recenze Kovotour plus - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Kovotour plus

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Milan

Příspěvek od Milan » 24 zář 2015 01:31

Vrátili jsme se z dovolené v Albánii v hotelu AS, luxusní dovolená, nádherné moře a výhled na zapadající slunce. Příští rok jedemu s Kovotour Plus rozhodně znova. Nemáme si na co stěžovat, animační program v bazénu super nápad.ak.

Dagmar

Příspěvek od Dagmar » 24 zář 2015 04:45

Jak to tak čtu – tak na Albánii snad nikdo nenadával :-)
Jen jsem ráda (protože jsme byli vlastní dopravou), že jsme jeli na přelomu červenec-srpen. Protože cestovat nyní přes Kosovo a Srbsko??? Nevím, nevím . . . a přitom to pro nás byla velice příjemná cesta.

Dana

Příspěvek od Dana » 15 říj 2015 01:03

Dobrý den všem, kdo s CK Kovotour plus již nikdy více. S přáteli jsme si zakoupili zájezd do Čené Hory, hotel Olympic 28.8. – 9.9.2015 – tedy na 12 dnů za 15390,- Kč. První den odlet v 18.45 a poslední den odjezd z hotelu v 11.30 hod. Po příjezdu balíček: 3 plátky suché veky, plátek tmavé sekané, 1 rajče, 1 jablko a malá krabička džusu. Po přidělení pokojů jsme zažili obrovské zklamání – okamžitá reklamace, ale jiné pokoje neměli, výměna přislíbena za 2-3 dny. Pokoj v přízemí byl tmavý, vlhký se zapáchající skříní, do které nešlo nic uložit. Měli jsme objednaný dvojlůžkový pokoj, ale v malém prostoru jsou postele 3, je problém vůbec projít. U sprchového koutu byla utžena polovina dveří, všude rez – atd. Až 6. den jsme se domohli výměny pokoje – byl alespoň světlejší a bez zatuchliny. Škoda, že nelze připojit fotodokumentaci. Vybavení hotelu je velmi zastaralé, vše je téměř nefunkční, ručníky a prostěradla děravá. Na všechny nedostatky bych potřebovala skoro celou stránku. Po návratu jsme podali stížnost a žádali kompenzaci, neboť ubytování a poskytované služby neodpovídají ceně zájezdu. Kovotour se prezentuje jako nejlepší a nejlevnější CK, ale pravý opak je pravdou. Procestovali jsme velký kus světa s několika cestovními kancelářemi, ale s Kovotourem již nikdy více – jednou a dost. No a na naší stížnost nám odpověděla paní Xenie Stehlíková – pochopitelně se zamítá, ale můžeme si uplatnit slevu na příští zájezd 500,- Kč na osobu. Budeme se inspirovat vašimi podněty a na CK podáme stížnost u ČOI. Budeme informovat všechny známé a přátele a doufat, že Kovotor brzy zanikne.

Martin

Příspěvek od Martin » 25 říj 2015 06:20

Jak se tak dívám a čtu, občas se dost divím.
Někteří si vylévají zlost, jiní špekulují nad tím, jak dostat co nejvíce za dovolenou nazpět. Jste normální..??
My jsme byli jak v Černé Hoře, tak Albánii s Kovotourem a vše bylo v pohodě. Nemůžeme se stěžovat. Byli jsme spokojení. To co tady někteří píší mi připadá jako snůška nesmyslů. Já naopak i nadále s Kovotourem i v roce 2016.
A ničeho se nebojte, je to stabilní cestovka, to jen někteří tady plyvou nesmysly. Martin, Olomouc

Jarka

Příspěvek od Jarka » 14 pro 2015 22:42

Rovněž se chci přidat k varování před CK Kovotour. V letošním roce mi zcela zkazili dovolenou a lituji vyhozených peněz. V Budvě Vila Golf jsem nalezla pouze špínu a smrad. Z ubytování jsem doslova utíkala, jídlo podprůměrné, hluk, neustálý štěkot psů, majitel stále opilý, pláž kamenitá. Nic z toho, co slibovali. Odpověď Xenie Stehlíkové na moji reklamaci byla velmi arogantní. Nabídka 1000,- Kč slevy na další zájezd po příšerném zážitku je doslova výsměchem. Doporučuji všem, aby své peníze zhodnotili raději v jiných CK, kde za stejnou cenu dostanou žádané služby. Byl to nejhorší zážitek mého života.

Vlasta

Příspěvek od Vlasta » 24 pro 2015 16:55

tak s tím Kovošrotem nikam nejezděte a je klid. Když s nima někam pojedete, tak se potom nedivte, vždyt´to co se tady píše je katastrofa a kovošrot pořád láká a láká…vykašlete se na tu cestovku a cestujte s jinými.

krista

Příspěvek od krista » 05 led 2016 19:09

kovo tour nikdy byli jsme v černé hoře ulcinj koplex Bellevue
nikdy jsem nic podobné ho nezažila.nebudu se rozepisovat
všechno už jste nspsali .Na moji reklamaci a fotografie
byla odpověd že jsme stím k dané destinaci měli počítat.
Nevím kam se mohu odvolat.jsem důchodkyně apočítají stim
že nemáme odvahu se bránit.a to mě štve.

Jara

Příspěvek od Jara » 04 bře 2016 01:51

Diky vam vsem za varovani.Jiz tri dny si vybiram dovolenou z touto cestovkou.Maji opravdu pekne nafocene hotely.Takze opet s moji osvedcenou cestovkou Exim tour.Tuto cestovku vrele doporucuji.

Rei

Příspěvek od Rei » 28 bře 2016 09:20

Exim tour si může s Kovotourem podat ruce. S Kovotourem jsem ke své radosti nikde nebyla, ale s Eximem 1x stačilo pro zbytek života. Toto snad může fungovat jen na českém trhu.

Alena

Příspěvek od Alena » 06 dub 2016 07:26

V roce 2014 jsme byli v Albánii. Zaplatili jsme celý zájezd bez jakékoliv slevy, neboť jsme jeli vlastní dopravou. Zaplacené švédské stoly, které nebyly, pláž špinavá, bahnitá. Jediné, co bylo v pohodě – ubytování. Reklamaci Kovotour samozřejmě neuznal. Díky tomu, že jsme se nedali a naši reklamaci jsme postoupili na ČT1 – Černé ovce – vysíláno 27.5.2015, nám CK Kovotour naši dovolenou kompenzoval v plné výši. Jiná destinace a velká spokojenost díky odvysílání naší reklamace. Jinak jsme neměli žádnou šanci. Smutná zkušenost

Rychlá odpověď