recenze Fischer - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Fischer

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Josef

Příspěvek od Josef » 15 říj 2013 18:00

To je pravda, ck neovlivni vse, třeba když se něco stane v hotelu atd.
Naše rodina má super zkušenosti s Fischerem, jak nase rodina, tak segry rodina s nimi jezdíme. Vždy vše vpořádku.

zuza

Příspěvek od zuza » 22 říj 2013 00:23

Nejlepší ck !! Neměnila bych. Po zkušenosti s jinými ck je Fischer jednoznačně špička.

Luca

Příspěvek od Luca » 23 říj 2013 18:57

S Fischerem jsem byla vždy spokojená, dovolené byly vydařené, delegáti senzační a ochotní.
To co nabízejí, vždy tak je.
Někdo si stěžuje u nich na cenu, ale za kvalitu se platí, a myslím si, že to není cenově tak hrozné. Mají často slevy, výhody atd.

martasP

Příspěvek od martasP » 24 říj 2013 03:57

Letos jsme byli porvé na dovolené s CK Fischer na ostrově Kos a byli jsme velmi spokojení. Měli jsme skvělou delegátku Editu Doležalovou, díky které jsme viděli celý ostrov a dověděli se spoustu zajímavostí. Tato dobrá duše má svou práci opravdu ráda a vždy vám vyjde ochotně vstříc. Schůzky jsme během 8 dnů měli snad 4, veškeré otázky nám byly zodpovězeny a na informační tabuli byl vždy datum další schůzky a kontakt na naší delegátku. Loni jsme byli s CK Azur reizen a služby delegáta mě strašně zklamaly, protože to byla naše 1. dovolená u moře a moc jsme toho nevěděli. takže my jsme byli s touto cestovkou spokojeni a už teď hledáme dovolenou u Fischera na příští rok! :-) Opět bychom chtěli takovou skvělou delegátku :-)

Jiřina

Příspěvek od Jiřina » 02 lis 2013 04:53

Letos jsme byli od ck fischer na menorce a byla to naprostá katastrofa,celý zájezd nás stál 45.tis na 8 dni ,měli jsme dvě malé děti, jedno v kočárku.Už při příjezdu jsme museli zdolat desítky schodů nahoru i dolu,abychom se dostali do pokoje,to nás čekalo každý den několikrát,strava all byli zkažené uzeniny a vajička plovoucí v oleji o další nabidce nemluvě,-HNUS!!!.Stravovali jsme se jinde na vlastní náklady,pláž opět milion schodů přes útes,špína odpadky medůzy!!Na stránkách uvádějí vhodné pro děti,to ani náhodou!Cela dovolená nás stála o dalších 20.tis víc a nervy a starosti,aby si děti vubec užili,museli jsme si pujcit auto na celou dobu dovolene a cestovat na jiná místa vhodná pro deti.Cestovka nám nabídla jako kompenzaci 2000 slevu na dalsi zajezd-Výsměch.S CK FISCHER U6 NIKDY!!!!!!!!

Daniela

Příspěvek od Daniela » 06 lis 2013 20:23

Každá dovolená, na které jsme s Fischerem byli, byla super. Nikdy jsme neměli žádný problém. Delegáti přívětiví, vždy nápomocní, starali se. Nemůžu nic vytknout. S jinýma ck s kterýma jsme v minulosti byli, tak je to teda obrovský rozdíl. My už s jinou ck, než je Fischer na dovolenou nepojedeme. Jsme spokojeni.

Dáša

Příspěvek od Dáša » 07 led 2014 19:47

Vrátila jsem se 1.1. 2014 z Dominikánské Republiky, kde jsem prožila krásné vánoce. Setkala jsem se tam ovšem s delegátkou od CK Fischer, která svým chováním byla studenou sprchou v tak teplém počasí. Šla jsem na schůzku s paní, která trávila dov.od CK Fischer, delegátka mě neznala a slovem ,,Vy jste kdo?“ mě také přivítala. Tak jsem ji vysvětlila že doprovázím paní se kterou jsme se poznaly v resortu, Dala mě jasně najevo že nemám co pohledávat na jejich schůzce natož se na něco zeptat!! Je to naprosto neprofesionální jednání v cizině, když potká člověk někoho, který mluví rodnou řečí toho druhého. S českými turisty jsme se zastavovali a předávali užitečné informace, když bylo potřeba tak i pomohli.Je škoda,,že mladí lidé nejsou empatičtí a profesionální,když je CK vyšle jako delegáty do ciziny.Ovšem tímhle trdlem jsem si dovolenou nenechala pokazit.Nebyla jsem s tímto zážitkem sama, opodál stojící paní mě oslovila a řekla, že se jí to stalo také s touto delegátkou. Tak se zamyslete koho posíláte do letovisek pomáhat českým turistům.

Magda

Příspěvek od Magda » 15 led 2014 15:23

-V této cestovce je zákazník zákazník pouze do doby, než zaplatí za zájezd. Pak už je bezpředmětný a pak i otravný, když se stěžuje. Mam s touto cestovkou špatné zkušenosti. Souhlasím s paní Dášou, že tak velká cestovka by měla mít zaměstnance profesionální. Když jsem si stěžovala na přístup personálu na pobočce v Brně, tak mi bylo řečeno na jejich reklamačním oddělení , at si stěžuji u majitelky franšízy Brokešové, že to pod ně nespadá, Jak nespadá, když pobočka má označení Fischer? Hlavně prachy a pak mrtvý brouk. Nikdy více.

Irena

Příspěvek od Irena » 16 led 2014 18:47

Bohužel musím se přidat s negativním hodnocením CK Fisher – v minulosti jsme s touto cestovní kanceláří cestovali výhradně a vždy jsme byli spokojeni, nyní, po několika letech jsme to zkusili opět a byli jsme velmi nemile překvapeni – zúčastnili jsme se v červenci 2013 zájezdu na Krétu, hotel Happy Days – naše hlavní zkušenost je taková, že CK Fisher klade velký důraz na samostatnost klientů , průvodcovské služby se zužují spíše na komerční prodej doplňujících zájezdů a služeb,vše ostatní si klient musí pořešit zejména přímo s hotelem sám, takže nezcestovalí,či jazykově nevybavení klienti mohou mít velký problém.
Pokud nastanou stížnosti jakéhokoliv rázu, CK Fisher není ochotna je uznat – na všechno má odkaz v Podmínkách pro cestující, že není známo v době tisku a CK si vyhrazuje právo na změnu, případně nemá vliv na změny a události , které nastanou v hotelu aj. – takže klient opravdu nemá žádnou šanci uplatnit oprávněné nároky – po zaplacení zájezdu jste plně v rukou CK a bud budete mít štěstí nebo ne – jakýkoliv pozitivně zákaznický přístup chybí.Velké zklamání a poučení.

Jana

Příspěvek od Jana » 26 led 2014 23:16

Dobrý den,
s CK FISCHER mám pouze skvělé zkušenosti. Byli jsme s touto cestovkou na Mallorce v r. 2010, na Kosu (Řecko) v r. 2012 a v r. 2013 na Kanárských ostrovech (Fuerteventura). Vždy to proběhlo bez problému, velice přivětiví a nápomocni delegáti, organizace výletu na 1. Profesionální přístup. Vřele doporučuji.
P.S. chtěla bych dodat, že za nepříjemný personál hotelu nebo za bordel na pokoji nebo v okolí hotelu nemůže cestovka. Je lepší když si člověk předem přečte recenze, aby měl představu kam jede.

Rychlá odpověď

   
cron