recenze Kellner - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kellner

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
rozárka

Příspěvek od rozárka » 14 srp 2017 05:20

Ahoj,právě jsem se vrátila z dovolené z Chorvatska,kde jsem byla s cestovní kanceláří Kellner ubytovaná v hotelu Mediteran v Crikvenici,pokoje byly v normě, jídlo luxusní,ale letošní zkušenost z delegátkou Helenou no nevím jak to napsat slušně, divím se,že ji pořád ještě platí a hlavně za co,protože nám byla k ničemu,Všechno co jsme potřebovali jsme se dozvěděli od jiného delegáta,ona o nás nejevila vůbec žádný zájem.Pobyt se mi moc líbil určitě se tam někdy vrátím,ale s jinou cestovní kanceláří,která má delegáta na úrovni.Je škoda,že právě této cestovní kanceláři dělá špatné jméno.Ještě musím pochválit autobusovou dopravu Válek,která nás vezla zpět do republiky,dlouho jsem se necítila,tak bezpečně jako s řidičem Václavem a Josefem moc děkuji.

Zuzana

Příspěvek od Zuzana » 15 srp 2017 23:10

S CK Kellner jsem byla 2x na dovolené. Jednou skvělé a po letošní dovolené už nikdy. Na cestě do hotelu jsme bohužel neslyšely, že už máme vystoupit ( seděly jsme vzadu a dříve řidiči zajížděli až k hotelu, tak jsem na to spoléhala i letos). Řidič nám oznámil, že sice věděl, že někdo nevystoupil, ale neřešil to a že se vracet nebudou. Zastavil nám uprostřed ničeho, kde vedla hlavní cesta asi 5 km od hotelu a řekl, ať si buď zavolámě taxi nebo si někoho stopneme, načež zavřel dveře a odjel. K hotelu jsme v tom horku a se všemi věcmi došly, ale tohle byl opravdu nechutný zažátek dovolené. Takže ne nedoporučuji!! Takhle by se řidiči, kteří jezdí pro Ck chovat neměli a v Kellneru by si měli udělat pořádek.

Martina

Příspěvek od Martina » 06 zář 2017 18:56

S Kelnerem jsem se vrátil včera… vše naprosto vynikající, hotel OK, delegátka ( H.T.) ochotná, věci znalá a vždy ochotná pomoci, moře taky moc fajn….Mohu jen pochválit.
Malá vada na kráse jsou řidiči … běžně vozí hokejisty , takže nějak nechápou, že paní přes 60 let si těžko hodí kufr do zavazadlového prostoru ( ale zvládla to … za pomoci nás ostatních, řidiči pěkně přihlíželi..), že se nelze rozjíždět , pokud lidé ještě nesedí a že klimatizace se dá i nastavovat, takže autobus je skoro mrazák !! Na to si dejte pozor …. s sebou něco teplého a zásoby . – při naší jízdě tak se kafe nevařilo, a ani nic podobného.
Jinak Kellnera mohu jen pochválit, vše ostatní bylo na jedničku.
A na řidiče nevím co poradit…. jsou věci ( a lidé..) se kterými prostě NEHNETE !!!

Zuzana Baťková

Příspěvek od Zuzana Baťková » 26 zář 2017 00:04

S CK Kellner jsme se včera vrátili z poznávacího zájezdu Krakov-Osvětim,bylo to fyzicky náročné,ale s tím člověk,který si tohle kupuje a chce něco vidět…musí počítat.Za mě a manžela vše v naprostém pořádku####ubytování####doprava###organizační věci.Ale Top byl delegát pan Georgi(bohužel příjmení si nepamatuji)Jeho znalosti a upoutat pozornost celého busu značí profesionála ve svém oboru.Dekujemer a určitě znova vyrazíme.

Jan J.

Příspěvek od Jan J. » 02 úno 2018 21:54

Dovolená v Rumunsku super, hlavně to jídlo :)

Rychlá odpověď

   
cron