recenze Metal - Recenze cestovních kanceláří

recenze Metal

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Metal

Příspěvek od admin » 05 led 2013 18:06

Cestovní kancelář Metal, sídlící v Modřicích u Brna, poskytuje svým klientům autobusové zájezdy do evropských zemí jako jsou Francie, Nizozemí, Itálie, Polsko, Německo, Rakousko a Maďarsko.

Šárka

Příspěvek od Šárka » 15 zář 2015 20:43

Zakoupili jsme si přes slevový portal zájezd do Osvětimi přes CK Metal. Na cestě busem nám bylo sděleno, že nebudeme mít českého průvodce (nebo sluchátka), ale polského průvodce. A tím vše odstartovalo. V obou areálech jsme si neprohlédli všechny přístupné bloky. Během prohlídky jsme jeli takovým tempem, že polská průvodkyně vykládala o druhé věci a my jsme se stáli dívali na tu první. Vůbec si to v klidu člověk neprošel. Vše bylo hrozné rychlé a ještě k tomu v polštině. Vynechali jsme blok o českých a slovenských vězních, kde bylo všechno uvedeno v čestině a my se mohli něco dozvědět. Už nikdy víc.

Jana

Příspěvek od Jana » 02 říj 2015 23:48

V úterý 29.9.2015 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Itálii.(řím, Vatikán, Pompeje, Vesuv, Capri). Chtěla bych touto cestou poděkovat PÁNUM řidičům Karlovi a Karlovi za jejich bezpečnou a klidnou jízdu a také o jejich starost o nás:-) Také panu Hegrovi, který nás doprovázel a celou cestu nás zaplavoval informacemi jak z historie, tak z vědy o rostlinách, horninách:-) Trošku nás honil, ale věděl proč. Vyhnuli jsme se dlouhým řadám turistů a stihli jsme navštívit všechna místa. Moc děkujeme. Ubytování bylo také velmi hezké. Velmi podařený zájezd. Určitě zase s CK Metal vyrazíme. Paškovi

Blanka

Příspěvek od Blanka » 17 říj 2015 22:10

Dobrý den,
chtěla jsem se jenom podělit o zkušenost s dopravou u CK Metal. Abych byla upřímná cesta mi zkazila jinak pěknou dovolenku. Řidiči byli neslušní, neochotní, občas až hrubý. Prostoru málo a vzduch nedýchatelný, protože nebyl ani zajištěn normální obvod klimatizace, takže cestujícím vzadu byla neuvěřitelná zima a my vepředu jsme se nemohli ani nadechnout. Nikomu nedoporučuji.!!

Alžběta

Příspěvek od Alžběta » 03 pro 2015 15:15

Dobrý den,

Rozhodně nedoporučuji !

Cestovali jsme 28.11.2015 do Mariazellu v Rakousku.
Zájezd pěkný, ale organizačně absolutně nezvládnutý.
Během jízdy si řidič zjišťoval u ostatních řidičů jak se dostaneme do vedlejší vesničky, kde probíhal ,, Běh čertů,,.

Nikdo mu nedokázal říci jak to proběhne, na CK Metal se nedovolal ! S podivem, měli vypraveno údajně 12 autobusů.
Cestou zpět měl autobus poruchu. Více jak tři hodiny jsme čekali na servis Mercedesu. Nikdo zodpovědný nebyl na příjmu ! CK Metal se nám ani po naší reklamaci neozval ,neomluvil se!
Údajně je vše v naprostém pořádku ! ! Chápu zisk je zisk!

Monika Topinková

Příspěvek od Monika Topinková » 12 kvě 2016 14:44

Velmi děkujeme za skvěle vydařený zájezd. Jeli jsme s CK Metal do Holandska Keukenhofu s průvodkyní Salákovou a nemělo to chybu. Takové srandy jsem dlouho nezažila. Řdiči byli vtipní a slušní. Komunikace s CK probíhala bez problému a dostali jsme ještě navíc typy do Amsterdamu, co můžeme více vidět. My teda určitě pojedeme s touto Cestovní kanceláří znovu. Když jsem viděla při takovém objemu autobusů, kolik nás jelo, tak se nedivím, že se asi všem nedá zavděčit, ale za nás spokojenost
Přejem Vám hodne úspěchů
Topinkovi

Klára Staňková

Příspěvek od Klára Staňková » 12 říj 2016 06:26

DOPRAVA

– Sedacky zapachaly, ta na ktere jsem sedela se polohovala podle toho, kdy chtela ona. Slozite bylo uvest ji i do puvodni polohy. Pote, co jsem ze sedacky vstala, jsem mela kalhoty obalene chlupy, prachem a vsemoznymi cucky.
– Lampicka byla ‚funkcni‘ ze dvou jedna. Po zapnuti se po 5-10minutach objevilo svetlo.
– Behem cesty nekolikrat prestala fungovat klimatizace. Efekt byl takovy, ze se v patre autobusu nedalo dychat.
– Ridice, co by zeny prudili za to, ze je muze nepozdravi prvni, jsem jeste nezazila.

