recenze Firo Tour - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Firo Tour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Eva

Příspěvek od Eva » 28 bře 2015 00:22

CK FIRO-tour – CHORVATSKO – spokojenost. V létě jsme navštívili Chorvatsko – apartmány Dolac a maximální spokojenost. Byli jsme také v Turecku – hotel MERYaN a můžu jen doporučit..

Lucka

Příspěvek od Lucka » 17 dub 2015 03:00

Dobrý den,

musím říct, že mě kritika překvapuje. S Firem jezdíme pouze na pobytové zájezdy , takže nemohu posoudit poznávací zájezdy, ale už jsem s touto CK byla 5x na dovolené a vždy špičkový servis. Je pravdou, že konkurenci se po negativních zkušenostech spíše vyhýbám, ale s Eximem či Blue-stylem jsme cestovala také . Mohu tedy s čistým svědomím říct, že FIRO u nás zatím boduje

Věra a Jarda

Příspěvek od Věra a Jarda » 21 čer 2015 20:14

Dobrý den!
Letos jsme se rozhodli absolvovat naši dovolenou do Španělska Almérie, mimochodem již po druhé z CK FIRO!Nevím možná jsme měli zrovna štěstí, ale byli jsme velmi spokojeni, jak z ubytováním, tak se stravou a snad nejvíce z naší delegátkou paní HANOU BATLIČKOVOU!Totiž asi 5den pobytu jsem tam onemocněla, snažila se jak předem domluvit španělsky s p.Doktorem, který mě nakonec poslal do nemocnice!A co následovalo?Pomohla vždy z překladem před různým vyšetřením!Dokonce mi psala i SMSky z otázkami jak mi je?Bylo mi vlastně postupem lépe, i z její starostlivosti!Musela jsem tam nakonec být přes noc, protože mě ještě čekalo jedno vyšetření, které nakonec dobře dopadlo!A co se týče nemocnice?Opět musím napsat jen pochvalu!Starali se o mě, že jsem ani nepocitovala žádný rozdíl, že jsem vlastně pro ně cizinka!Takže když to vše shodnotím, mám dobré zkušenosti z CK FIRO!A proto ji přeji hodně takových spokojených klientů!

Nikol

Příspěvek od Nikol » 29 čer 2015 03:50

Jela jsem s rodinou do Řecka na Rhodos na dovolenou s CK kanceláří Firo tour. Autobus nás z letiště zavezl do ,,našeho“ hotelu Olive garden. Jenže recepce nám řekla, že mají plno. Tak nás Firo tour ubytovala do nedostavěného,, pěti hvězdičkového hotelu“ Eagles nest. Pláž byla asi 20 minut chůze. Naše rodina a pár dalších jsme si stěžovali. Paní, která náš zájezd měla na starosti nám nabídla, že nám Firo tour zaplatí buď výlet/ auto na týden ,nebo že můžeme PODAT REKLAMACI. reklamaci jsme podali, ale to nám nestačilo začali jsme dělat té paní z FT potíže. Volali jsme na nonstop linku FT, dovolali jsme se paní, která s námi nebyla schopná byjednávat a navíc byla DOMA!!!!!! Nakonec asi po 2 dnech strávených v Eagles nest náši rodinu převezli do lepšího hotelu Kolymbia beach(který FT nemá v nabídce). Takže jsme promarnili 2 dny dovolené. po návratu z dovolené jsme žádali vrácení určité částky, kterou FT odmítlo. NEJEZDĚTE NIKAM S FIRO TOUR.

