recenze Fischer - Recenze cestovních kanceláří

recenze Fischer

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Fischer

Příspěvek od admin » 03 led 2013 08:38

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Do produktového portfolia patří dále zimní dovolené u moře, zájezdy do exotických zemí a eurovíkendy ve světových metropolích.

M. Velikaničová

Příspěvek od M. Velikaničová » 05 led 2013 22:01

Už niekoľko rokov cestujeme na dovolenku s CK Fischer, na zimnú i letnú. Ak mám zhrnúť svoje skúsenosti, tak môžem vyjadriť len spokojnosť. Počnúc výberom destinácie v pobočke CK, kde vždy ochotne poradia, a končiac príjemnými a fundovanými delegátkami v mieste pobytu, ktoré okamžite vybavia, ak je niečo treba.
Tohtoročné Vianoce (22.-29.12.) sme prežili na Gran Canaria v hoteli Monte Felíz a túto oblasť ( Bahía Felíz) môžem len doporučiť. Krásne prírodné scenérie, blízke malé pláže s tmavým sopečným pieskom a okruhliakmi , nekonečný oceán a možnosti dlhých prechádzok po pobrežných promenádach. Kto túži po zábave, za niekoľko minút je busom na Playa del Ingles, alebo až v Maspalomas.
Aj letnú dovolenku plánujeme s Fischerom a už sa na ňu tešíme.

Lucie Turnerová

Příspěvek od Lucie Turnerová » 30 led 2013 18:41

Má zkušenost s CK FISHER je tou nejhorší ze všech mých dosavadních cestovních zkušeností s agenturami či CK. Nutno dodat, že cestuji v průměru 2x do měsíce služebně či soukromě. Po objednání zájezdu – prodloužený víkend v Malaze (cena 22.000 Kč za dvě osoby) mě non stop bombardovali z CK nejprve kvůli podepsání cestovní smlouvy, následně kvůli platbě. Po zaplacení mi ještě poštou přišly originály smlouvy, kterou jsem již podepsanou a naskenovanou poslala mailem, zájezd byl zaplacen, ale zřejmě to nestačilo. V průvodním dopise se smlouvami bylo uvedeno, že kromě smluv je přílohou dopisu i kartička pojištění proti úpadku CK, ta ovšem v dopise nebyla. Po mých urgencích (několika) se nic nedělo (a stále se neděje, odlet máme za 24 hodin!!). Mailem mi byla zaslána rezervace letů, ovšem on-line check-in si musím udělat sama!!! Nevadilo by to, pokud by během procesu check-inu po mě systém nechtěl informace, které od CK zkrátka nemám a tudíž se nemohu „odcheckovat“. Kromě toho nemám ani info, jaké zavazadlo mám zaplacené a na mou žádost o zodpovězení tohoto dotazu CK stále mlčí (24 hodin před odletem!!!!) Zájezd je zakoupen u CK právě proto, aby tyto záležitosti za mě jako klienta CK řešila, jelikož jí platím za tento komfort. Jinak si mohu koupit letenky sama a hotel si mohu „zabookovat“ také sama.
Takže naprostá nespokojenost, jsem zvědavá jak na mou stížnost teď budou v CK reagovat. Každopádně JÁ UŽ NIKDY S CK FISHER NIKAM NEPOJEDU!!!

Marcela

Příspěvek od Marcela » 31 led 2013 05:00

S CK Fischer jsme byli na dovolené několikrát, naposled v r. 2011 na Kypru. Až do té doby jsme si mysleli, že není lepší CK než je tato. (I když je pravda, že nás autobus na Kypru vyklopil u hotelu a víc jsme delegátku neviděli až při odjezdu a to neumíme anglicky…).
Loni jsme
proti své vůli -ale kvůli destinaci , cestovali do Turecka s CK Akvila..
Služby delegáta se nedaly srovnat. Např.při rozvážení klientů autobusem z letiště ,u každého hotelu delegát vystoupil a pomohl klientům s vyplněním poukazů.
To je jenom zlomek toho, co nás mile překvapilo.
Myslím, že u CK Fischer mají neochotní delegáti pěknou dovolenou za pěkné peníze, mají se co učit !!

