recenze Fischer - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Fischer

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
David

Příspěvek od David » 31 kvě 2013 21:23

Na ostrově Rhodos se nespoléhejte na delegátku CKF Veroniku Š. Pracuje sice do úmoru, ale dle vyjádření zákaznického servisu CK Fischer pouze v oblasti administrativy, příp. praktické pomoci, a to v souladu s ČSN EN 13809. Klienta v tom vůbec nehledejte.

Pavla

Příspěvek od Pavla » 01 čer 2013 00:50

Davide můžete to více rozvést? Po pravdě jsem váš příspěvek moc nepochopila.

David

Příspěvek od David » 04 čer 2013 06:24

Pochopíte na zájezdu. Výkon spočíval ve 2 schůzkách, přijetí záloh na 3 výlety, 3 SMS rušící výlety zaslané v noci před dnem výletů.

Milan

Příspěvek od Milan » 09 čer 2013 16:26

Letos jsme cestovali poprvé s Fischerem (nyní začátkem června) na Kypr a nijak zvlášť se to nelišilo od ostatních cestovek. Naopak, na hotelu ubytování bez čekání a před večerním odletem i možnost sprchy, jídla, pití.
Zúčastnili jsem se 2 zájezdů (zde bych se rád zmínil o průvodkyni Eleně Bernátové, ale i té druhé, která se jmenovala Zdena, Serafína), ale kromě toho jsme se sami přepravovali za 1 EURO místní dopravou. Popř.
lodí (o tom jsme však získali nejvíce informací od pracovníků baru). To nás přišlo na 10 EURO (a s cestovkou by to bylo 35).
Závěr je ten (pokud se jedná u pobyty), delegáti se snaží hlavně prodat zájezdy (to je stejné u všech
destinací), důvod ke stěžování žádný.
Pokud by to bylo však na poznávačce, tak tam to už
je dost blbý a tam by chtělo jmenovitou stižnost.

Kateřina

Příspěvek od Kateřina » 13 čer 2013 19:55

My jsme byli s Fischerem 2x (Egypt a Bulharsko), letos s nimi poletíme na Samos. Vždy jsme byli spokojení a všechno odpovídalo katalogu. Nemám důvod tuto CK měnit.

pavlína

Příspěvek od pavlína » 27 čer 2013 02:26

Před 14.dny jsme se vrátili z Egypta. S Fischerem jsme byli maximálně spokojení. Žádný problém, vše ok.Podle mého názoru je to spolehlivá C.K., kterou mohu jen doporučit.

Petr

Příspěvek od Petr » 27 čer 2013 23:10

Před týdnem jsem se vrátil z Egypta ( Marsa Alam ), zpoždění na odletu dělalo 11 hodin. Jediný kontakt s cestovkou byl jeden ranní telefonát, kde paní suše konstatovala, že je zpoždění a že stejně první a poslední den je jen na dopravu. Na letišti v Brně žádný delegát nic, nebýt pracovníka společnosti EXIMTOURS, tak ani nemáme záznam o zpoždění letu. Tuto věc jsem reklamoval, jak píšou v podmínkách a kde se holedbají, že dodržují kodex. Podle kodexu nárok na odškodnění za 2 hodiny zpoždění, realita úplně jiná. Cestoval jsem mnohokrát s panem Fischerem a vždy byla kancelář puncem kvality. Opravdu nedoporučuji létat s touto cestovní kanceláří

Michala Růžičková

Příspěvek od Michala Růžičková » 28 čer 2013 20:47

Celá naše rodina cestuje s CK Fischer již několik let, dokonce od doby p. Fischera osobně. Cíl naší cesty byl vždy Mallorca, letos přibyla Ibiza. S touto cestovní kanceláři jsme nikdy neměli sebemenší problém, delegáti fungovali, pokoje vždy perfektní. Je vidět, že v této destinaci má Fischer opravdu dobré jméno. Letos poprvé bohužel rodiče odcestovali do Turecka s EXIM TOURS a musím říct, že chování delegátů bylo otřesné. Stejně tak jako přístup celé CK EXIM. Takže s EXIMEM už nikdy, vracíme se nadobro k CK Fischer.

ladislav

Příspěvek od ladislav » 06 črc 2013 23:39

od 26.6. do 6.7.2013 sme boli v Egypte v hoteli Magic Beach – chcem upozorniť na nekalé praktiky zamestnancov hotela ako pri obsahu tovaru v minibare na izbe vždy si skontrolujte obsah pred odchodom zamestnanca ktorý vás ubytuje a okamžite hláste nedostatky lebo to uhradíte z vlastného ako sa to stalo nám!

Hanah

Příspěvek od Hanah » 08 črc 2013 16:33

Byli jsme v Marsa Alam 24.6.-4.7. zrovna když začali v Egyptě nepokoje nešla celý den na hotelu wifi blesklo mě hlavou jestli se něco zase neděje….a ono jo.rodina se nám nemohla dovolat.podařilo se až večer.kontaktovala jsem delegátku zda nebudeme mít dřívější odjezd ta mi stroze sdělila,že v této oblasti se nic neděje.Připadalo mě to,že mají zájem jen o peníze ne o klienty.Jenže když vidíte hromadný odjezd italské a německé klientely máte pocity smíšené.Odjeli jsme tedy dle termínu.Při vjezdu na letiště kde byli 2 muži v neprůstřelných vestách a samopaly (na Egypt nic neobvyklého) kontrolovali pas delegátce ta nehla ani brvou když zkoumali její pas a nechali ji vystoupit cca 500 m. od letištní haly s tím,že má neplatné vízum!!! Toto nebyla zrovna moc kladná vizitka cestovní kanceláře Fischer!!!!

Rychlá odpověď