recenze Metal - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Metal

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Veronika Svobodová

Příspěvek od Veronika Svobodová » 04 srp 2017 15:08

Čas v Provence byl super a paní průvodkyně taky. Pokud si ale chcete užít krásný poznávací zájezd, vřele a upřímně Vám doporučuji, VYBERTE SI JINOU cestovní kancelář než CK METAL. Naprosto mi celkové pocity ze zájezdu zhnusili.
Mají nepořádek v administrativě. Neustále jsem na ně maily i telefonicky apelovala, aby mi co nejdříve poslali smlouvy a potvrzení cestovního pojištění, protože jsem měla odjíždět pryč a nebyla jsem u internetu. Nic se nedělo a já tak musela opravdu do posledního dne před odjezdem řešit, telefonovat a zase telefonovat. Neměla jsem zaplacené cestovní pojištění a oni tvrdili, že ano a nenechali si vysvětlit, že jsem peníze opravdu neposílala. Když konečně zjistili, že je tam opravdu chyba, řekli, ať to neřeším!!!??? Opravdu až poslední den před odjezdem a asi po mém už desátém telefonátu to teda konečně vyřešili.
Autobus měl v den zájezdu ještě před vyjetím hned poruchu. Volali, ať jsem na svozovém místě o dvě hodiny déle. Když jsem o dvě hodiny déle dorazila, přišla mi sms, že dorazí ještě o dvě hodiny déle! Takže jsem byla nucena čekat na benzíně další dvě hodiny. Kdyby to oznámili alespoň včas.
Když bus konečně dorazil, bylo to něco hrozného! Ulámaná držátka, drát čouhající ze sedačky, ulomené opěradlo, tekoucí klimatizace a slibovaný větší prostor na nohy? A kde prosím?! Někde byl i menší než je standart. No katastrofa! Slibované snídaně s velkým výběrem se také neuskutečnily!
Celou dobu jsem se modlila, aby autobus neměl další poruchu a já tak nezůstala někde trčet třeba o den déle!
Takže, pokud máte zdravý rozum, vyslyšte mé hodnocení a pro Vaše klidné nervy, zvolte si prosím jinou CK, ať nemáte pobyt v krásné Provence nadobro spojený jen s nepříjemnostmi jako já.
A ještě poslední věc. Jak je možné, že má recenze, která CK hodnotí jakou špatnou, tu ještě včera byla a dnes ne a já ji musím znovu vkládat???

Lenka Mašková

Příspěvek od Lenka Mašková » 07 srp 2017 01:12

Tento víkend jsem absolvovala výlet do Disneylandu s ck metal. Zájezd jsem kupovala přes slevový portál 14dní před odjezdem, kde byla uvedena cena zájezdu s dodatkem, že vstupné a poplatky budou hrazeny v autobuse. Po zaplacení mi přišel e-mail se zakoupeným voucherem, na kterém byla uvedena cena vstupného a poplatků. Pokyny k odjezdu přišli 27.7. nejprve s cenou která odpovídala cenám na voucheru a poté přišly pokyny nové s opravou, že pro tento termín platí vyšší ceny vstupenek místo 55€ tak 65€. Na dotazy ck mi nikdo neodpověděl. V autobuse cestou do Paříže delegátka pí. Hamerská vybrala od všech cestujících vyšší cenu vstupenek a odmítla vydat jakýkoliv doklad. Na upozornění všech, že výše vstupného neodpovídá vybraným penězům se s námi odmítla bavit. Bez předchozího upozornění určila, že děti od 12let věku budou platit cenu jako dospělý. Při příjezdu nám byly rozdány vstupenky u kterých byla začerněna cena vstupného. po setření tam byla cena 56€. Celková komunikace s CK na bodu mrazu již od samého začátku.

Petra Houšková

Příspěvek od Petra Houšková » 07 srp 2017 02:05

Víkend od 4. – 6.8. jsem také absolvovala zájezd do Disneylandu s CK Metal. Velmi mê překvapilo, že cestovní kancelář navýšila cenu vstupného do Disneylandu dva dny před odjezdem (o 15€ pro dospělou osobu\tedy cena 65€pro dospělé a o 10€ /60€ cena pro dítě – vstupné se platilo v autobuse).Při placení vstupného nám nebyl dán žádný doklad o zaplacení.Přesto, že jsme o něj žádali delegátku.Při příjezdu do Disneylandu jsme dostali vstupenky s přeškrtanou cenou. Bohužel ,,někdo,, cenu přeškrtal špatně.Ze vstupenky se dala jasně vyčíst cena 56€ pro dospêlou osobu.Výlet byl velmi hezký, všem doporučuji, ale ne s CK Metal.

