recenze Neckermann ČR - Recenze cestovních kanceláří

recenze Neckermann ČR

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Neckermann ČR

Příspěvek od admin » 06 led 2013 16:56

Cestovní kancelář Neckermann nabízí široké portfolio hotelů, penzionů či apartmánů pro letní i zimní dovolenou.

Stanislava Kucerova

Příspěvek od Stanislava Kucerova » 03 bře 2013 22:44

Dobry den,

lakaly by mne zajezdy poradane CK Neckermann. Slysela jsem vsak, ze tato CK nedisponuje dostatecne ceskymi delegaty, kteri bud v oblasti uplne chybi (napr. Tenerife) anebo jsou v nedostatecnem poctu (1delegatka na cely ostrov Rhodos).
Zlepsi se toto v budoucnu a budu moci letet napr. na Tenerife bez obav?
Je mozne pozavat od CK Neckermann v tomto ohledu lepsi sluzby v budoucnu?
Dekuji za odpoved,
Stanislava Kucerova

Emília

Příspěvek od Emília » 03 bře 2013 22:52

Byli jsme s ck Neckermann již dvakrát, Kréta a Egypt, vždy jsme byli spokojeni s delegátem, nabídkou výletů, delegát byl k dispozici na telefonu 24h, nemůže být přece v každém hotelu, má jich na starosti víc.

Petra

Příspěvek od Petra » 22 dub 2013 17:24

Egypt je fajn, ale v zime…pres leto je v Hurghade nebo Marsa Alam (tam je alespon vetsinou kvalitnejsi ubytovani a prijemny vanek) kolem 50 stupnu-naprosto nevhodne zejmena pro rodiny s malymi detmi, navic letos pripada na cervenec a srpen Ramadan (omezeni stravovani ap.)…

Emma a Jakub

Příspěvek od Emma a Jakub » 03 črc 2013 21:07

Firotour je spolehlyvá cestovka. Jezdíme s ní již pátým rokem a nikdy žádný problém. Na požádání jsme si mohli vybrat i třídu v letadle. Poprvé jsme byly vDom. republice a úžasný! Potom v SAE, na Srí Lance, Filipíny a Mexiko. Letos jsme s nima jeli na Ostrov sv. Martina a také super! Cestovka je to skvělá, ale stejně to nemá na cestování na vlastní pěst, jako třeba do Ameriky, Číny, Nový Zéland, nebo Austrálie(tu mám nejradši;). Mám 3 děti Miky(13), Thea(10) a Yasmine(6). Ráda bych je poslala na jazykový kurz do Ameriky, nebo Austrálie, ale mrzí mě, že nám cestovka nevyjde vstříc.

Holan

Příspěvek od Holan » 04 črc 2013 04:12

CK Neckermann?Nejhorší co jsme kdy zažili.Již nikdy v životě s touto cestovkou ani do zoo.

Otmar

Příspěvek od Otmar » 16 črc 2013 20:27

Od CK Neckermann jsem s několikaměsíčním předstihem zakoupil dovolenou v Chorvatsku na ostrově Brač. Do poslední chvíle mi cestovka nebyla schopná poslat ani mapu ani pokyny, kde mám na ostrově apartmány hledat. Po urgenci mailem mi poslali opětovně pouze jméno obce a následně GPS souřadnice, které ukazovaly zcela jinam. Naštěstí se mi podařilo najít web hotelu, kde byla popsáno, jak se k nim dostaneme. Takže palec dolů :-(

Zdeněk

Příspěvek od Zdeněk » 29 črc 2013 20:27

S CK Neckermann´jsem letos byl na Zlatých Pískách v hotelu Grifid Metropol. V katalogu cestovka informovala o stravě all inclusive bufet, skutečnost však byla jiná; all inclusive spočívalo ve výběru z menu s obsluhou, každý přísně zaevidován, porce miniaturní. Již s nimi nepojedu.

Markéta

Příspěvek od Markéta » 30 črc 2013 21:56

Cestování s CK NECKERMANN – to radši budu doma….první zkušenost a hned zklamání.

Edita

Příspěvek od Edita » 06 srp 2013 00:31

Právě jsem se vrátila z dovolené s cestovní kanceláří Neckermann. Musím říct, že jsem byla velmi zklamaná. Jela jsem na dovolenou už s několika jinými cestovními kancelářemi, ale tato mi vychází jako nejhorší. Při příletu nám pouze u stánku nějaká paní řekla do jakého autobusu máme nastoupit a víc se o nás nikdo nezajímal. Při ubytování jsme si všechno museli vyřizovat sami. Delegát druhý den dorazil na schůzku, byl vcelku milý, ale nejvíce ho zajímalo, kolik prodá výletů. Řekla bych, že ani hotel neodpovídal pěti hvězdičkám a animaci by ck neměla vůbec uvádět jako lákadlo pro rodiče s dětmi. Při odjezdu opět nikdo. Na letišti od jiných ck byli delegáti přítomni odbavování, u nás opět nikdo. Ještě, že se domluvíme.

Rychlá odpověď

   
cron