recenze Kovotour plus - Stránky 3 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kovotour plus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
sofie

Příspěvek od sofie » 12 srp 2015 21:32

K naši nepovedený nebo podvedený dovolený. Dnes jsem volala do Kovotouru do Ostravy a chtěla jsem mluvit s paní Stehlíkovou nepřepojila mě k ní a bylo mě řečeno co potřebuji ať ji napíši. Tak jsem psala a prosila jsem ji o jméno paní ,která za nás dávala hromadnou stížnost jak se jmenuje. Byla to bezvadná výmluvu cituji: Dobrý den,
podklady jsem obdržela scanem od delegátky v destinaci, poté přišel doporučeně poštou. Bohužel nemám evidováno, kým byl tento tento dopis odeslán.
Děkuji za pochopení. Ti byl nás dnešní písemný kontakt uzavřen. Nevím co si o tom mám myslet každý dopis když je napsán doporučeně a je podepsán ,tak má jméno. A delegátce jsme nic nedávali podepsat pokuď vím?

karel

Příspěvek od karel » 14 srp 2015 18:34

Naše zkušenost z letošní dovolené s Kovotourem
v Černé Hoře, přímo otřes a katastrofa.
S touto cestovkou bychom již nejeli nikam ani kdyby nám za to zaplatila. Varuji ostatní, předražené ceny za nejhorší ubytování, stravu a vlastně vše.
Nenechte se ostatní napálit jako my.

Josef

Příspěvek od Josef » 15 srp 2015 04:06

Taktéž máme s cestovní kanceláří bohužel negativní zkušenosti. Koupili jsme si letecký zájezd do Černé Hory. Nikdo nás neupozornil, že budeme mít mezipřistání v Pardubicích. Místo deklarovaných 60 minut (odlet z Ostravy) strávíte v letadle přes 3 hodiny! Kdybychom už todle věděli při nákupu, tak bychom si ani takovou dovolenou určitě nekoupili. Po příletu a příjezdu do hotelu Olympic další nemilé překvapení. Již nejsou volné pokoje a to jsme si dovolenou koupili již v únoru 2015. Ještě však dva dny před odletem je tento hotel nabízen jako ultra last minute. Vypadá to jako stálá a trvalá praktika a taktika této CK jak dostat lidi do neobsaditelných hotelů (konkrétně nudistický komplex Ada Bojana), kam dobrovolně lidé nechtějí jít. Závěr dovolené taktéž velké zklamání. Odjezd na letiště v brzkých ranních hodinách ve čtyři ráno. Jelikož jsme pobyt začínali večeří, měl jsme jak samotné delegátky říkaly končit obědem. Místo snídaně a obědu jsme dostali balíček. Obsah následující: 3 krajíčky potrhané veky zabalené v ubrousku, 1 vajíčko uvařené na tvrdo, 1 kus nepoživatelného masa v alobalu, 1 kus nepoživatelné paštiky, 1 kus rajčete a malý džusík 1 dc nebo 2 dc už si to přesně nevybavuji. To vše jako náhrada za snídani a oběd v rámci stravování all inclusive. Prostě ostuda. Této CK jde pouze o zisk a je jim jedno za jakou cenu. Zákazník je u nich až na posledním místě.

Jan

Příspěvek od Jan » 15 srp 2015 06:23

Zdravím všechny zklamané zákazníky CK Kovotour.
Ve vašich příspěvcích uvádíte, že jste podali stížnost na ČOI.
Chtěli bychom se k vašim stížnostem přidat (myslím si, že čím více podvedených zákazníků se „spojí“, tím větší pravděpodobnost, že z našich negativních zkušeností budou vyvozeny patřičné závěry).
Tedy, když jste podávali stížnosti na ČOI… Máte jednací číslo, případně na jakou konkrétní kancelář jste se obraceli (v jakém kraji)?
Díky, Jan.

colombo

Příspěvek od colombo » 16 srp 2015 23:52

Nejhorší zkušenost, Ulcijn 1.- 8.8.2015…nuzákovský komplex Belevue.. pokoj plesnivý, špinavý, celkově vybydlený…výtah jede a nejede, když tak jenom do 3.posch. Ani lednice, TV na pokoji, Wifi…větší lenoši než jsou černohorci se nenajdou ani v Chánově…na pokojích zásuvky rozdrcené, vypínače rozbité- když jdete z plesnivé koupelny a chcete si rozsvítit kryt Vám vypadne…jídlo přes den stejné…špinavé příbory i talíře…u moře jsme strávili 3. dny ostatní jsme měli průjem a zvracení…hlavně, že všude visí transparenty o nejlepší c.k. v ČR…tak do Č.Hory již nikdy….každého zájemce varuji !!!!!!!!!!

ivana

Příspěvek od ivana » 17 srp 2015 03:22

Moja skusenist,zakupili sme si uz v zime zajazd do Budvy,vila Elena regina,nedostali sme ziadnu zlavu pretoze sme cestovali autom,pred odchodom asi tri dni som este na ich strankach cetovala s ich zamestnankynou ktora mi potvrdila ze mozeme vyuzivat bazen,animacie pre deti a zahradu vedlajsieho hotela,po prichode sme zistili ze vedlajsi hotel s nimi nema nic spolocne,vila Elena neexistuje,v skutocnosti sa jedna o hotel st.Oliver s dvoma hviezdickami,uz to je hrube porusenie zmluvy ,ziadne wifi,ziadna zahrada a animacie,svedske stoly vobec,ubytovanie zivotu nebezpecne,z katalogu sedi jedine to ze sme v Cernej hore v Budve,inak nic.Ak toto nie je opravnena reklamacia tak nezijeme v pravnej krajine mozeme sa vratit do temneho stredoveku.Boh s nami.

