recenze Kovotour plus - Stránky 4 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kovotour plus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Jura

Příspěvek od Jura » 24 srp 2015 13:53

Momentálně jsme na dovolené v Albánii. Měli jsme být v hotelu Marina, na který jsou dobré i špatné recenze. Po příjezdu nám ale bylo řečeno, že Marina je plná a tak nás přemýstili do drahšího a bombastiského hotelu Leonardo **** místo Mariny***. Večeře i snídaně formou bufetu jak bylo slíbeno, ale bufetu jak ve filmu :D na večeři k pítí víno a voda zdarma. Na snídani džus a kafe. Jídlo se doplňuje, takže nikdo nemusí mít strach, že se na něco nedostane. Pokoje luxusní, vlastní klima a na pláži se neplatí za lehátka a slunečník, jen ukážete náramek hotelu .). Pláže čisté písečné a stejně tak voda. Občas vajgl v písku, ale personál to prohrabává nějakým vehyklem ať je jich co nejméně. V pizzerii co jsme u hotelu byli, měli jídelníček v jejich hatmatilce a pak slovenštině. Asi jediný vážný průser vidím, že jsme kvůli poruše jeli 30 namačkaní na zadním 5 sedadle. Kdyby jsme jeli 4 tak by nebyl problém, ale bus plnej takže jsme trpěli jak psi v 5. Ve Vídni jsme měli přesednou do jiného busu (delegátka se nám snažila domluvit místa v dalším busu co sem jel). Bohužel kvůli poruše na nás nečekali. Tedy pokud jedete do Albánie a máte Delegáta Romana, tak se nemáte čeho bát. Vše se snaží zařídit :). Ti co mají špatnou zkušenost tak je lituju, ale my máme černého Petra a naopak vše vychází líp, než jsme čekali :)

Jura

Příspěvek od Jura » 24 srp 2015 13:56

jeli jsme 30 hodin namačkaní na zadním sedadle pro 5 v 5 lidech a to se fakt nedá :/. Jinak delegát Roman je delegát přímo až v Albánii.

Lýdie

Příspěvek od Lýdie » 25 srp 2015 19:32

Já už nikdy víc nepojedu na dovolenou z CK Kovotour. Mé zážitky v ubytovně, která neodpovídá žádné kategorii hotelové nebo aspoň pro méně náročné, jsou podobné těm, které už napsali jiní. Zajímalo by mně, jak je možné že zájezdy +55, dotované EU nepodléhají kontrole. Je to tak, že cestovka spoléhá na málo odvážné starší lidi ?? Lidi, kteří nemají tu pravou dravost ? Odvahu postavit se zaběhnutému okrádání. Je nutno napsat všem, co můžou zasáhnout.

Aneta

Příspěvek od Aneta » 26 srp 2015 19:26

Dobrý den, já mám s Kovotourem dobrou zkušenost, Byli jsme s nimi letos v černé hoře… samozřejmě plno věcí by mohlo být lepších, ale na balkáně a navíc za ty peníze nelze čekat žádný luxus