Radek Volek

Příspěvek od Radek Volek » 07 srp 2017 04:36

Víkend 4.-6.8. jsem také absolvoval cestu do Francie. Můžu říct jen to, že pokud bych měl jet od CK Metal, tak pojedu raději na kole. Co se týče průvodkyně, tak takovou slipku arogantní bych okamžitě vyhodil. I když je mi jasné, že ji zřejmě CK Metal dobře platí, aby zdárně okradala klienty přímo v autobuse. Zamestnavam pár lidí, ale takového člověka arogantního a neochotneho, tak tomu bych dával životnost ve firmě asi tak půl dne!!! Prostě vy, co máte rozum, tak zvolte jinou cestovku a ne tyhle zloděje..

PAVLÍNA DORNEROVÁ

Příspěvek od PAVLÍNA DORNEROVÁ » 07 srp 2017 19:35

Víkend 4.-6.8. jsem také absolvovala cestu do Francie.Když pominu nepříjemnou paní delegátku, která měla autobus plný dětí a v noci ječela do mikrofonu jak pominutá, aby pěkně všechny ty spící děti probudila.O zvýšeném vstupném pár dní před odjezdem začmáraná skutečná cena na vstupence nevystavení dokladu o zaplacení vstupného a údajného vjezdu do Paříže,který jsem mimochodem uhradila společně s cestovným.Takže i já se přidvám spolu s ostatními účastníky a podávám stížnost na ČOI .Jinak Dysneiland byl úžasný ale s touto CK už nikdy více!!!!!!!

Alena Hrubá

Příspěvek od Alena Hrubá » 08 srp 2017 00:22

Zájezd Itálie (Řím, Florencie, Lago di Garda a Benátky) v termínu od 1.8. do 6.8. S CK Metal jsme jeli na poznávací zájezd poprvé a naposledy. Měli jsme podepsanou smlouvu na Putování ze severu na jih (začátek v Benátkách), ale až po obdržení pokynů k zájezdu, necelý týden před odjezdem, jsme zjistili, že se program změnil a jelo se z jihu na sever. Toto znamenalo např. změnu odjezdu z ČR (přesun z odpoledních hodin na ráno). CK na to vůbec neupozornila. Po celodenním pobytu v Říme jsme 2 hodiny hledali hotel, ve kterém jsme měli být ubytováni. Další den jsme strávili půl den přejezdem do Florencie. Hodinu jsme strávili na nádraží v Sesto Fiorentino. Do Florencie jsme se dostali až kolem 15 hodiny. Při přejezdu do Lago di Garda řidiči zvolili cestu po úzké horské silničce, na které byl zákaz vjezdu autobusů. Autobus zůstal v jedné zatáčce „zaklíněn“, celý zájezd musel vystoupit a opět místo dne stráveného u jezera jsme čekali až celou situaci řidiči vyřeší (za asistence italské policie). Příjezd na místo opět v odpoledních hodinách. Pro skupinu 70 lidí byl pouze 1 průvodce, což bylo nedostačující. Pro všechny účastníky zájezdu nebyly k dispozici mapy jednotlivých měst. Ceny za vstupy do jednotlivých památek, které uváděla CK, neodpovídaly skutečným cenám. V podstatě nebyl ani čas některé památky uváděné v programu navštívit. Autobus „Coufalík“ – nepříjemní řidiči, špatná klimatizace, vysoké ceny nealkoholických nápojů (ochucená voda Saguaro z Lídlu 0,33 l za 20 Kč)…Celkově velmi amatérsky připravený zájezd. CK Metal nedoporučuji.

Jana Muchková

Příspěvek od Jana Muchková » 15 srp 2017 15:03

CK Metal už nikdy více !!!! I zadarmo drahé!!!!!! CK METAL NEDOPORUČUJI:

1) koupili jsme zájezd s odjezdem v 19,00 hod ze severu na jih a jeli jsme ve 12 hod z jihu na sever – na což CK Metal vůbec neupozornila, pouze poslala cestovní pokyny 5 dnů před odjezdem bez upozornění na jakékoliv změny + velmi arogantní lidé v CK Metal
2) v autobuse není místo na nohy, děti a rodiče posadí zcela od sebe (ačkoliv do telefonu tvrdí že je dají k sobě), špatně fungující klimatizace, při dešti do autobusu teče
3) zájezd je organizován od stolu někým, kdo pro koho je itinerář a cestovní služby celkově španělskou vesnicí
4) ubytování velmi pěkné
5) 2 hodiny jsme ubytování hned 1. den hledali
6) řidiči jeli na Lago di Garda neověřenou trasou – takže začaly „smrdět“ brzdy, lidi v autobuse panikařili, museli jsme vystoupit (což byl hezký zážitek – krásná procházka), zcela zablokovali dopravu v horách (kam nesměl vjet autobus), asistence policie, opět jsme dorazili pozdě!!!
7) průvodkyně milá a snaživá, ale vzhledem k špatné organizovanosti CK Metal a při počtu 70 osob / 1 průvodce – tak lidé chodící se skupinou neviděli ani polovinu, co vidět měli / chtěli, v metru paní průvodkyně odjela sama bez skupiny a v metru byla výluka, takže zdržení cca 2 x 1 hodina
8) do Florencie jsme přijeli až okolo 15 hod – opět CK Metal si nezjistila informace – nádraží zavřené, lístky kupovány u stánku 1,5 hodiny.Taže památky nebylo možné stihnout v klidu projít.
9) celkově velmi špatně a amatérky zorganizovaný zájezd

