recenze KM Travel - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze KM Travel

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Zuzka

Příspěvek od Zuzka » 17 čer 2015 20:19

Iva no ja to jen slyšela, proto jsem se ptala jestli to má i KM travel. Ale už vím že to nemají. A jak dlouho Vam trvala cesta.

iva

Příspěvek od iva » 17 čer 2015 20:39

Zuzka: pokud vím, KM Travel to nemá, ty spací autobusy :( cesta trvala cca 20 hodin, ale dá se to v klidu přežít, zastavuje se co 3,5-4 hodiny. mají skvělé řidiče, kteří se o Vás starají celou cestu. Ty velice chválím :) ikdyž se to nemá, spali jsme skčení pod sedačkama :D takže se to dalo vydržet :)

Zuzka V.

Příspěvek od Zuzka V. » 17 čer 2015 21:20

Záleží na tom, jak moc jsou hranice se Srbskem zasekané, ale opravdu to trvá kolem těch 20 hodin. Cesta zpět se mi zdá rychlejší :-) Klienti ubytovaní v Nei Pori vystupovali z busu o cca hodinu dřív než my, pak se teprve jelo do Leptokárie, kde jsme byli ubytovaní my.
Nejdelší (a podle mě nejnudnější) cesta je přes Maďarsko – samé lány kukuřice, nikde nic k vidění. Každopádně řidiči pouštěli celou cestu různé filmy (Jak dostat tatínka do polepšovny, Tři veteráni, Vratné lahve, Účastníci zájezdu…). V buse můžete u řidičů koupit pivo v plechovce, kávu, čaj za české koruny. Doporučuju mít dostatek pití u sebe, sice se zastavuje na benzinkách na wc, ale pokud neplatíte kartou, musíte mít srbskou/makedonskou měnu nebo maďarské forinty, někde voda na benzinkách není pitná nebo označení o tom že pitná je chybí, takže nevíte jesli není užitková. WC je většinou neplacené, to v buse využívali lidi minimálně. Ale taky jsme jeli busem, kde děti stále pily Fantu, Colu apod. a potom chodily pořád na wc, které se v půli cesty nedalo používat. Chápu dodržování pitného režimu, ale tyhle měly flašku neustále u pusy :-D Ještě si vezměte nějaké nafukovací polštářky, mikiny nebo nějakou deku, klimatizace jede i v noci a někomu může být zima (doporučuju na noc ponožky), navíc pokud budete vy nebo vaše děti chtít spát na zemi, pak to přivítáte.

Mira

Příspěvek od Mira » 21 črc 2015 14:59

Tento rok sme boli s km travel na dovoleny v Istrii-Rabac hruuuuuza šlo nás 5 ale bylo to katastrofálne nikdy viac cez túto cestovku!!!cesta z istrie do Brna trvalá 10 h a 10 minút v autobuse hralo dookola 5 pesničiek od Lucky Vondrackovej , na ubytovanie sme čakali 5 hodín a upratovačky to ani nehovorím tie by tam ani nebolo treba vošli do chatky vyšli a ešte že máte to ,,vydenzifikovane,, no úžas:-):-):-):-) delegatka hneď ako nás videla tak furt bola unavená schôdzky nepravidelné …atď už nemám ani chuť to komentovať na rok zase skúsime iných klamarov

Michaela S.

Příspěvek od Michaela S. » 21 črc 2015 16:54

My jsme vyli v chatovém areálu Oliva loni v srpnu, nechce se mi věřit, že by se to takhle změnilo. Za mě super dovolená, chatky čisté, skromně zařízené, ale účelně. Plně dostačující.
Jídlo (polopenze) výborná, ochotní kuchaři, porce velké, zbývalo nám ji na oběd.
Delegátka všem vyšla vstříc a doporučila místní speciality a krásný výlet lodí.
Pláže přeplněné, ale místo jsme si našli vždy, moře čisté.
Určitě doporučuji, ale náročného klienta, který je zvyklý jezdit do hotelů, tato dovolená
neuspokojí. Velký dík patří všem kuchařům, delegátce i řidičům