Lvice

Příspěvek od Lvice » 29 črc 2015 17:25

Ráda bych se podělila o loňskou (2014) zkušenost s CK FIRO na dovolené na S. Kypru, už jen proto, že stejný problém měli i klienti na jiných dovolených.
Již na letišti v Praze vznikly zmatky z důvodu přestupu během letu. Nikdo nic nevěděl, do CK byl problém se dovolat! Když se nám podařilo se s někým spojit, bylo nám přislíbeno, že se ozvou. Bohužel se tak VŮBEC nestalo!
Na cílovém letišti nás doslova jako ovce a ve zmatku nahnali dle hotelů do autobusů. Když jsem se ohradila, že máme zaplacený jiný hotel, tak mi bylo sděleno, že je nás více, že hotel je přeplněn, že jedeme jinam. Chtěla jsem vědět, proč nám to nesdělili dříve, tak prý se to dozvěděli v ten okamžik…více žádné info. V buse delegátka jiné CK tvrdila, že je to hotel nedaleko toho původního asi 5 km vzdálen, dokonce je lepší a má saunu!! ;-) – venku bylo vysoce přes 30 st.. Skutečnost byla ZCELA jiná!! Hotel byl vzdálen více než 60 km vzdušnou čarou, místo bungalovů na pláži nás čekal panelák, místo krásné bílé pláže miniaturní plážička….. Navíc se jednalo o zcela jinou lokalitu, kterou jsme předem avizovali, že nechceme! Vezli nás na sever, místo východu. Od počátku do konce nepadlo slůvko omluvy, vysvětlení, žádná empatie.
Shrnu to: Jelikož nás bylo 18 nespokojených turistů, kteří se odmítali vzdát, tak během více než 6 hodin hádek, zatvrzelosti klientů o hladu a žízni, vč. malého dítěte, jsme po slovech, že náš delegát nemá čas se nám věnovat, že je celý ostrov plně obsazen, že dle podmínek ve smlouvě je vše v pořádku, domohli těsně před půlnocí, převozu do jiného hotelu, ovšem 3 km od pláže s dopravou 2x denně, all inclusive (buď moře celý den, nebo jídlo – takže to nelze považovat na bonus), výlet zdarma v cenně 50 euro (někteří využili nevědomě výlet s obědem v původně objednaném hotelu, takže jsme mohli porovnat zakoupené s údajně lepší náhradou). Firo se prostřednictví delegáta Petra do konce pobytu ani po té, nedokázalo postavit věci čelem. Nakonec jsme si dovolenou užili, ale šrám v podobě neuvěřitelně drzého a arogantního chování zůstal.
Po návratu někteří podala reklamaci, stížnost na hotel plný špíny, zcela jiných parametrů, byť stejného počtu *. Firo se nám opakovaně vysmálo….náhodně jsem našla právní společnost, která nás zastupovala při soudním jednání. Něco jsme vymohli zpět, ale CK VŮBEC NEPOCHOPILA, CO A PROČ NEBYLO V POŘÁDKU.
Závěrem bych ráda popřála všem jen klidné a super dovolené, na kterých se v případě potíží, či nesnází CK postará a neotočí se s nezájmem zády jako se stalo nám.
Lvice

Zachar Ondřej

Příspěvek od Zachar Ondřej » 08 zář 2015 22:13

Byli jsme s manželkou na ostrově Kréta v rodinném hotelu Aggelo. Na letišti nás čekala milá delegátka Veronika Bártová, která nám byla k dispozici 24 hodin v průběhu celého pobytu k naší spokojenosti.
Hotel Aggelo- příjemný personál, čistý, pokoje denně uklízeny strava- formou bufetových stolů, výběr dobrý chutný a dostatek. Fakultativní výlety Chrissi, Knosso, Heraklion výborné hlavně díky průvodkyním. Celkově výborná dovolená, mohu doporučit i pro rodiny s dětmi

Honza

Příspěvek od Honza » 13 zář 2015 16:42

Zájezd prodáván jako 12 dní / 11 nocí, ve smlouvě samozřejmě napsáno, že první a poslední den vyhrazen pro dopravu. První „prodaný“ den dovolené nám začal ve 20h na letišti v Praze a po příjezdu na hotel ve 4 ráno jsme vlastně měli za sebou i první noc. Podobné praktiky se mi opravdu nelíbí a příště se rozhodně podívám jinde.

Jiřina

Příspěvek od Jiřina » 15 lis 2015 04:27

Nedoporučuji. Ubytování účastníků zájezdu na Island nebylo stejné, ačkoliv jsme platili stejnou cenu jako ostatní. Bohužel pár účastníků zájezdu mělo tu smůlu, že byli ubytováni v jiném hotelu než většina lidí a bohužel se to týkalo i nás. Samozřejmě reklamaci neuznali.

Milan

Příspěvek od Milan » 28 lis 2015 02:26

Dobrý den, lituji, ale musím se přidat mnoha negativním ohlasům. Rok 2015, Turecko, Belek,srpen. Zatuchlé ubytování v suterénu, dva dny vyřizování,stres, hádky. Delegátka bez nervů, sepsali jsme reklamaci a hlavně nebyla přítomna při ubytování (má moc práce) – tím pádem problém v dokazování. Odpověď relkamace bez efektu, CK si dostála svým závazkům. Jinak CK si zarobila (45 tisíc na osobu po slevě!). Proto radím nikdy FIRO! Zdraví M.

Inn

Příspěvek od Inn » 02 pro 2015 10:00

no jak vidím, ty kladné recenze na Firo mají všechny stejný rukopis, takže to píší pracovníci CK, aby zde nebylo vše negatívní. Já osobně bych s touto CK nikam nejela, protože jejich ceny jsou příšerné a z mého okolí jsem slyšela jen samé hrůzy. Mám oblíbené 2 české CK a 3 německé. Z Mnichova nebo z Vídně s TUI jsem měla Dominicanu za 499 E, 120 E víkend 3 noci Malorca El Arenal, hotel se snídaní bez transferu z a na letiště, Tenerife, Puerto de la Cruz,hotel 3 hvězdy polopenze 199E apod. vychytávky. Takže tady, když někdo koupí předražený last např. do Turecka a myslí si, že bůhvícoo koupil za 13 tis., tak koupil jen žumpu.Ale s Firo bych nejela ani, kdyby mi to někdo zaplatil, protože ten čas by byl pro mě příliš drahý.

Rychlá odpověď