recenze Nev Dama - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Nev Dama

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
josef

Příspěvek od josef » 19 led 2014 03:17

Dobrý den , je toho více co mě přesvědčilo že “ nikdy více “ s new dama . Začnu odjezdem z Olomouce , o tom že bude jakýkoliv svoz nebyla v podmínkách řeč , nicméně přijel autobus CZAD praha , vozík s batožinou narvaný až po střechu , do toho nám naprosto neprůhledně nacpaly všechny batožiny . Pak nástup do busu , sednem te si kam chcete najděte si volné místo . Dále cesta , do Prahy cca 5 zastávek , délka dopravy 4 hodiny . V Praze komplet celý vlek vykládali , chaos hrůza aby Vám někdo nesebral lyže apod. Přestup do busu do Les Menuires už v klidu , cesta až na to že v CZ se jezdí šroty ušla . Pobyt ok. Cesta zpět: Do 10:00 musíte odejít s ubytování , tam kde Vás vysadí už vás ne naloží takže s celou bagáží musíte skibusem sám dojet až na nádraží , kde by jste měl ve 12:00 odjet domů . Autobus přijel v 13:00 ovšem naložený turisty do jiného střediska , kufry autobusu plné , problém s uložením zavazadel . Odjezd z Menuires a dojezd do 50 km vzdáleného Burgu , tam jsme dorazily ve 14:00 , v buse nám sdělily že se máme vypakovat a že oni odjíždí na své středisko . Proběhly diskuze , volání delegátovi , stížnosti , nicméně skupinka ven a oni odjeli. Zůstaly jsme na parkovišti se zavazadly stát a venku ve větru zmrzlí jsme čekaly do 17:45 než pro nás přijel druhý bus . Opilý spolu cestující v autobuse už cestovce vyčítat nebudu , neboť ti se opily z čekání a zklamání této „akce „firmy NEW DAMA .

Závěrem ani s touto ani z žádnou jinou cestovní kanceláří nikam nejedu . Nemám zájem se nechat okrádat a obelhávat jako na běžícím pásu .

Zdenka.M.

Příspěvek od Zdenka.M. » 19 led 2014 05:24

Dobrý večer,
chtěla jsem poděkovat za báječnou zimní dovolenou.
Manžel nám objednal v cestovní kanceláři NEV-DAMA zimní dovolenou v Italských alpách v dolomitech,v hotelu SPORTING.
Jeli jsme vlastní dopravou se dvěmi dětmi.
Parkování : v Cavalese přímo u lanovky,odtamtud se všemi věcmi jsme se lanovkou dostali až k hotelu.
Hotel : odpovídal fotkám i popisu.Mile nás překvala česky mluvící servírka která nám byla k dispozici po celou dobu pobytu.
Využili jsme i dětského česky mluvícího animátora který vyplnil volný čas dcery v podvečerních hodinách.
Strava : nadstandartní
Hotel Sporting určitě doporučíme.S pozdravem Zdenka.M.

