recenze Exim Tours - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Exim Tours

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Pedro

Příspěvek od Pedro » 14 čer 2013 17:50

Ano, jak říká pan Josef, totální výsměch. Dostal jsem rovněž zamítavou reakci na dovolenou v Dominikáně. Už jsem ale tady zmínil, že když není člověk líný, pořídí v Německu srovnatelný zájezd i o polovinu levněji, jen ty doprovodné služby jsou na mnohem lepší úrovni.

Jirka

Příspěvek od Jirka » 15 čer 2013 15:38

Včera jsme se vrátili z Turecka. Hotel Joy Nashira Resort. Mám pro vás jen samou chválu. Vše fungovalo na 100%, hotel krásný. Delegátka Michaela Krátká byla skvělá. Cokoliv jsme potřebovali, tak vše zařídila okamžitě. Ochotná, milá, příjemná. Takovou delegátku si člověk jen mohl přát. Díky za skvělý zážitek.

Karel

Příspěvek od Karel » 19 čer 2013 00:28

Exim raději ne, ačkoliv jsme při cestě na Kubu splnili cestovní pokyny, tzn. váha zavazadel pro dvě osoby 32kg, platili jsme na letišti pokutu za nadváhu. Prý má být max. 30kg. Po návratu jsme si dopisovali s centrem pro zákazníky( na stránkách Eximu) a nejméně 3x jsme položili otázku: PROČ?, jsme platili když jsme dodrželi pokyny, ale nikdy jsme nedostali odpověď. Zeptali jsme se i ředitele marketingu, ani neodpověděl a nikdo nereagoval. To znamená, leťte a spoléhejte že se nic nestane. Pokud ano tak Vás Exim nezná. My už nikdy!!!!!

Topolina

Příspěvek od Topolina » 23 čer 2013 19:48

byli jsem v Turecku,hotel ok,vše ok,ale největší problém cestovní agentury Exim Tours je,že okrádá klienty o dva dny dovolené,což je hrůza. Jeli jsme v sobotu ve 12:50 z Brna do Ostravy,odsud jsme odlétali ve 14:30 a do hotelu v Turecku jsme se dostavili az v 21 hod,takže první den ztracen. Pri odletu to bylo to samé. Odjezd z hotelu v 6:00 ráno a přílet do Brna v 11:50. Opravdu by se tato cestovní kancelář měla nad sebou zamyslet,aby neokrádali klienty. Mluvili jsme v turecku se spoustu lidí a mají stejný názor. Pokud Exim Tours bude pokračovat v tomto sledu i nadále,tak s němi nikdo nebude jezdit na dovolenou.

Ivana

Příspěvek od Ivana » 24 čer 2013 03:36

Musím souhlasit s hodnocením Topolina. My taky přišli o dva dny dovolené s Eximem. Byli jsem s nimi na dvou dovolených a vždy stejná zkušenost. Jednou jsem měli i all inclisive a tím pádem jsme přišli i o dvoudenní jídlo…..dost mě to zarazilo-nevím, jestli odjezdový balíček měl nahradit celodenní all……Na druhou stranu klienti Eximu, kteří letěli z Prahy, o nic nepřišli. Dorazili dopoledne a odjížděli až po nás někdy odpo. Takže my s Eximem už nejezdíme. Klienti z Ostravy a Brna nejsou pro Exim asi nijak důležití…….
Momentálně máme dvě malé děti a dovča s Alexandrií v Bulharsku byla ideální-dokonce jsem měli i větší ,,komfort“ než slibovali (místo apartmánu s jedním pokojem-byli dva pokoje, nezmiňovali se o bazénu u hotelu-byl a pro děti byl super+zábava pro děti u hotelu-živá zvířata,domeček….nemělo to chybu). Pro rodiny s malými dětmi doporučuji!!

Šárka

Příspěvek od Šárka » 25 čer 2013 00:44

Dobrý den, zlatá Alexandia. První den na dovolené a hned jsem to obrečela. Z avizovaného 3hvězdičkového hotelu,l je dvojhvězda a podle toho to také vypadá, jedna plastová židle na dva lidi, nefu
nkční klima, není tu ani rychlovarná konvice, lednička také nefunkční. Děs….kam nás to byli schopní za naše peníze poslat. Zítra ráno je schůzka s delegátek, jsem zvědavá, co s tím udělá, když neumí ani česky.

Novalgi

Příspěvek od Novalgi » 27 čer 2013 23:29

ivano prosím kde jste byli v tom bulharsku??nemohla byste dát odkaz na ten hotel,,máme malé dítě a chcem s manželem ještě někam jet
děkuji