Zima

Příspěvek od Zima » 27 srp 2015 23:45

Dobrý den, my jsme byli letos s Kovotůrem v Albánii hotel Pameba (14.8-24.8). Měli jsme hodně o zemi a mentalitě lidí načteno, takže jsme nečekali žádnou exotiku. Poměrně hladká cesta, kterou si šéfovali 2 řidiči (delegát necestoval). Zastávka v Ulcijnu, kde jsme přesedali na Albánský expres. Hodinu jsme strávili v Černé Hoře a poté pokračovali dále. V Albánii nastoupil delegát Roman a rozděloval lidi do hotelů. Ubytování v Pamebě bylo v pořádku, pokoj čistý (pravda vybavení už něco pamatuje), uklízečka denně nabízela úklid. Okolí hotelu, zahrada, bazén naprostá paráda. V hotelu byl klid, žádní hluční hosté a jelikož jsme byli ze 6i letou dcerou, tak jsme byli rádi. Číšníci, klučíci možná 17 let trochu pomalejší, ale v pohodě, majitel příjemný člověk. Snídaně dost stereotypní jako píše Dagmar, večeře super. Hotelová pláž udržovaná, lehátek by mohlo být více, ale nestalo se během týdne, že bychom neměli místo. Po pláži místní nabízí k prodeji kde co. Nejlepším lákadlem je nabídka čerstvého ovoce přímo z oslíka či foto s medvědem, kterého si bez náhubku majitel provází mezi návštěvníky pláže. Týden utekl jako voda a jelo se domů. Odpolední odjezd do Ulcijnu, tam přestup do jiného autobusu směr ČR (měli jsme velké štěstí protože jsme dorazili do ČH v 18:45 a jeli jsme v 19:15, někteří lidi co cestovali s námi odjížděli až 0:15!). V autobuse jsme dostali balíček na cestu jako pozornost Kovotůru a jelo se. V Bosně na hranicích obrovské kolony, delegát suverénně vystoupí z autobusu, něco řeší. Za chvíli přijede policejní džíp s majáky a protáhne nás v protisměru až k hranici- klobouk dole pane Delegáte (jméno nevím). Naše dovolená s Kovotůrem tedy byla perfektní a moc jsme si ji užili. Podtrženo sečteno ale naposled, neboť co tu píšete jsme slyšeli snad ze všech koutů autobusu (změna destinace, špinavé hotely…). Pokoušet štěstí rozhodně nehodláme a přejeme, ať reklamace dotáhnete do zdárného konce

Tatiana

Příspěvek od Tatiana » 29 srp 2015 19:37

Som veľmi rada, ked čítam, že ľudia sa už nechcú nechať okrádať. Moja sestra a ja sme s citovanou cestovkou t.r. od.1.8.2015 tiež zažili neuverteľné veci vo Vile Regina Elena v Čiernej Hore. Radšej by som na to zabudla, lebo som veľmi nahnevaná, že sma sa tiež nechali napáliť. Spísali sme aj reklamáciu a zaslali ju. Táto cestovka na trhu nemá čo robiť.

Bosso

Příspěvek od Bosso » 05 zář 2015 02:09

Tak jsem si se zájmem přečetl názory z letošního roku, zda se něco proti létu 2014 nezměnilo: Byli jsme v Černé Hoře v hotelu Savojo, samozřejmě, že s CK „Kovošrot“, a nezměnilo se bohužel nic. O zážitky se nebude už podělovat, ale v ničem se nelišily s většinou těch vašich. Jen s tou reklamací: Stěžoval jsem si a pohrozil soudem, dostal jsem nazpět za každou osobu 1.000 a za syna 500, takže celkem 2 500 CZK. A mají v tom asi pěkný „bor…“, protože před Vánocemi mně to poslali ještě jednou!!! Zřejmě omylem! Letěl jsem z Brna, což byla výhoda, za 4 hodiny už přímo na pláži, jinak ale katastrofa: Objednané Studio Apartmán byl nepřál ani současným Migrantům, teprve když jsem řekl, že se odstěhuji jinam, tak nám dali jiný-tedy normální pokoj. Jídlo šílené, ale v hotelu vařit uměli, byli jsme několikrát na obědě a jako den a noc. Delegát Veselý byl neuvěřitelně arogantní, pouze chtěl prodávat své zájezdy, nebo měnit CZK za Eura v kursu 30:1….atd, atd. Prostě s Kovošrotem už nikdy a nikam!

Otto

Příspěvek od Otto » 08 zář 2015 17:07

Cestovni kancelar Kovotour je totalni propadak na ceskem trhu a nema tu co pohledavat. Byli jsme cela rodina (5+3) na dovolene v Cerne Hore (Bellevue) a totalni hruza. Bordel, smrad, ubytovna misto hotelu, jidlo porad na jedno brdo, uklid, kdybychom aktivne nezadali o vymeny rucniku, ci prosteradel, tak by neprobehly.
Pokoje totalne vybydlene, pro rodinu s malymi detmi absolutne nevhodne, tak jako cely areal, kde musite chodit na jidlo cca 200-300m od Boriku, takze ani plaz neni v dosahu 150 m :).
Pokud bych jel v ramci ROH a bylo to vse hrazeno, tak nebudu nadsen, asi to zkousnu, ale za tyto penize, jako rodinna dovolena to bylo neskutecne. Normalne nejezdime s CK a po tomto zazitku to asi zase hned tak nebude. Nechapu jak se takova CK s timto lzivym a vyhybavym pristupem muze vubec drzet na trhu, tohle mi hlava fakt nebere.

