeho představ, jelikož je to dáno mentalitou těchto národů, chyba však není v CK, ta se vždy snažila zajistit vše k naší maximální spokojenosti a drobné nedostatky ihned vyřešit.Letos znovu letíme jak jinak než s Eximem, tentokrát na řecký Sámos a už se moc těšímě.

Marta

Příspěvek od Marta » 07 dub 2013 18:10

S EXIMEM NIKDY VÍCE .Byli jsme na ISLA MARGARITĚ. Zpáteční cesta- ráno v 7,15 odjezd na letiště, na recepci nebyly připravené potravinové baličky.Takže naše první jídlo a pití bylo v 15,00 na palubě letadla.A reakce ces.kanceláře?Nejdříve za to může letecká společnost s časnými lety, podruhé došlo k pochybení hotelu . Ještě mi napsalali, že snad důležité jsou zážitky, pak přestali reagovat. Prostě klient zaplatil, tak co je nám po tom.

Pedro

Příspěvek od Pedro » 10 dub 2013 09:39

EXIM TOURS a let. spol. TRAVEL SERVICE
S Eximem a jejich leteckou společností Travel Service už nikdy! Letěli jsme na dovolenou do Dominikánské Republiky do Samana, kde jsme měli i přistát. Společnost TS nás neplánovaně na noc s asi 4 hod. zpožděním „vyklopila“ na letišti v Punta Caně, bez jakýchkoli informací a Exim nebyl schopný několik hodin podat jakékoli informace, co se děje. Polehávali jsme na zemi či sedačkách na letišti, které má slaměnou střechu. Samozřejmě přišla bouře a všichni jsme byli úplně promočeni vč. dětí. TS používá na zaoceánské lety letadlo typu B 737-800, což je taková vzdušná tramvaj. Málo místa, nutnost mezipřistání na tankování, málo prostoru pro catering, takže nebyla ani možnost dokoupení jídla a pití (prý na to není místo), kterého na tak dlouhý let moc nebylo. Housky na občerstvení skladovali v prostoru mezi kufry nad hlavou… Dostali jsme sice od posádky poukázky na občerstvení, ale až po 2 hodinách, kdy už si většina lidí jídlo koupila, jelikož několik hodin nejedli. Exim bez ochoty a schopnosti komunikovat. Celkově jsme byli ubytováni až s 12-ti hodinovým zpožděním – kompenzace samozřejmě žádná. Samé výmluvy na špatné počasí, že se prý nemůže letět a pod…Přitom ostatní letecké společnosti (Air Berlin, Condor a další) přistávalya startovaly bez problémů. Exim Tours a let. spol. Travel Service už opravdu nikdy více! Nervů si užiji i tak dost a na dovolenou jezdím odpočívat…

lUCIE

Příspěvek od lUCIE » 12 dub 2013 20:10

Mně zkazil Exim tours nejen iluze, ale i svatební cestu.
Objednali a zaplatili jsme si zájezd, na krásný ostrov Isla Coche, ve Venezuele, za docela dobrou cenu, 4*, all inclusive, 13 dní.
V pátek smlouva podepsaná, zaplacená, v sobotu nám volá exim, že je jim to líto…ale naši cestu ruší, prý si zájezd objednalo více lidí, než je kapacita….!!!!!!!! a naši smlouvu ruší. doteď mi nedošlo písemné odstoupení, ani mi nebyl sděwlen právní důvod, jak mi můžou zrušit zájezd bez náhrady..na smlouvě toto uvedeno není. ….
no…. a nabídli nám hotely v průměru za cenu o 5000 vyšší, což je při dvou osobách 10000 korun, Arogance, otřesné jednání a nekomunikativnost, nás přiměla k tomu, dát podnět české obchodní inspekci. s Eximem jsme jezdili rádi, nicméně pokud se takto jmíní chovat k zákazníkům, jejich popularita klesne..zlatý fischer…

Makina

Příspěvek od Makina » 13 dub 2013 06:28

Reaguji na předchozí recenzi…
Byli jsme na druhe straně toho letu, neboli byli jsme klienti letadla,kterym pan Pedro přilítal a my čekali, že nás odveze zpět z Dominikány… Musim naprosto souhlasit, že už nikdy více Eximtours v kombinaci s Travel Servisem… přesně jak napsal klient přede mnou vše bylo na špatné ůrovni s porovnáním peněz kolik dovolena stála. A ještě bych doplnila…letadlo bylo opravdu tragické!!
Nechápu proč Exim tvrdí „přímé lety do Karibiku“ ????
Jediné co bych chtěla ,ale velmi pochválit , byla delegátka slečna Kateřina! Byla to ta nejlepší delegátka, s kterou jsem měla tu čest…