jirka

Příspěvek od jirka » 29 led 2014 05:06

I já přidávám svoji zkušenost s cestovkou NEV DAMA. Jezdíme s Ní již 6 let lyžovat do Francie,celkem bez nějakých větších problémů.Jen jednou se stalo,že Nám asi 5 dnů před odjezdem poslali e-mail,že pojedeme bez delegáta.Vadilo Mi,že při odjezdu jsme museli do 10.00.hod. vyklidit pokoj a čekat až do odpoledne na autobus,který pro Nás přijede,každý rok se čas odjezdu prodlužoval,ale co se dělo letos to by vydalo na román.Už při cestě do Francie Nám nefungovala klimatizace,takže v zadní části autobusu bylo vedro a ve předu jsme mrzli.Odjezd z Francie do ČR byl plánován na 18.15. hod,ale všechno bylo jinak.Řidiči nabírali klienty v LES 2 ALPES a potom měli jet pro Nás do PUY ST.VINCENT,neprojeli průsmykem amuseli jet jinou trasou,takže se zdrželi 5 hodin.Delegátka Nám v 17.00.hod. řekla abychom všichni šli dolů do střediska.Takže jsme se se Svými zavazadly táhli po zasněžené cestě na skibus a pak znovu sněhem do nějaké kulturní místnosti,kde jsme měli všichni čekat na příjezd autobusu.Vmístnosti se přestalo topit,bylo Nám zima a měli jsme už hlad.Díky jednomu klientu,který to telefonem zjišťoval na co máme nárok se lidi začali ozývat a tak Naše delegátka Nám sehnala 1/2 pizy na osobu,várnici s horkou vodou,čaj,citrony,med a dokonce i 20l vína.V 23.30.hod. volali řidiči,že jsou 6 km pod PUY ST. VINCENTEM a že nemůžou vyjet,takže budou nasazovat řetězy.Za 1/2 hodiny volali znovu,že Jim praskl klín kterým se zvedá a jestli by ho delegátka nemohla sehnat.Samozřejmě ve 24.00.hod. to bylo nemožné a tak po další asi hodině volali znovu,že ty řetězy nenasadí a prostě nepřijedou.Takže nastala opět patová situace,delegátka telefonovala s nějakým hotelem a 01.00.hod. jsme prochladlý,unavení a vynervovaní nechali zavazadla v kulturní místnosti a vydali se znovu po cestě sněhem do hotelu.Ubytovaní jsme sice byli,ale bez povlečení jako prasata.Ráno jsme na recepci hotelu dostali každý 2 croasanty a hnali jsme po sjezdovce hlubokým sněhem dolů ke kulturnímu středisku pro věci a honem na skibus,který Nás svezl na dvakrát(protože Nás bylo 31) k 6 km vzdálenému autobusu.musím podotknout,že Ti klienti co jeli z LES 2 ALPES strávili noc i s řidiči v autobuse.Protože jsme protestovali,že řidiči nemají řetězy takže odmítáme jet původní trasou přes kopce,jelo se přes Grenobl,což se řidičům nelíbilo,ale to ještě nebylo všechno.Po příjezdu na švýcarskou celnici nastal problém.Řidiči Nás o ničem neinformovali,dlouho něco s celníky řešili(sice nevím jak se s Nimi domlouvali,protože neuměli ani německy ani anglicky),potom odstavili autobus na bok celnice a zase něco řešili.Pak přišli oba nasedli a řidič prohlásil a jedeme rychle do prdele.Po asi 1/5 hodině zastavili na benzině,že si uděláme přestávku,bylo Nám to divné,protože stavěli vždycky po 4 hodinách.Během 10 minut byli na benzince celníci,hledali řidiče a nakonec se ukázalo,že měli zaplatit na celnici a protože dělali,že nerozumí tak Jim ujeli.Průser jako hrom,neměli na zaplacení a tak po Nás chtěli,abychom to zaplatili My,že Jejich šéf Jim telefonicky řekl,že to zaplatit nepřijede a vyrovná to až v Praze.Nakonec to jeden klient zaplatil a mohli jsme odjet,ale ouha,jak se říká do třetice všeho zlého.Řidiči nasedli do autobusu a ony nešly zavřít ani jedny dveře,takže znovu 3/4 hodiny než to opravili.Lidé si museli vzít další den volno,protože místo v neděli v 16.00.hod.jsme přijeli v pondělí v 10.30.hod ,katastrofa,nepochopím jak si NEV DAMA může najímat společnost CZAD na přepravu,když jezdí takovýma herkama a ještě bez řetězů a nářadí.Oni si snad vůbec neuvědomují jak hazardují s lidskými životy.Píšu hlavně proto aby se další lidé nenechali napálit,jestli NEV DAMĚ nezáleží na dobrém jméně,tak Mně na životě určitě.S NEV DAMOU už nikdy více. Jirka

Renata

Příspěvek od Renata » 29 led 2014 05:56

Pane Jirko, pojďme založit klub nespokojených klientů CK Nev Dama :-). Můj příspěvek také najdete na tomto místě. S Nev Damou je to rok od roku horší a horší, také bych už s nimi ani náhodou nikam nejela. Spokojení snad mohou být jen ti, co jedou vlastní dopravou, ale na co pak vlastně cestovku potřebují?
Snažila jsem se u nich něco vyreklamovat, ale jediné, co mě nabídli, byla sleva na další zájezd s nimi. Stejná sleva, kterou obdrží všichni ostatní při včasné rezervaci. Výsměch. A ještě se oháněli nějakými výpisy z jízdy, skoro to vypadalo, že si vymýšlím. Neměla jsem náladu se s nimi dál hádat, ale o to, aby pocítili značný úbytek klientů, o to bych se ráda zasadila. Chtělo by to pořádnou reklamu.
Renata

Zdenka

Příspěvek od Zdenka » 03 úno 2014 18:32

Minulý týden jsme jeli na lyže do Itálie do městečka Alagna. Jeli jsme vlastní dopravou a ubytování a skipasy jsme měli zajištěné přes CK Nev-Dama. Byli jsme ubytování v residenci Mary, cca 150 m od sjezdovky. Apartmán se naprosto shodoval s fotkami na webu a také odpovídal popisu. Spíše bylo vybavení lepší, než jak bylo popsáno.
Dovolenou jsme si užili a se službami CK jsme byli naprosto spokojeni. Také cenově to bylo bezkonkurenční, jelikož nás dovolená vyšla na cca 6300 Kč/os. vč. pojištění. Jenom skipas by na místě stál 190 EUR. Cena byla nízká, jelikož jsme zájezd koupili na first minute a ještě před intervencí ČNB.
Ještě chci jenom reagovat na nářky ostatních, že museli vyklidit pokoj do 10:00 a odjížděli odpoledne. Toto je běžná hotelová praxe po celém světě, že se pokoje vyklízí do desíti, to proto, aby mohly být už od (většinou) 14:00 k dispozici novým ubytovaným.
Takže shrnuto a podtrženo, za nás naprostá spokojenost a příště pojedeme zas!

