recenze KM Travel - Recenze cestovních kanceláří

recenze KM Travel

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

KM Travel

Příspěvek od admin » 15 led 2013 08:56

Jezdí jen do vlastního nebo dlouhodobě vyzkoušeného ubytování. V některých místech můžete využít restaurace s českým kuchařem nebo vlastní stravování.

Micheala

Příspěvek od Micheala » 21 črc 2013 21:43

Byli jsme s ck KM Travel na Korfu 2011, vše odpovídalo tomu, co jsme se dozvěděli v CK. Jen moře nic moc.

Kazner

Příspěvek od Kazner » 06 zář 2013 00:59

Dovolená do Bulharska-Sozopol naprosto příšerná. Odjezd nikoliv v plánovanou dobu, ale až o hodinu později. Delegátka naprosto bez zájmu řešit problém a své odpovědi formulovala velmi nevhodným způsobem. Po upozornění že jsem na dovolené a ne na výšlapu odvětila, že nemáme kondičku atd. Večerka byly ohlášena na 23 hodin, poté údajně nás mohou zadržet až na 48 hodin, kde nás mohou i mlátit. Nejela jsem s nějakou základní školou, nýbrž jako dospělá na dovolenou a relaxaci. Být v 23 hodin potichu v pokoji mi jako pobyt na úrovni nepřipadá. Cesta zpět byla další katastrofou. Jelo se přes Rumunsko, jelikož nám bylo řečeno, že v Srbsku jsou nepokoje(Turci údajně obsadili celnice). Přitom to nebyla pravda. Byla tam jen hodinová zácpa, jak jsme se dozvěděli od lidí, kteří cestovali z ostrova Korfu, kteří přes Srbsko v pohodě jeli. Na dotaz u řidiče, proč jsme jeli přes Rumunsko se nám dostalo odpovědi, že můžu být ráda, že jsem doma. Příjezd měl být v dopoledních hodinách. Dorazili jsme však až v 20:30. Skandál! Tuto cestovní kancelář nepovažuji po tomto pobytu za seriozní, proto nedoporučuji v žádné případě nikomu.

dádá

Příspěvek od dádá » 20 bře 2014 03:52

S KM travel jsme byli na dovolené dvakrát a vždy jsme byli nad míru spokojeni. Informace, které jsme dostali v kanceláři nebyly klamavé, krásné čisté ubytování, milá delegátka i paní přímo v kanceláři. Určitě rádi pojedeme znovu

zuzka

Příspěvek od zuzka » 26 čer 2014 21:43

S CK KM Travel jsem byla 3x na Korfu (Acharavi apt. dům Mery) a 3x v Bulharsku – Sozopol (vila Ivan, vila Venis a Slunce).
Vždy bylo dodrženo co inzerovali v katalogu. Jediné mínus byl autobus při jedné cestě do Řecka – byl bez wc a měl pokaženou klimatizaci, která ve předu foukala až moc, že lidi seděli zabalení do osušek, zatímco zadní část trávila cestu ve spodním prádle (pro informaci byl to bus v CK označovaný jako „Jednička“ )- snad už nejezdí, každopádně se řidiči snažili zastavovat co 3-3,5h na neplacených wc a aby se mohli lidé proběhnout.
Nevím jak je to letos, ale dřív se na Korfu jezdilo z Bari, z Brindisi nebo z Benátek – doporučuju zakoupit alespoň sedadlo na trajektu, jinak se nevyspíte, neodpočinete si a budete se o místo přetahovat s Turkama, kteří jedou z Itálie domů – nemá cenu si myslet, že to na lodi nějak vydržíte – co jsem jela, tak ani jednou nebyl bazén na trajektu napuštěný, paluba byla pokrytá mastnými sazemi z komína a ceny v obchodech na lodi 2x vyšší než na pevnině.
Jinak vše ok, delegáti vždy protáhli klienty po městečku a ukázali směnárny, obchody, lékárny, nabídli výlety apod. Delegátka v Sozopolu J. Fedáková byla každý den k dispozici ve všech ubytovacích kapacitách, i když nikdo nepřišel nic řešit, prostě tam seděla a povídala si třeba s majiteli, ale byla tam. Se zdržením na srbských hranicích je nutné počítat, každopádně viděla jsem , že řidiči mívají přichystané plechovky českého piva, které umožní rychlejší odbavení na srbských hranicích.
Paní na pobočce v Kroměříži velice ochotná, poradí i z vlastní zkušenosti. Letos se chystáme opět s touto CK a vypadá to opět na Sozopol.

Libuše Mikýsková

Příspěvek od Libuše Mikýsková » 16 črc 2014 00:59

S CK KM Travel jsme letos jeli na dovolenou po druhé a byli jsme naprosto spokojení.Loni jsme byli na Olympské riviéře v Nei Pori a dovolená se nám moc líbila.Řidiči byli úžasní cestu tam jsme dokonce zvládli za 18.hodin ,ale bylo to i tím ,že nás nedrželi v Srbsku a Makedonii na hranicích dlouho.Ubytování čisté ,krásné,veliké měli jsme apartmán na Fany .Majitelka Fany češka co bylo taky velkou výhodou.No a letos jsme jeli na Korfu -Acharavi apartmán Mery.Opět velmi spokojeni.Cesta sice byla delší,ale ostrov nádherný ,moře teplé ,krásné.Majitelé Mery sice Řekové ,hodní pohodoví lidé.A co se týče delegátek v obou případech jsme byli moc spokojení.Pokud nám to příští rok výjde určitě s touto cestovní kanceláří pojedeme znovu .U nás má velké plus.Ještě bych touto cestou chtěla poděkovat paní Pavlíčkové z pobočky v Kroměříží za jeji ochotu a laskavost.TAK SNAD ZASE PŘÍŠTÍ ROK!!!

Romana Hajdukova

Příspěvek od Romana Hajdukova » 16 pro 2014 21:18

S KM travel jsme byli na dovolené na Krétě, a byli nad míru spokojeni. Informace, které jsme dostali v kanceláři nebyly klamavé, krásné čisté ubytování, milá delegátka i paní přímo v kanceláři. Rádi pojedeme znovu. – !!!!!!PŘÍSTI ROK ZAKYNTHOS :-)

Alena

Příspěvek od Alena » 25 led 2015 19:58

S cestovkou jsme byli na dovolené 3x. V Chorvatsku a v Řecku.. Vždy jsme byli spokojeni, delegátka hlavně v Chorvatsku na Makarské byla výborná, vše zajistila a podávala vyčerpávající informace. S cestovkou jezdi i naše dospělé děti a také byly spokojeny.Zájezdy nejsou předražené a dají se pořídit za slušnou cenu.Ještě bychom chtěli poděkovat p. Fraňové, z pobočky v Kyjově,která profesionálně podává veškeré informace, je vstřícná , ochotná vždy dobře poradí.I díky ní se těšíme na letošní dovolenou.

zuzka

Příspěvek od zuzka » 07 kvě 2015 04:53

Dobrý den, jedeme s Ck KM Travel do Nei Pori dva dospělý a tři deti, muže mi prosim dát nejake informace o autobusech co tam jezdí? nektere autobusy jsou dvoupatrový že dole se dá spát. Děkuji za informaci.

iva

Příspěvek od iva » 17 čer 2015 16:22

To Zuzka: nevím, ale my loni jeli normálním zájezdovým busem. u informaci o dvoupatrových busech u KM travel máte od koho? To je nějaká novinka?

Rychlá odpověď

   
cron