Libor Konečný

Příspěvek od Libor Konečný » 21 črc 2015 20:41

Tak také i my jsme dojeli z Rabacu kemp Oliva. Za nás i s dítětem určitě super dovolená, cesta Rabac-Mikulov 8,20h s jednou zastávkou, klima a bus s řidiči na pohodu, to že se ještě rozvezlo pár lidí (Břeclav,Hodonín) tak v Brně jsme byli opravdu za 10h,ale byla ještě půl hodky pausa v Hodoníně, akorát řidiči mohli trošku víc informovat o rozvozu. Sám jsem toho názoru jet s řidiči pohodlně a dojet v pořádku, než to honit a dojet rozbitej, Takže řidičům a jejich busu děkujeme a ceníme za 1. Delegátka Zuzana měla 2 info schůzky kde podala vyčerpávající informace (kdo si málo pamatuje doporučím notýsek a psát si to.. :-) ) Ale nebylo toho moc. Doporučení kam zajít směnit,na koho a co si dát pozor bylo výborné, kdykoliv jsem došel za paní delegátkou tak byla k dispozici a podala dostatek informací (a pokud byla na výletě s klienty v Pule- měla zástupkyni p.Gitu) takže i s tímto maximální spokojenost. Co se týče kuchařů tak lepší to být nemohlo, rozhodně jídlo čerstvě uvařené a obrovské porce, takže zbylo i na pozdější dojezení…. :-) Moře úžasné, akorát kdo zůstal na pláži v kempu tak moc radosti asi neměl, protože je to v zátoce takže vlny nic moc a dost ježků, my se po vydatné snídani vypravily zhubnout 20.min. chůzí na menší pláže a neprohloupily jsme protože tam bylo skvěle, místní i z hotelů se okolo 11h odebrali k obědu a bylo spousta místa na pláži. Celkový dojem a strávená dovolená za 1* a určitě budeme uvažovat příští rok se vrátit tam kde nám bylo dobře. Kdo má problém s cestováním tak si musí připlatit a letět letadlem a může se za 2h koupat… a nebo jet autem a pak může nadávat akorát sám sobě… Ubytování bylo vyhovující , tak jak je uvedeno v CK, akorát jediná vada na kráse je lezoucí hmyz, občas nějaká johana atd, ale byli k dispozici postřiky, ale kdo jede do kempu tak jede v podstatě do přírody tak s tím musí počítat. Takže závěrem díky celému osazenstvu v kempu v čele s delegátkou Zuzanou za super týden dovolené a budeme se těšit za rok… :-)

Romana Hajdukova

Příspěvek od Romana Hajdukova » 22 črc 2015 00:45

Dobrý den,loni jsme byli moc spokojení na Krétě,ubytovaní,pláže,delegát,cesta, I jidlo se tam dalo koupit za dobrou cenu.Všechno naprosto ok s cestovkou KM-travel,Žádný problém.Letos letíme na ostrov Zakynthos Alykes,ubytovani hotel Akis,tak věřím,že to bude opět všechno bez problemů,, :-),,

Eva Humpová

Příspěvek od Eva Humpová » 14 srp 2015 02:05

Byla jsem letos poprvé s CK KM Travel a byla to moje zatím nejlepší dovolená za 13let co jezdíme k moři.Byli jsme na Krétě-Stalida aparmány Mari a super.Ubytování nové nádhera,čisto,příjemní majitelé.Delegát perfektní člověk,ochotný.A samozrějmě nesmím zapomenout moc pochválit p.Pavlíčkovou z Kroměřížské pobočky.Je to člověk na svém místě.Tuto CK všem vřele doporučuji.Příští rok je pro mě výběr CK jasný KM travel.Díky

Andrea

Příspěvek od Andrea » 20 srp 2015 18:45

Letos jsme byli s touto CK v Řecku – Olympská riviéra – Velika. V CK nám paní řekla, že je to oblast, kam se jezdí zatím chvíli, nicméně turisté jsou zatím spokojeni. Na místě jsme se od delegátky dozvěděli, že se tam jezdí prvním rokem a jsme vlastně takoví „pokusní králíci“. Dále nám bylo v CK řečeno, že se jedná o klidnou oblast, ale že na místě nebude vůbec nic, kromě vyprázdněných kaváren, jsme nečekali. O tom, že nám v CK řekli, že je tam možnost půjčení kol a skutru a na pláži vodní sporty a na místě samozřejmě nic, ani nemluvím. Mně osobně to nevadilo, jsem ten typ, který dovolenou dokáže proležet jenom pláži, nicméně ostatní účastníci zájezdu se těšili také na nějaké to „dobrodružství“. Paní delegátku jsme za celou dobu viděli asi jednou, chodila bud brzy ráno nebo neohlášeně během dne, takže člověk, který neseděl celou dobu na pokoji neměl šanci ji zastihnout. Jinak cesta v pohodě, řidiči příjemní a ochotní. Závěr? Příště volíme jinou destinaci (nejlépe několik let ověřenou).

aneta

Příspěvek od aneta » 24 srp 2015 04:07

Ve zkratce :-) chorvatsko makarska.cesta v pohode,ridici super,klima,zachod,pauzy na kafe.Ubytovani horsi…zapach v koupelne..minimalni soukromi.Delegatka o nicem a hlavne slibovana ceska kuchyne sice byla,ale nenajite se..jidlo si dovezou..male porce a po celou dobu vas sleduje delegatka.na snidani je moznost si vzit jeste musli a vanocku s marmeladou,ale ta po 3 dnech dojde a dalsi nedodaji.vemte si zasoby :-)

Rychlá odpověď