recenze Kovotour plus - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kovotour plus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Kovotour plus

Příspěvek od admin » 06 led 2013 08:59

Kovotour Plus nabízí:

■ tuzemské zájezdy
■ zahraniční zájezdy
■ ozdravné pobyty
■ wellness pobyty
■ charterovou dopravu
■ autokarovou dopravu

Yvona

Příspěvek od Yvona » 06 srp 2015 05:04

My jsme cestovali přes kovotour plus do Albánie hotel Marina. Sice hned při cestě tam nastali problémy s čekáním na autobus v Černé Hoře, kde se přestupovalo do Albánie. Takže avízovaných asi 22 hodin cesty se změnilo ve 27 hodin. V podstatě však to byla velmi vydařená dovolená, protože jsme měli delegáta Romana, který zařídil abychom ani při cestě zpět nemuseli čekat v Černé Hoře a zůstali v hotelu. Hotel Marina byl čistý, útulný, denně uklizeno. Jídlo výborné, i když malý výběr, ale stačilo to. Co jsme však slyšeli od jiných turistů, at už ubytovaných v jiném hotelu v Albánii, tak od těch co nastoupili v Černé Hoře, bylo nám až hloupé se dělit o krásné zážitky z hotelu Marina. Možná potěším ty, co se právě chystají do tohoto hotelu. Nemůžeme kromě toho nekonečného cestování a přestupu o kterém jsme se dozvěděli na poslední chvíli tomuto zájezdu nic vytknout.

Tibor

Příspěvek od Tibor » 06 srp 2015 15:39

Prosba – není zde prosím někdo kdo se zúčastnil zájezdu do Vily Reginy Eleny v termínu od 18-25. 7.2015? Sepisovala se hromadná stížnost a sháním kontakt na paní z Ostravy, která ji CK předávala…

sofie

Příspěvek od sofie » 08 srp 2015 17:06

Dobrý den , reaguji na pána Tibora , byli jsme v době 18.7-25.7. 2015 ve vile Regíně-Eleně. Minulý týden jsem podala poslala reklamaci do Ostravy. Za 3 dny jsem volala do Ostravy a mluvila jsem s paní ,která má na starosti naši reklamaci a říkala,že má všechny reklamace včetně hromadné stížnosti. Nám poslala potvrdit reklamační protokol o finanční kompenzaci . Řeší se , manažer jel zjistit do Budvy naši stížnost. Ještě dnes jsem z toho naštvaná.

Martina

Příspěvek od Martina » 08 srp 2015 18:37

Sofie – No to jel pan manažer do Budvy tedy opravdu brzy… že?? Škoda, že nejel před sezonou… Ovšem nic to nemění na skutečnosti, že prodávají Vilu Reginu Elenu, která totiž fakticky neexistuje.. existuje St. Oliver…

sofie

Příspěvek od sofie » 08 srp 2015 18:52

Paní Martino s vámi souhlasím a jsem opravdu zvědavá jak nás kompenzují. Až doma jsem zjistila na Černohorských stránkách ,že se nejedná o Vilu R.E. ,ale St. Oliver se 2 hvězdičkami. Byla jsem překvapená ,že se po takoví době rozhodl jet , až tam přišel můj dopis 4.8. a ve středu razil do Budvy. Tak uvidíme jak se dál bude vyvíjet situace. Mám tam volat příští týden.

sofie

Příspěvek od sofie » 08 srp 2015 18:57

Já jsem taky zkoušela se s ní zkontaktovat ,psala jsem ji do nemocnice kde pravděpodobně děla ,ale neozvala se mi

Martina

Příspěvek od Martina » 08 srp 2015 19:21

Oni se teď budou velice divit, v jakém stavu ubyt. zařízení je :-D a budou to svádět na Černohorce atd.. oni však mají prověřit osobně, kam své klienty celou sezónu posílají. Pan manažer si udělá výlet, přeji mu to, doufám, že dostane nějaký pokojíček, ze kterého bude zrak přecházet, tak jako nám a klidně si může s sebou vzít celou rodinu :-D

Markéta

Příspěvek od Markéta » 09 srp 2015 16:11

On to asi nebude problém jen této vily, ale spíš kovotouru obecně. Už se s nimi nebudu zabývat, ale taky s nimi už nikdy nepojedu a každému budu rozmlouvat cestu s nimi

Martina

Příspěvek od Martina » 09 srp 2015 16:56

Markéto – já už to dělám. Protože, tohle co dělají, dělají vědomě, jak jen vydělat za každou cenu a to nemíním podporovat. K reklamaci se také nemají, mají přeci zákonnou lhůtu… Pokud by si vážili zákazníka, měli by snahu dát vše do pořádku. Varuji všechny lidi kolem důrazně, pryč od této CK!

Rychlá odpověď

   
cron