recenze Kovotour plus - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kovotour plus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
tibor

Příspěvek od tibor » 09 srp 2015 21:41

No. Já mám trochu obavy že to že nějaký manažer jel prověřit tohle povedene zařízení je jen další lez z jejich strany. Moc dobře vědi co prodávají a z klientů se snaží dělat blbce.

Martina

Příspěvek od Martina » 09 srp 2015 22:04

V každém případě je to proti nim. Nejdříve pošlou klienty celou sezonu někam a v srpnu to jedou prověřovat :-D.

Jan

Příspěvek od Jan » 10 srp 2015 07:02

Zdravím všechny, kteří bohužel měli to štěstí vyrazit na letní dovolenou s CK Kovorour +…
Minulý týden jsme se vrátili z Černé Hory, asi nemusím popisovat naše zkušenosti…
Rozhodli jsme se, že budeme po zmíněné CK žádat kompenzaci.
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z přítomných uspěl při reklamaci a CK uznala, resp. plnila kompenzaci.
Díky všem.

Martina

Příspěvek od Martina » 10 srp 2015 14:25

Jan. Zatím ne. Vrátili jsme se 25.7. 2015, poté koncem července zaslali reklamace. Hromadnou stížnost jsme sepsali již na místě, pouze nám poslali protokol k podpisu. Tím to skončilo. Mají zákonnou lhůtu, ale snahu nemají evidentně žádnou.

Šárka

Příspěvek od Šárka » 10 srp 2015 18:16

Tak moje další zkušenost s CK Kovotour – reklamaci mi přijali, teď jsem dostala odpověď . Z jejich strany nedošlo k žádnému pochybení, vše bylo v naprostém pořádku a supr, takže asi já jsem ta divná. Nicméně velice „vstřícný krok“ – na příští dovolenou mi dají prý slevu 1.000,– Kč. Považuji to za dobrý vtip, protože s touto cestvkou bych už nejela ani na 2 denní výlet, natož na dovču. To bych asi musela být blázen. Varuji všechny budoucí dovolenákáře – s Kovotourem nikam a nikdy!!!!

Šárka

Příspěvek od Šárka » 10 srp 2015 18:38

Čtu si názory výše – co budeme tedy dělat??? Zná někdo agenturu nebo firmu na kterou se obrátit??? Nebo máte zkušenost s ČOI – jí to tak nenechám. Chodeím poctivě do práce do práce, platím daně a nemíním se nechat oškubat od nějakých gaunerů, kteří si lítají bůhvíkam za naše peníze a nám se vysmývají. S paní Xenií Stehlíkovou, vedoucí cest. kanceláře jsem několikrát mluvila – je určitě velice milá,odpověď na reklamaci také úžasná – ale zvládne ji každý schopný rétorik – a asi namnožená, jen se mění jméno, ale dovolání žádné. Chtěla bych vidět pana ředitele, zda- li by si v takovém humusu v jakém jsem byli my zul třeba boty, nebo si dal kafe na balkoně, který byl celý podělaná od vlaštovek. Zvířata mám ráda, ale co je moc, to je příliš……Š.

Martina

Příspěvek od Martina » 10 srp 2015 19:15

Já počkám na odpověď a poté začnu jednat. Existují přece jen úřady. Zatím je dán podnět na ČOI. 25 000, Kč za mne a za 12 ti letou dceru na týden v humusu je fakt dost. Může se stát nepříjemnost, to chápu, ale tady dvouhvězdičkové ub. zařízení vesele prezentují jako tří atd. Moc dobře o tom vědí. Jsem strašně zklamaná touto CK.

tibor

Příspěvek od tibor » 10 srp 2015 20:18

Šárka – byl dát podnět k prošetření na ČOI, čekám na vjádření Kovotouru a vše jim zasílám. V září by mělo dojít ke kontrole CK a jejích praktik..

Michaela

Příspěvek od Michaela » 10 srp 2015 20:21

Já počkám na vyřešení reklamace, pokud to dopadne i s námi jako se Šárkou, tak existují firmy, které jsou schopné z cestovky finanční kompenzaci dostat, berou si od 5-25% z vymožené částky, takže je zkusím kontaktovat, i kdyby se povedla třetina z těch 25 tis., co jsem za sebe a syna dala, tak je to rozhodně víc než sleva na zájezd, na který 100% nepojedu.

Markéta

Příspěvek od Markéta » 11 srp 2015 20:36

Je to hodně škoda, protože Černá Hora jako taková mě uchvátila a Černohorci nejsou taví neandrtálci, jak by se v podání Kovotouru mohlo zdát. Už na místě jsem si našli na příště ubytování v krásné vile se třemi apartmány v pomerančovém sadu, umožnili nám podívat se na právě uvolněný apartmán a pokud pojedeme vlakem, tak nás cesta i s pobytem vyjde levněji než jejich nejlevnější last minut a rozhodně si budeme schopní zajistit nesrovnatelně lepší komfort než tato CK za ty prachy

Rychlá odpověď