Miloš

Příspěvek od Miloš » 13 dub 2013 06:39

Pokud dělají mezipřistání v Punta Cana tak to už je v Karibiku. Takže to jsou přímé lety do Karibiku. Ale je to samozřejmě od ck podraz a nebál bych se označení klamání zákazníka páč človek má pak dojem že poletí přímo až do cílové destinace.

josef

Příspěvek od josef » 14 dub 2013 01:18

EXIM TOURS a TRAVEL SERVIS UŽ NIKDY VÍC!!!!!!!!
Domikánská Republika hotel Gran Bahia Principe Cayacoa 5*.musím plně souhlasit s panem Pedrem tři recenze zpet…..byl jsem v tomto letadle také a musím říct že jsem se ještě nikdy s takovém chováním jak přepravní společnosti Travel servis tak i Exim tours nesetkal,letušky neochotné a na přívolání nereagovali,pak když letadlo přistálo na Punta Caně místo na Samaně nechalí nás cca 2 hodiny sedet v letadle a to už jsme nedostali vodu cca 5 hodin,po několika pokusech přivolat letušku,jsem si šel pro pítí sám a bylo mi oznámeno s ůsměvem že žádné pití nemají!!!!!! a pak ty další trable na letišti Punta Caně viz recence p.Pedro opravdu neuvěřitelné!
Exim tours podávává naprosto lživé informace o hotelu i cestě!!!!
hotel Gran Bahia Principe Cayacoa 5* opravdu neodpovídá 5* nejsem tedy znalec ale proč třeba ESO TRAVEL ho nabízí jako 4* asi na tom něco bude :-( jinak hotel i personál je na slušné urovni jen by mu slušela opravdu 4* kdo o tomto hotelu uvažuje mohu zaslat reálné fotky..v katalogu Eximu není realita….
Další lež Eximu (vím že pro většimu lidí nepodstatná) ale bohužel pro mě byla důležitá…na této dovolené jsem potřeboval nutně připojení k internetu a bohužel v Dominikánské republice to není nejlevnější cca 10-12usd na hodinu,tak jsem zvolil tento 5* hotel z důvodu že Exim v tomto hotelu nabízí internet zdarma,což samozřejmě nebyla pravda ! byl za poplatek, a to jsem si to ověřoval při podpisu smlouvy tak i na online lince Eximu,prostě lež jen podepiš a zaplat a co bude dál je vůbec nezajímá!!!!! naprosto neseriozní jednání má Exim.
Když jsme první den na dovolené napsal dotaz na zákaznícké centrum Eximu jaké mám problémy tak mě po čtyřech dnech přišla velice vyčerpávající odpověd: “ dle smluvních podmínek se vám vyjádříme do 30 dnů“
myslím že tato odpověd je velice výstižná na to jaká tato CK je a jak se chová……
Myslím že toto neodpovídá ceně 46000kč za osobu/12dní
Exim si z nás dělá srandu a jen nás okrádá!!!!
Nikdy jsem recenzi nepsal ale začínám zjištovat že je to nutné,aby si lidi udělali názor na toho komu platí nemalé peníze za služby které tomu neodpovídají…

Markéta

Příspěvek od Markéta » 14 dub 2013 05:05

cestovní kancelář Exim Tours je neseriozní a lživá!!!!!!!!musim se připojit k recenzim viz p.Pedro a p.Josef i já byla na palubě tohoto letadla a musim uznat že jsem nikdy nezažila chováni letušek jako na tomto letu,chováni naprosto neprofesionální.A poznámka p.Pedra že bojing 737 je vzdušná tranvaj je opravdu výstižná a na těchto dálkových letech nemá co dělat a opravdu nechápu proč si Exim Tours tyto letadla na tyto dálky objednává bylo by dobré kdyby se do teto tranvaje na 16 hodin posadili a vyzkoušeli pohodlí.Hotel neodpovídal zobrazeni a popisu v katalogu.Na závěr bych to schrnula již nikdy vice s Exim Toursem a rozhodně tuto CK nikomu nedoporučuji,příště budu volit CK německou která je nejen mnohem levěvnější ale má i lepší služby a dálkove lety létá opravdu přimo a většími letadli.

Rychlá odpověď