Yana Muravyeva

Příspěvek od Yana Muravyeva » 31 srp 2017 02:56

Kupovali jsme s maminkou zájezd do Italie na 5 dnů. S průvodkyně jsme byli úplně spokojeni, byla moc příjemná a hodná. Ale doprava byla strašná!!! Dostali jsme poslední místa v autobusu, úplně vzadu. Byl to starý autobus, žádné zásuvky, dvakrát řidič něco opravoval po cestě, žádná klimatizace!!! A je to při 40 stupních v Italii. Když jsme říkali řidičům, že už nemůžeme tam dýchat, zapínal klimatizace. Fungovalo to 5 min a pak zase nic!! A za celou cestu jsme to říkali 20 krát a bylo to úplně stejně. I když u sebe, tady si myslím začátek autobusu, měli pořad zapnutou klimatizace. Pak jsme do Říma jeli 22 hodiny, a to jenom 7 hodin po ČR. Nikam to nespíchal. Mysleli jsme, že už nepřežijeme tuto cestu. Nechápu, PROČ NA TAKOVOU VZDALENOST CESTUJOU STARÝMI AUTOBUSY!!! Kupujeme zájezdy za peníze a dostáváme takové podmínky na cestu!!! Dvakrát jsme ubytovali v různých hotelech a cesta do každého hotelu trvala 3 hodiny!! POZOR, necestujte s touto kanceláři.

Lucie Dvořáková

Příspěvek od Lucie Dvořáková » 06 pro 2017 06:33

Jely jsme na 4 denní zájedz do Londýna, který už v názvu měl ateliéry Harryho Pottera. Místo jejich návštěvy jsme ze dvou dnů v Londýně strávily 9 hodin v metru, autobuse a vlaku, protože cestovka i když měla peníze 3 měsíce předem, nebyla schopná zarezervovat vstup. NEskutečná drzost a nejhorší zájezd na kterém jsem kdy byla. O tom, že jsme hodinu hledali ubytování, protože řidiči měli neexistující adresu vůbec nemluvím. Průvodkyně zmatená a nebyla schopná nic zařídit. A poté ještě po nekončeném vymáhání jsme si vyprosili náhradu pouhch 20%, které jsme museli několikrát urgovat, aby nám je vůbec poslali. NIkdy bych s nima nejela ani z Brna do Prahy, natož někam dál. Ředitelka absolutně nepříjemná.
Strávení 40 hodin v autobuse kvůli ateliérům Harryho Pottera se opravdu vyplatilo.

Jana Bocková

Příspěvek od Jana Bocková » 05 led 2018 02:51

Dobrý den
Ráda bych se podělila o zážitek z 3denniho silvestrovského zájezdu do Paříže
Nastoupili jsme do starého autobusu ve kterém bylo doslova nedychatelno a bylo tam tak málo místa, že jsme si s manželem sotva sedly. Paní průvodkyně Vanousová byla doslova a do písmene jedna velká katastrofa. Neřekla jednu větu, kterou by dokončila až do konce, neřekla jednu jedinou přesnou informací kde se po výletu sejdeme, asi dvě hodiny před odjezdem nám přišla SMS, že čas i místo sjednané na odjezd bylo změněno.,takže jsme cestu směřovaly několik km k místu, které bylo sjednané a potom opět unavení kolem půlnoci stradovaly zpět dolů. Avšak mohly jsme být rádi protože někteří klienti vůbec tuto SMS nedostali takže čekali na původně ujednánem místě. P. VANOUSOVÁ měla starý tel. který se jí vypl a lidé se jí neměly jak dovolat mezi miliony lidí v Paříži po silvestrovské oslavě to byl opravdu stres. Nehledě na to, že jsme jeli na ohňostroj z aifelovky, který nakonec vůbec nebyl. Po několika hodinách čekání a přecházení z místa na místo, nás konečně naložiy do autobusu. Já se svým manželem, jsme měly svůj program, to jsme udělaly nejlíp jak jsme mohli a proto jsme si nenechaly tento zájezd pokazit touto starou průvodkyni, která tam už dávno nemá co dělat!!!!!!!!!!!

Rychlá odpověď

   
cron