Eva

Příspěvek od Eva » 19 srp 2015 04:45

Týdení dovolená s Kovotour na Korfu byla jedinečná. Hotel Golden Sands, čistý, útulný, lednička, klimatizace. Jídlo u polopenze na výbornou, široký výběr včetně vepřového, ryb, krůtího atd. Ostatně člověk přece nejede na dovolenou, aby se přecpával, ale aby se lehce najedl a ochutnal místní speciality. Delegát Tomáš na výbornou, organizoval výlety jak na kole (projeli jsme jižní část ostrova), tak na lodi včetně noční procházky historického hl. města Kerkiry. Koupání na nádherné pláži, ochutnávka v místní restauraci, k tomu snad „objednaní“ delfíni na dohled z pláže. Není co vytknout, vřele doporučuji.

Martin

Příspěvek od Martin » 20 srp 2015 18:37

Zakoupili týden v Bosně a Hercegovine v grand hotelu Neum. Bohužel cestovka se ukázala jako naprosto otřesná a celý výlet nám dost pokazila. Ve smlouvě jsme podepsali, že odjez do Bosny bude v pátek ve večerních hodinách, bohužel týden před odjezdem jsem obdržel email, kde si to cestovka rozmyslela a odjez byl v pátek v 8:30. Den dovolené navíc a to tak v krátkém čase a navíc v pátek byl opravdu veliký problém a skoro jsem si myslel, že ani nevyjedeme. Nakonec jsme se to povedlo, ale cesta autobusu trvala 18h (pravděpodobně díky tomu, že jsme jeli celou cestu 80 km/h) Do hotelu jsme dorazili ve 2:30 ráno. Delegát nám jen oznámil, ať se sami zeptáme na recepci, že určitě už budeme mít pokoje připravené a následně odjel a nic nezařídil. Leč pokoje jsme nedostali ani ve 2:30 ani v 9h ale až v 15:30 odpoledne! Do té doby jsme byli jako bezdomovce v loby hotelu a celý personál hotelu nad námi ohrnoval nos. Stačilo pouze říct, že jsme přijeli s CK kovotour a už se s námi nechtěli bavit. Když jsme dostali pokoj, tak sice zapáchal kanalizací, ale alespoň nějaký byl. S CK jsem si ještě předem domluvil pokoj s výhledem na moře, ale recepční nám oznámila, že tato CK má objednané pouze ty nejlevnější pokoje, takže bye, bye krásný výhlede… V den odjezdu jsme dopadli úplně stejně jako v den příjezdu. do 10h jsme museli odevzdat pokoj a autobus dorazil ve 2:30 ráno druhý den !!! Takže dalších 16,5 h v loby. Autobus dorazil do ČR kolem 9 večer, takže výsledek. Nikdy více už nepojedeme s CK Kovotour a ani ji nikomu nedoporučuji. BTW raději už příště jen letadlem a bez jakékoliv CK :-)

Šárka

Příspěvek od Šárka » 21 srp 2015 23:37

Ahoj všichni podvedení, Dnes jsme tel. mluvila s paní z organizace, která pomáhá toto řešit – je to na stránkách vasenaroky, takže na základě jejich informací to pošlu. Udělejte to také. Možná nebudu úspěšná, ale když nás bude více, tak se snad něco pohne. Dávajte prosím na vědomí co největšímu počtu lidí, ať s touto cestovkou nikam nejezdí a nenechají se napálit. Fakt mně pobavilo, když jsem si minulý týden pustila TV Prima a před pořadem Prostřeno, šla reklama o nejlepší cestovce. Míra jejich drzosti snad nemá mezí.

Dagmar

Příspěvek od Dagmar » 23 srp 2015 03:53

Ahoj všichni, koukám jak jste téměř všichni nespokojení. Byli jsme v Albánii v hotelu Pameba s nástupem 27.7.2015 – vlastní dopravou – 7 nocí za 6.000,-Kč/osoba. My tedy nejsme ti praví stěžovatelé, kterým vadí, že slunce moc svítí, moře je slané, v noci je tma, . . . Chyby bych našla, jídlo bylo dost stereotypní – snídaně vajíčka(vařená, volské oko, omeleta) šunka, salám, párky, 2 druhy tvrdého sýru, ovoce zelenina, džem, máslo, chleba a nějaké sladké pečivo, čaj, káva, džus, mléko, voda (ale vybrala jsem si bez problémů) a na pokoji jsem nevyžadovala každý den výměnu ručníků a úklid (byl asi 3x). Hotel byl ale pěkný, uklizený, majitel téměř stále na dohled, personál příjemný. U hotelu byl i bazén, který většinou byl poloprázdný. Koupání v noci nebyl problém. Okolí hotelu bylo pěkné a uklizené, za plotem bylo to už jiné. Jsou to Albánci – jezdí Mercedesem po polňačce. Kde si ale dáte dobrou kávu za 10-15 Kč ? Jela bych klidně znovu. A k cestovce – delegáta jsem moc neviděla a když jsem od nich chtěla zjistit, zda je bezpečné cestovat přes Srbsko a Kosovo, tak jsem dostala informaci, že nedoporučují, pouze na vlastní nebezpečí. My jsme z Moravy a tak to je pro nás nejbližší cesta. Cestou tam jsme se báli a tak jsme jeli jejich doporučenou trasu – byla delší a horší :-). Zpět jsme jeli přes Kosovo a Srbsko a můžu jen doporučit!!! Téměř až domů jsme jeli po dálnici a v Kosovu je zadarmo a kvalitu můžeme jen závidět! — Za nás doporučujeme zájezd s Kovotour plus do Albánie do hotelu Pameba.

Rychlá odpověď

   
cron