recenze Kellner - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kellner

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Kellner

Příspěvek od admin » 16 led 2013 08:47

Cestovní kancelář Kellner byla založena v roce 1992. První zájezdy byly organizovány do Itálie, v současnosti je nejvýznamnější destinací Chorvatsko.

Martina

Příspěvek od Martina » 03 říj 2013 04:46

ahoj vloni jsem s u nich koupila zájezd do Chorvatska a celá dovolená proběhla bez potíží včetně cesty samotné

Jan

Příspěvek od Jan » 27 pro 2014 22:56

Zájezd autobusem do Biogradu-Chorvatsko.Den před odjezdem jsem se ujiš tˇoval telefonicky jestli se ve vile vaří byl jsem ujištěn že ano,bo hu žel ne.Museli jsme chodit do vzdálené restaurace.Autobus nás vysadil ještě za tmy v lese a odjel.Delegátka nerozuměla slovo česky.Jinak dovolená krásná ale proč je třeba tajit skutečnosti.A doprava ?.

Lenka a Jana

Příspěvek od Lenka a Jana » 06 lis 2015 05:25

Navštívily jsme Řím a neapolský záliv 28.10.2015 -1.11.2015,vše bylo perfektně zorganizované.Průvodce byl skvělý, ubytování i jídlo na jedničku.Páni řidiči jsou profíci.Můžeme jen doporučit.

Rei

Příspěvek od Rei » 28 bře 2016 09:08

Tento zájezd doporučte hlavně samy sobě. Blíží se sezona, tak je potřeba reklama. Já vím, jak perfektně je tento zájezd zorganizovaný, jak skvělý je průvodce a jídlo na jedničku. Akorát dobrá pohádka pro červenou Karkulku.

Petr Matuška

Příspěvek od Petr Matuška » 05 srp 2016 01:08

Dobrý den,
mám velmi špatnou zkušenost s cestovní kanceláří Kellner. Při objednání zájezdu jsme byli uvedeni v omyl a objednali si pokoj s klimatizací. Na voucheru byl uveden typ pokoje, který podle katalogu klimatizaci obsahuje, ale na místě jsme byli informováni, že mají dva typy stejně nazvaných pokojů, kde u jedněch klima je a u druhých ne. Snažili jsme se reklamovat tuto záležitost přes delegátku a tato arogantní sprostá osoba nás hrubě odbyla se slovy „když se vám to nelíbí, obraťte se klidně na televizi“! Arogance a podvod. Dobrá reklama pro cestovní agenturu. Obloukem se jim příště vyhnu

Jan

Příspěvek od Jan » 14 zář 2016 18:11

Letos v 9/2016 jsme jeli s Kellnerem Národní parky Chorvatska a fakt špatné. Už s nimi nikdy více. Jel s námi jen jeden řidič, jídlo otřesné, ubytování v apartmánech s cizími lidmi… Slibované výlety se sice uskutečnily, ale už se mi na ně ani nechtělo, protože mě to vše tak odradilo… že už sem si řekl s Kellnerem NIKDY VÍC. Pokud si chcete užít klidnou dovolenou, tak volte fakt jinou cestovku, jestli máte rádi adrenalin a hádky… tak s Kellnerem.

marie petrikova

Příspěvek od marie petrikova » 20 pro 2016 23:14

UZ NIKDY KELLNER koncem rijna jsme jeli do rima a neapolsky zaliv hned jak jsme vlezli do autobusu tak nas presla nalada misto okna plastik nebudete verit my jedeme autobusem do zahranici aNICnevidime hruza pruvodce perfektni ale hotel ani nebudu komentovat jednu noc v jedne budove druhou noc v druhe budove/stejny hotel/harcovani s taskama a to ne vsichni jen par vyvolenych ti ostatni zustali ve stejnem pokoji nemuseli rano balit a znovu tahat tasky do autobusu a ted to nejhorsi pri zpatecni ceste me zacaly velice svedit nohy moc jsem si toho nevsimala ale asi po tydnu jsem nusela na kozni a mela jsem SVRAB tak si davejte pozor

Milena Frenzlová

Příspěvek od Milena Frenzlová » 12 črc 2017 21:36

V roce 2011 jsem byla s ck Kellner na poznávacím zájezdu Skotsko -Ostrov Skye. Bylo to bezva, vše dle očekávání, jak bus – řidiči, tak průvodce – vše OK, Ubytování dle propozic….. Píši až nyní, kdy pročítám stránky recenzí a vidím, že kladných ohlasů moc není……Jezdím s různými CK již cca 15 let a měla jsem asi štěstí….dodatečně si říkám, proč jsem kladnou připomínku či podnět neposlala. Pravda, jezdím poznávací zájezdy, jezdíme min. ve dvou, tj. nemusíme na místě řešit, kdo bude případně spát na palandě, co si uvaříme k jídlu ( jakou konzervu otevřeme :-) ), případně kdo bude v busu sedět u okna…..

Daniela Dresslerová

Příspěvek od Daniela Dresslerová » 29 črc 2017 01:27

Ahoj všem, tuto kancelář ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI. Zakoupila jsem si dovolenou v malebném předměstí v krásném hotýlku. Byl to dárek pro mou maminku která ještě nikdy neviděla moře. Maminka je nemocná a tak nezvládá ani nízkou fyzickou aktivitu. Na místě nám bylo řečeno že v hotelu pro nás pokoje nejsou a že budeme odvezeny jinam. Náhradní hotel byl sice vyšší úrovně ale daleko od veškeré infrastruktury. K pláži 80 schodů a obchody a restaurace min. kilometr daleko. Dala jsem nemalé peníze za dovolenou a nakonec jsem musela další peníze utratit za dopravu v místě protože jinak by jsme tam 8 dní skejsly na hotelu. Zájezd jsem reklamovala a bylo mi napsáno že jsem podepsala smlouvu kde je napsáno že pokud je nám nabídnut jiný hotel tak nemáme na nic nárok. TAKŽE POZOR tato kancelář vám vůbec nezaručí že se dostanete na místo které jste si zaplatily.

Rychlá odpověď

   
cron