Katka

Příspěvek od Katka » 24 úno 2014 21:38

Zdravím,
pokud jde o cestování s Nev Damou, jezdíme s nimi na hory už 5 let a za tu dobu jsme měli jedinou špatnou zkušenost s ubytováním (v Rakousku, ubytování v soukromí), kterou CK vyřešila ihned po návratu vrácením části ceny zájezdu a omluvou. Ostatní zkušenosti jsou kladné, ubytování leckdy předčilo očekávání (jako letos ve francouzském Vars), delegáti byli k dispozici osobně i na telefonu a ceny jsou, vzhledem k věrnostní slevě (na kterou dosáhne každý, kdo byl minulou sezónu klientem), také dobré. Suma sumárum, s Nev Damou jezdíme na hory rádi a do budoucna nebudeme měnit :)

Jana

Příspěvek od Jana » 14 bře 2014 21:50

Bohužel musím napsat negativní reakci na CK New Dama. Objednali jsme si lyžování do oblasti Dachstein West – CHalety Alpendorf. Od CK přišly veškeré informace, tj. byli jsme seznámeni s tím že, je tam vratná kauce (běžná záležitost) dále, že platíte za sadu ručníků a info o ceně za konečný úklid. To vše by nebyl problém, ale při příjezdu jsme zaplatili vratnou kauci, kterou běžně na jiné dovolené dostanete při odjezdu vrácenou zpět. Tady už nastal první problém, chtěli po nás číslo účtu a samozřejmě IBAN..ten bohužel většina z nás nezná z hlavy…že prý tuto kauci pošlou na účet..toto byla ještě maličkost. Nakonec jsme zaplatili 89 Eur za záverečný úklid. Musím podotknout, že chatku jsme nechali v čistotě, nic nebylo rozbité,úklid jim mohl trvat tak hodinu… Ale poslední kapka byla, když se nám místo 200Eur vratné kauce, vrátilo zpět pouze 150Eur…protože , jsme nechali povlečené peřiny, a nádobí , které bylo špinavé jsme nechali umýt,ale bohužel nestihli uklidit do skříněk….potom tedy nechápu za co si berou oněch 89Eur…Pokud by nám někdo dal informaci ,že chtějí sundat povlečení, určitě bychom to udělali, ale takto je přece důvod k tomu, že si mohou zase něco strhnout a poslat o to méně……

Denisa

Příspěvek od Denisa » 26 bře 2014 15:22

S cestovkou Nev Dama jsme byli na horách už 2x a musím jen a jen chválit! Maximální spokojenost. Jezdíme autem, tudíž nemohu posoudit dopravce, ale zájezdy s Nev Dama doporučuji.

Michal

Příspěvek od Michal » 03 čer 2014 18:04

Tak já jsem zatím neodjel, ale na zakoupený a zaplacený zájezd tento pátek, tj. 6.6.2014 ještě poledne v úterý 3.6.2014 nemám žádné pokyny k odjezdu. Prý to není jejich vina, prý nemají potvrzen termín od dopravce. To se mi ještě u žádné dovolené nikdy nestalo a doufám že je to naposledy. Naštěstí tady máme nový občanský zákoník umožňující odškodnění za špatnou dovolenou. :-D

Hana

Příspěvek od Hana » 31 črc 2014 18:54

Pročetla jsem všechny recenze na CK Nev Dama a nestačím se divit. Jezdíme s nimi už spoustu let na hory do Itálie a to i 2x za zimu. Většinou v prosinci a v březnu. 2x jsme s nimi byli i na letní dovolené a vždy k naší naprosté spokojenosti. Ani cena mi nepřijde nijak přemrštěná. V hotelu kam jezdíme, jsem si zjišťovala ceny pro případ, že bychom chtěli přijet individuálně a když jsem si k tomu přičetla cenu skipasu ve stejném období, zjistila jsem, že by mi dovolená vyšla dráž než s CK Takže raději jezdíme dál s nimi. Vše mám bez starostí a delegát funguje většinou na jedničku. Je pravda, že jsme nikdy nevyužili dopravu autobusem. Jezdíme totiž vlastní dopravou. Ale abych nebyla úplně nekritická, musím napsat, že letos v dubnu se nám přeci jen malý problém vyskytl. Po příjezdu na objednaný hotel nám pan majitel oznámil, že je hotel již zavřený, protože je již po sezoně a byli bychom jediní klienti v jeho hotelu. Volali jsme tedy na cestovku, kde se velice omlouvali s tím, že hotel je o této skutečnosti informoval pozdě. Během dvaceti minut nám vyřídili ubytování v jiném hotelu, kde se nám nakonec velice líbilo a uvažujeme, že se tam ještě vrátíme. Po návratu domů a po nahlédnutí do katalogu jsme zjistili, že náhradní hotel, ve kterém jsme byli nakonec ubytováni, by nás vyšel cca o 1200,- Kč levněji než hotel původní a tak jsme napsali na cestovku žádost o vrácení tohoto rozdílu. Do měsíce přišel od CK omluvný dopis a částku vrátili na náš účet. Myslím, že nějaký problém se může vždy vyskytnout a záleží na tom jak rychle a s jakou ochotou je vyřešen. Tato CK rozhodně alespoň zatím mezi podvodníky nepatří.

Rychlá odpověď

   
cron