Doporuceni – Kroutit volantem opravdu neznamena, ze je nekdo mistr sveta a kdyz uz si to mysli, tak k tomu jiste dokaze stejen mistrne vzit do ruky i vysavac a dalsi cistici prostredky. Klienti a jejich obleceni neslouzi k uklidu.

PRUVODKYNE

– Zacit vybirat penize na vstupy od 23h behem totalni tmy, kdyz je pri dalkove ceste kazdy rad, ze usnul a kdy svetla v autobusu sviti sporadicky, je to dost originalni napad.

UBYTOVANI

– Cely pokoj vcetne avizovanych rucniku smrdely zatuchlynou a kourem.
– Prehoz pres postel mel 2 propalene dirky od cigaret.
– O umyvadlo v koupelne byla tipla cigareta.
– Velikost pokoje nebo koupelny vylozene kritizovat nechci, za ty prachy bych 100m2 necekala, ale…

ORGANIZACE

– Pruvodkyne behem cesty do Parize neustale menila misto, kde bude sraz ve vecernich hodinach k odjezdu na hotel.
– Sraz k odjezdu byl na prechodu pro chodce, dal neni treba komentovat.
– Ti, co se odpojili od skupiny se meli na misto srazu dostavit v 19.15. Odjezd na hotel stanoven na 19.30. Realita byla takova, ze v 19.50 jsem byla nucena volat pruvodkyni, zda jsme opravdu na spravnem miste urceni, nebot se kolem nas osazenstvo autobusu opravdu nesrocjuje. Bylo mi receno, ze jim presunuli jakysi vchod a ze stoji kdesi ‚z boku‘. Pruvodkyni jsem rekla, ze opravdu nechapu jaky bok si predstavuje, ta odpovedela, ze si pro nas prijde. Asi v 20.15 se dostavilo osazenstvo autobusu, pruvodkyne nikde.
– Pruvodkyne se dostavila asi ve 20.30, bez jedineho slova. Odjezd na hotel se konal ve cca 21.30.
– Pruvodkyne nebyla za celou dobu sve pritomnosti schopna rict skupine jasne, ze autobus ma zpozdeni apod., byla samy usmev a moc pekne nas upozornila, kdyz se v dali rozblikala Eiffelova vez.
– Cca 2,5 hodiny na desti, na prechodu pro chodce na Namesti Svornosti, skvely zazitek.
– Na listcich do Disneylandu lihovkou zacernena skutena cena listku. (Lihovka jde sundat)
– Behem cele cesty neustale nabizeni sortimentu potravin autobusu. K snidani neustale nabizene ohrivane parky a neustale nabizene pivo ke koupi na hotel. Pote, co jsem pokoj videla uz chapu, ze by mi s necim pod kuzi neprisel mozna tak hrozny…

Autobusovou dopravou jezdim dalkove cesty do zahranici kazdorocne, zazitek s CK Metal a Expressbus pro mne zustane asi jiz navzdy naprosto jedinecnym a prevne verim, ze neopakovatelnym.

Vydat se do sveta s CK Mentál a Expresshnus vrele doporucuji tem, kdo maji radi sebeublizovani nebovyhledavaji koncentracni typy zajezdu. V neposledni rade s poukazem na zajezd udelate radost napriklad tychni, kterou nesnasite.

