recenze Kentlucky - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kentlucky

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Kentlucky

Příspěvek od admin » 16 led 2013 08:51

Cestovní kancelář KENTLUCKY, dříve Kentauru, v minulosti zejména v příjezdovém cestovním ruchu se zaměřením na klienty ze Španělska, Itálie, Maďarska, Anglie a dalších zemí. CK Kentlucky se v roce 2010 rozhodla vytvořit komplexní produkt se zaměřením na exotické destinace, především pak na Kubu a Srí Lanku.

Hynková

Příspěvek od Hynková » 04 říj 2013 16:15

Máte s nima někdo zkušenost? Našla jsem na jejich webu zájezd na Maledivy který se mi líbí.

Helena

Příspěvek od Helena » 05 bře 2014 22:13

Ahoj! Jezdila jsem s Kentlucky na Kubu! Moc se mi libilo! Cestovka je supr! Doporucuji!

Lucia

Příspěvek od Lucia » 14 říj 2014 22:26

Ahoj, boli sme s Kentlucky v marci/2014 na Kube. Fantastická dovolenka, úžasní delegáti Miriam a Pavel. Maximálna spokojnosť, doporučujeme !!!

zuzana

Příspěvek od zuzana » 20 dub 2015 17:43

Môžem potvrdiť predchádzajúcu recenziu , perfektne zorganizovaný zájazd , vynikajúci delegáti Pavel a Miriam , ktorá nás sprevádzala na fakultatívnych zájazdoch, oplatí sa , dozviete sa a uvidíte , čo vám knižný turistický sprievodca nedá .Ešte raz ´dakujeme cestovke a jej perfektnej starostlivosti o klientov.

Rei

Příspěvek od Rei » 28 bře 2016 09:14

Kentlucky nebrat. Naprostý propadák. Nechají vás na letištích při tranzitech bez pomoci a v místě pobytu se stížnosti neřeší. Za mě palec dolů.

Táňa Šafránková

Příspěvek od Táňa Šafránková » 12 dub 2016 21:52

Ahoj všem, teď jsem se vrátila z Kuby 24.3. – 8.4.2016 od CK Kentlucky, zájezd úžasný, Pavel velký sympaťák, Miriam příjemná a vždy se snažila vše vysvětlit, pokud bylo potřeba i pomoci, tímto bych jim chtěla moc poděkovat.
Ale….. mám velkou výtku k CK Kentlucky ohledně míst v letadle.Myslím si že jsem toho již dost procestovala ale nikdy od žádné CK se mi nestalo že bych po dobu letu neseděla vedle svého spolucestujícího.Let trvá skoro 14 hodin a vy sedíte po celou dobu vedle cizího člověka, kterého neznáte a nemáte si s ním co říci, moc nepříjemné a určitě si na to příště dám pozor,T.Š.

Lucka

Příspěvek od Lucka » 18 črc 2017 21:52

za mě bez problémů, můžu jen doporučit.

Honza

Příspěvek od Honza » 29 pro 2017 00:32

prosinec 28th, 2017 v 17.32
Jezdíme s nima každý rok, nikdy jsem si nemohl stěhovat, akorát jeden hotel na Kubě byl na štýru s uklidem

Rychlá odpověď

   
cron