Radim

Příspěvek od Radim » 28 čer 2013 00:23

Chtel bych se taky podelit o zkušenost s CK EXIM TOURS a zaroven se slovenskou CK KARTAGO TOURS kterí poradali spolecne zajezd do Turecka. Kupovaly jsme dovolenou po par letech( škoda že jsem tady ty recenze dřív neobjevil) , tak jsme netusily jak se cestovky k zakaznikum chovaji.
Koupily jsme zajezd LAST MINUT do Turecke Antalye , vybraly jsme si prímo hotel SUNTOPIA SEVEN SEAS v oblasti SIDE.
Meli jsme odlet z letiste Bratislava ve 2.00 hod. v noci , pres spolecnost TRAVEL, prvni co se nam prihodilo bylo meskani letedla o 2 hodiny zduvodu maleho obsazeni, tak se cekalo na druhou várku lidi aby se spojily dva zajezdy do jednoho a tim se letadlo vice obsadilo. S ditetem ktere ma 5 let docela utrpeni.
Po príletu do Turecka nas hned delegatka od EXIMU premlouvala na jiny hotel s tim ze ten co nam nabizi je lepsi atd.
Ale ujistovala nas ze nas vybrany hotel je pripraveny a nic se nedeje .
Po 2 hodinach v překlimatizovanem autobuse a hooodne unaveni nam po vysednuti na miste u hotelu delegatka oznamila ze nami vybrany hotel je plny a nase pokoje jsou obsazene.
No prvni jsme si myslely ze je to nejaka legrace, bylo nas tam vic rodin kterych se to tykalo.
Pak se zjistilo ze EXIM prodaval pokoje ktere uz vlastne byly obsazene ,aby se zaplnil jiny hotel ktery nam vzapeti nabidly. Asi 2 hodiny jsme se tam dohadovaly ze to nemuzou udelat atd. , ale to nevedlo k nicemu ,protoze unava a bezmocnost a k tomu jeste hoodne unaveny 5 lety syn udelalo sve. Tak jsme teda kyvli na jiny hotel, nastesti byl skoro na te urovni jako nami vybrany.
Ale je to des jak muzou zachazet s lidmi kteri si neco koupi za tezko vydelany peniz, a pak si s nami pohravaji jak s figurkami na sachovnici.
Tak nas zase nejaky jejich turecky sofer prevazel hodinu do druheho hotelu, aniz by jsme tusily kam jedeme.
Nastesti ten slibovany nahradni hotel dopadl docela dobre.
Ale pokazeny zazitek hned z prvniho dne dovolene nas provazel po cely zbytek naseho pobytu.
TAKZE S EXIM TOURS A KARTAGO TOURS UZ NIKDY VICE !!!!!

Michala Růžičková

Příspěvek od Michala Růžičková » 28 čer 2013 20:32

Dobrý den, máme stejně negativní zkušenost s fungováním delegátů CK EXIM TOURS v místě pobytu dovolené. Rodiče s nimi cestovali před týdnem do Turecka. Delegáta viděli za celý týden pouze jednou při příjezdu. V 8 hodin večer před odletem se jim nikdo neobtěžoval sdělit, že ráno v 6:00 hod odjíždějí na letiště. Delegát nezvedal telefony, informace na nástěnce nebyly žádné. Bohužel byli v hotelu sami od této CK a pravděpodobně na ně zapoměli. Po mé urgenci cestovní kanceláře tady v Čechách (komunikace arogantní, rodiče neumí číst nástěnku apod.), zda by byl někdo tak hodný a dal rodičům info k rannímu odjezdu, jim přišla strohá sms od delegátky, bez omluvy.Tento stres z nekomunikace a z nejistoty, zda je někdo vůbec dopraví na letiště a zda odletí zpět domů se velmi negativně podepsal na dojmu z celé dovolené, protože hotel i destinace byly jinak krásné. Delegát nesdělil ani možnosti jakýchkoliv výletů, nevysvětlil co vše mohou v hotelu používat atd. Bohužel neschopnost delegátů této CK rodičům zkazila celou dovolenou. Takže již nikdy více necestovat s CK EXIM TOURS !! Velmi pozitivní zkušenost máme naopak třeba s CK Fischer, se kterou jezdíme na letní dovolenou opakovaně již několikátý rok celá rodina, takže po tomto „omylu“ v podobě EXIMU, se opět vracíme k Fischerovi.

Ivana

Příspěvek od Ivana » 29 čer 2013 06:31

Vzkaz pro Novalgi : pro upřesnění informací-šlo o penzion. Dovolenou jsem řešila přes CA Invia, konkrétně pan Martin Havelka. Šlo o takzvané Penziony no name….nevím na jaký komfort jste zvyklí, ale pán velmi vstřícný-upozornila jsem ho, že budeme mít dvě malé děti (necelé 3roky a druhé necelé dva), ale tlačili nás peníze, tak jsem to riskli. Nelitovali jsem, jak jsem psala, nasmlouvali jsem jedno dvojlůžko a dvě přistýlky. Bylo tam manželské lůžko a ve druhém pokoji dvě samostatná lůžka. Náš penzion se jmenoval Oasis. Jen nevím, zda se Vám podaří sjednat přímo tento….ale pokud jsou všechny jejich No name takové, tak se nebojte.Jídlo jsem měli ´tzv.vlastní- snídani jsem ráno kupovali v obchůdku a oběd a večeře v restauraci-ceny nejsou problém. Když jsme kupovali ovoce, dali nám vždycky něco zdarma pro děti-děti tam milují, bylo to příjemné-potěšilo a je to nic nestálo-moc fajn lidi. Báli jsem se, že jedem tak trošku do zaostalejší civilizace, ale jak říkám jsou milí, přátelští a milují děti.My pojedeme zas.

Rychlá odpověď