Jana

Příspěvek od Jana » 17 zář 2015 16:05

Na Slevomatu jsem za 6 990,- koupila pobyt v Neumu v Bosně a Hercegovině ve 4hvězd.hotelu Grand Neum v terminu konec srpna.
Při vyřizování info na lince Kovotouru mne překvapilo,že mladičké operátorky nic nevědí-na vše se musely vždy někoho ptát,např.zda mohu jet na OP.
Asi při mne stál sám Pánbůh,že jsem nemohla cestu tam absolvovat autobusem,ale soukromě letěla do Dubrovníku.Jen informace od cestovky,že odjezd je už v pátek v 9.30 mne rozladila.
Ostatní „chudáci“jedoucí autobusem do Neumu dorazili časně ráno v pul 2 a do odpoledne tam byli sami sobě napospas v sice hezké,ale jen hotelové hale.První jídlo byla samozřejmě až večeře.Celý problém je v tom,že ck vysadí část lidí v Neumu,další veze do Černé Hory a zbytek do Albánie!!!Chudáci řidiči!Hotel má 380 pokojů,sám je na vyšší úrovni,pokoje jsou nádherné,nábytek také,balkonek,koupelna nemá chybu.
Město Neum leží snad 2km podél pobřeží,a vypíná se do výšky,takže hotel Neum je vysoko a z teras a vyšších pokojů je nádherný výhled.My samozřejmě dostali pokoje hned nad zemí,takže výhled do zahrady.
Jídlo-polopenze -bylo rozmanité a výborné.Bohaté snídaně,velký výběr k večeři-ryby,řízky,chobotnice,telecí,kuřecí,vepřové,pečená a dušená zelenina,snad 6 druhů příloh,studené saláty,ovoce,zákusky.
Bohužel pití k večeři nebylo,i vodu jsme si museli draze kupovat!Na snídani džus,čaj,káva.
Za největší tragédii považuju hotelovou pláž!!!
Kousíček čehosi,přeplněného lehátky-jedno na druhém.Na tomto plácku,kolem kterého byly zbytečně kiosky,ležel snad celý hotel.Kovotour nějak ZAPOMNĚL sdělit,že lehátka a slunečníky se platí,takže denně za 1osobu navíc 3Eura!
My chodili kousek podél pobřeží,lehali na chodníku,vlez do vody byl po schůdkách,ale měli jsme klid.Ale když si uvědomuju,jak jsme tam všichni „relaxovali“,ještě teď se mi z té úrovně chce brečet.
Ale moře bylo úžasné,čisté,teplounké,výhled na zelený ostrov,ale je to zátoka,ne širé moře!
Další šok byl posl.den.V sobotu v 10 hod opustíte pokoje,kufry dáte do malé místnosti,žádný pokoj na osprchování,převléknuti!
Odjezd neznámý,mělo nám být sděleno po 14 hod na recepci.Ti stále nic nevěděli,pak prý 23.30-0.30.
Odjížděli jsme ráno v 1.45,dostali jsme pak SMS zřejmě od řidičů,kteří opět jeli až z Albánie.
Doma v Chrudimi jsme byli cca v 19 hod v neděli.
Celkový dojem-příště asi jinak,vše si do detailu zjistit předem,no ale to je risk a holt život :-)).
Bohužel ručníky se neměnily,jen skládaly,ustlání halabala,ale to absolutně neřeším.Dělali to studenti a byli moc milí

Pavla

Příspěvek od Pavla » 22 zář 2015 19:46

Zdravím! Tak se k vám přidáváme. Dovolená v ČH letos v srpnu. Jedním slovem děs!!! Už čekáme na vyjádření z CK – reklamace. Pokud nebude úspěšná, tak postupujeme výš. Nemíníme někomu nechávat naše peníze jen tak.

Rychlá odpověď