MARCELA

Příspěvek od MARCELA » 15 úno 2013 02:35

Byli jsme s Fischerem již 5 krát a vždy spokojenost.Že mě delegátka nedovede za ruku až k recepci a nevyřídí za mě vypsání papíru nejsem přece malé dítě a to neumím anglicky a vždy se nějak domluvím. Všechny důležité informace dostanu hned na letišti, takže ani informativní schůzku nepotřebuji snad jen skrz výlety.Můžu jen doporučit již ted se těším na léto kam vyrazíme

Liskova Ilona

Příspěvek od Liskova Ilona » 02 bře 2013 18:41

S cestovni kancelari p. Vaclava Fischera jsme byli pred lety v Dominikanske republice, to co nas cestou i na miste cekalo vysoce predcilo nabizene sluzby CK -SUPER! Dale jsme cestovali s jinymi CK, vzdy vcelku bez problemu. Co nas cekalo na ostrove Kos s CK Fischer bylo katastrofalni. Vybrali jsme si 5*hotel na plazi, all inclusive. Z toho co CK nabizela v katalogu nebylo nic pravdou, proto jsme ihned kontaktovali delegatku a na miste sepsali reklamacni protokol. Jednani CK pri vyrizovani reklamace bylo priserne, reklamovane veci jsme dolozili i fotodokumentaci, ta je ovsem vubec nezajimala.Pri vyrizovani reklamace se, krom jednoho bodu, nevyjadrili vubec a sdelili nam, ze pro ne je vec uzavrena a vic nebudou na nase propominky reagovat. HROZNE JEDNANI, CK FISCHER JIZ NIKDY

Karel

Příspěvek od Karel » 19 bře 2013 06:50

CK Fisher avizuje ve své nabídce výlet k pyramidám v Gize a po příjezdu do Egypta sdělí, že výlet se nekoná kvůli špatné situaci v Káhiře, přitom ostatní cestovky s např ruskými turisty tam jezdí, dobu odletu ( v sobotu večer) zkrátila na sobotu ráno, takže člověk přišel o půl dne koupání v moři

libuše Ječmínková

Příspěvek od libuše Ječmínková » 09 dub 2013 06:23

S CK Fischer jsme na dovolenou jezdili od jejího prvopočátku někdy v roce 1997-8 vždy naprosto seriozní služby,jen několik drobností , které se mohou vyskytnout vždy.Nic neřešitelného.Ovšem letos v březnu jsme s manželem odletěli do Dominikánské republiky Punta Cana hotel Now Larimar!! Přátelé naprostá bomba,skvělá delegátka Radka,která zajistila úžasné výlety,ovšem delegátka Eva – no nebyla spokojenost.Jinak jsme měli dovolenou snů 15 dní v ráji a to díky úžasnému personálu hotelu ,vše naprosto na 1++.Díky za to,že jsem si splnila sen,který ještě stále vstřebávám a ještě dlouho budu-DÍKY-

zuzka

Příspěvek od zuzka » 24 kvě 2013 21:58

S touto ck jsme jezdívali hlavně na kanárské ostrovy a na Mallorku a nebylo to špatné, záleží na souhře náhod, na jaké lidi zrovna člověk narazí. Vzásadě máme dobré zkušenosti, ale už je to dlouho, to byl vlastníkem ještě přímo Václav Fischer. Teď uvažujeme, že bychom znova využili služeb této ck.

Denisa

Příspěvek od Denisa » 31 kvě 2013 02:39

Mam velmi dobré vzpomínky na cestovku Václava Fischera zroku 2002, profesionální personál.A teď? V Brně na náměstí Svobody úplná katastrofa, na dotaz , zda mohu mít dítě zdarma na Kos mi ženská odpověděla, zda nechci jet raději na hory,ze to neumí zarezervovat dítě zdarma. A pak jsem zjistil, ze to už není Ck Fischer,jak se prezentuje,ale agentura Green travel a pozor agentury nejsou pojištěny! A přitom má polepy Fischer!

Rychlá odpověď

   
cron