recenze Kovotour plus - Stránky 6 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kovotour plus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Eliška

Příspěvek od Eliška » 27 čer 2016 22:02

V době od 11-18.6. 2016 jsem měla objednaný pobyt v Budvě v hotelu Golf. Po příjezdu do Černé hory mi byla nabídnuta kompenzace z důvodu nesplnění podmínek v Golfu. Vybrala jsem si hotel Olympic v Ulcinji. Byla jsem velmi spokojená. Bylo tam čisto, denně uklízeli, měnili ručníky i osušky, jedenkrát za týden měnili prostěradla. Jídlo bylo velmi chutné, obsluha vzorná. Taktéž delegátka p. Darina a animátoři byli velmi sympatičtí a ochotní. K tomu ještě nádherná písečná pláž, co více si přát. Pro mne pobyt snů. Vřele díky CK Kovotour plus

Mudr. Koudelka

Příspěvek od Mudr. Koudelka » 30 čer 2016 20:10

Velmi nedoporučuji. Je to banda podvodníků. Naslibují hory doly a výsledek je něco příšerného.

Petr V.

Příspěvek od Petr V. » 28 dub 2017 23:38

Arogantní zástupce – kosovský Albánec, velice arogantní.
Ubytování: zaplaceno na pláži se stravou, skutečnost kilometr od pláže a stravování v jiném hotelu.
Sleva za nedodržení podmínek? Zástupce CK se vám vysměje.
S touto CK nikdy, nikdy, nikdy.

Katerina Langova

Příspěvek od Katerina Langova » 19 čer 2017 04:25

Kovotur je opravdu hrozná cestovka,byli jsme teď v Černé hoře hotel Olympic,a nic horšího jsem nikdy neviděla špína,nábytek tak po me prababicce,strava des běs a delegátka měla velký problém nás informovat o výletech a tak nak o všem. Pak o odletu z dovolené hrůzy jsme skoro ani nebyli informováni,odvezli nás na letiště a bohužel opět nás nikdo ne informoval kam se máme jít od bavit,museli jsme sami si vše najít a zjistit. V životě z touto cestovní kanceláří už nikam nepojedu.jo a All inclusive pro ně znamená k snídani káva a džus a jídlo kdo dřív přišel,žádná svačina nebo naky nápoj mezi snídani a obědem,k obědu žádná káva ani džus jen voda a popřípadě kdo dřív přišel měl dokonce i víno,pak zas nic ani vodu jsme nedostali a večeře opět k pití jen voda a jídlo kdo dřív přišel, a za celých osum dní jsme měli 5 jídel které se točili dokola. HRUZA

Luboš Smitka

Příspěvek od Luboš Smitka » 13 črc 2017 18:31

Návrat 12.7 2017z Černé hory,hotel Olympic Ubytování první dva dny, místo 2+ přistýlka tři jednolůžkové pokoje. Po přestěhování pokoj jen na přespání sotva že se tam vešly tři postele. Matrace v posteli velmi špatné.
Strava kdo dřív přišel ten líp jedl. Ovoce 2x meloun za celých osm dnů .Delegátka Marie zcela bez zájmu o klienta,nemá přehled co kde a jak. Dle vyjádření některých zaměstnanců hotelu,je hotel v majetku státu do konce září. Pak oni končí a dostávají odstupné,takže už nemají žádnou motivaci. Pláž je ovšem velmi pěkná, vstup do moře pozvolný. Celkové shrnutí lepší pionýrský tábor.

J. Dvořák

Příspěvek od J. Dvořák » 26 srp 2017 18:17

CK mi zrušila v červnu 2017 zaplacený pobytový zájezd do Řecka od 10.8.2017. Zájezd jsem měl zálohově zaplacen od listopadu 2016!
Těžko jsem sháněl dovolenou v tomto termínu.
Velmi neslušné a neseriozní jednání CK Kovotour !!!

J. Dvořák

Příspěvek od J. Dvořák » 26 srp 2017 18:17

CK mi zrušila v červnu 2017 zaplacený pobytový zájezd do Řecka od 10.8.2017. Zájezd jsem měl zálohově zaplacen od listopadu 2016!
Těžko jsem sháněl dovolenou v tomto termínu.
Velmi neslušné a neseriozní jednání CK Kovotour !!!

Alena Juneková

Příspěvek od Alena Juneková » 10 zář 2017 22:13

Včera sme sa vrátili z Č H .Ubytovaní sme boli v Ulcinji vo vilke Lara hotela Otrant.So službami hotela i CK Kovotour môžeme vyjadriť len spokojnosť.Delegátka – pani Darina Říhová bola ústretová,všetko prebiehalo v súlade s informáciami CK.Asi je potrebné zvážiť pred zakúpením zájazdu,čo od pobytu očakávam a nemôžem čakať od 3* hotela služby 5*.To bol dôvod,prečo sme sa rozhodli pre drahší hotel ,ktorý naše očakávania do bodky naplnil.Transfer tak isto bez problémov.Myslím si, že CK za prípadné kolóny na cestách nenesie zodpovednosť. V hoteli Olympik sme boli na koncerte Šlágru.Tam by som nechcela tráviť dovolenku,ale je to o cene a výbere.Alebo chcem ušetriť,alebo užívať. A neporiadok mimo rezortov?Ten je typický aj v iných destináciách,nielen na Balkáne.To CK nevyrieši.Aby nedošlo k zbytočným dohadom- mám toho precestované dosť, či už to boli Maledivy,Dom.rep.,Florida,Madeira a ostatné obľúbené bežné európske destinácie aby som vedela zaujať stanovisko

Rychlá odpověď

   
cron