Ackoliv cena zajezdu byla nizka, tak to co jsem zazila bylo za ty penize docela drahe…

Iveta Čižmáriková

Příspěvek od Iveta Čižmáriková » 21 črc 2017 01:04

S ck Metal sme absolvovali zájazd Paríž + Disneyland 1.7.-4.7.2017.Boli sme veľmi spokojní .Šoféri sa o nás naozaj starali , čo sa týka občerstvenia , za čo im veľmi pekne ďakujeme. Takisto pani delegátka Lenka Sobočíková bola milá , vedela pútavo rozprávať..Mali sme menší problem / v Disneylande sme stratili ruksak /. Lenka nám ihned po telefóne poradila kam treba isť. Všetko naštastie dobre dopadlo , ruksak sme tam našli .S ubytovaním sme boli nadmieru spokojní . Hotel bol v tichej časti , v hoteli bol v noci kľud , všetko bolo čisté, pekné.Raňajky sladké , ale výborné- chrumkavé čerstvé bagety , croisanty , džem , maslo , káva , čaj , cereálie , mlieko.Hoci nemáme radi sladké raňajky , naozaj sme si pochutili. Autobus – my výhrady nemáme. S čím sme neboli spokojní , bola pani , ktorá sedela zrovna vedľa nás a NESMIERNE jej smrdeli nohy . Takže sme si užili všetci , ktorí sme cestovali s týmto zajazdom ./ vrátane šoférov / Do autobusu treba chodiť čistý , aj s vypranými čistými botaskami , pretože po celodennom chodení je tento smrad ešte stonásobnejší . Nesrandujem , naozaj sa to nedalo vydržat. Ale za to samozrejme Ck nemôže
Ck Metal doporučujeme , už sa s nimi chystáme na ďalší zájazd .

MMMM

Příspěvek od MMMM » 27 črc 2017 15:02

K cestovní kanceláři Metal asi takhle:
– Když se nepřijede v neděli ve 12 ale až v pondělí v 5 ráno, je to prý v pořádku, neb časy jsou jen orientační
– Spálená spojka je prý vyšší moc ( zajímavé, když spálenou spojku nelze krýt ani pojištěním ) takže nárok na kompenzaci prý nevzniká, náhradní ubytování asi není třeba, mohli jsme prý spát v autobusu, byla přeci noc..stravu prý taky nepotřebujeme, dostávali jsme vodu
– Autobusy jsou nové…a proto se každý druhý porouchává…to se s CK Metal táhne leta, takže to evidentně neřeší…dyť přece reklamaci nikdy neuznáme, tak co bychom se starali že…
– A pokud prý jako klienti máme stížnost na dopravce, máme se obrátit na něj…
– Za mě – CK Metal nejhorší CK kterou jsem kdy zažil – nedoporučuji. Stát se může leccos, ale jednání CK je naprosto tristní

Veronika Svobodová

Příspěvek od Veronika Svobodová » 01 srp 2017 21:12

Čas v Provence byl super a paní průvodkyně taky. Pokud si ale chcete užít krásný poznávací zájezd, vřele a upřímně Vám doporučuji, VYBERTE SI JINOU cestovní kancelář než CK METAL. Naprosto mi celkové pocity ze zájezdu zhnusili.
Mají nepořádek v administrativě. Neustále jsem na ně maily i telefonicky apelovala, aby mi co nejdříve poslali smlouvy a potvrzení cestovního pojištění, protože jsem měla odjíždět pryč a nebyla jsem u internetu. Nic se nedělo a já tak musela opravdu do posledního dne před odjezdem řešit, telefonovat a zase telefonovat. Neměla jsem zaplacené cestovní pojištění a oni tvrdili, že ano a nenechali si vysvětlit, že jsem peníze opravdu neposílala. Když konečně zjistili, že je tam opravdu chyba, řekli, ať to neřeším!!!??? Opravdu až poslední den před odjezdem a asi po mém už desátém telefonátu to teda konečně vyřešili.
Autobus měl v den zájezdu ještě před vyjetím hned poruchu. Volali, ať jsem na svozovém místě o dvě hodiny déle. Když jsem o dvě hodiny déle dorazila, přišla mi sms, že dorazí ještě o dvě hodiny déle! Takže jsem byla nucena čekat na benzíně další dvě hodiny. Kdyby to oznámili alespoň včas.
Když bus konečně dorazil, bylo to něco hrozného! Ulámaná držátka, drát čouhající ze sedačky, ulomené opěradlo, tekoucí klimatizace a slibovaný větší prostor na nohy? A kde prosím?! Někde byl i menší než je standart. No katastrofa! Slibované snídaně s velkým výběrem se také neuskutečnili!
Celou dobu jsem se modlila, aby autobus neměl další poruchu a já tak nezůstala někde trčet třeba o den déle!
Takže, pokud máte zdravý rozum, vyslyšte mé hodnocení a pro Vaše klidné nervy, zvolte si prosím jinou CK, ať nemáte pobyt v krásné Provence nadobro spojený jen s nepříjemnostmi jako já.

Rychlá odpověď

   
cron