recenze Nev Dama - Stránky 4 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Nev Dama

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Petra

Příspěvek od Petra » 13 lis 2015 06:26

S Nev damou pojedeme letos do Alp poprvé, na doporučení několika známých, kteří s nimi jezdí už několikátým rokem. Jen bych chtěla napsat, že na takovou cenu, jako oni, se žádná jiná ck nedostala, a to jsem jich obeslala několik!!! Cena za čtyřčlennou rodinu (děti 8 a 11, takže už docela větší) za týden ubytování přímo u svahu, polopenze a skipasy v ceně za 25 tisíc pro všechny. Platili jsme to v srpnu se slevou, v září už byla tato destinace vyprodaná. Chtěli se přidat ještě jedni známí a už měli smůlu.
Takže ceny mají výborné, uvidíme, jak dopadne dovolená.

Helena

Příspěvek od Helena » 21 lis 2015 02:17

s Nev Damou jedu letos poprvé do Itálie. Mají parádní ceny a nabídky. Už se nemohu dočkat.

jan

Příspěvek od jan » 22 lis 2015 15:44

S Nev Damou jsem byl letos na dovolené v Itálii konkrátně Caorle apt: Zefiro.Doprava tam i zpět v pohodě ovšem jednání Italů hrůza.Nevím proč přistupuje cestovka na kauce 100EU.Cena ubytování budiš ale ubytování hrozné.Čelal jsem na klíče údajně po úklidu nakonec jsem je dostal až na zásah delegátky a apt. nebyl stejně uklizen.Nač se tedy platí úklid.A mohl bych pokračovat dále.Ta kauce odradí hodně zákazníků.

Ywka

Příspěvek od Ywka » 26 lis 2015 02:36

s rodinou jsme byli s nev damou nekolikrat jak u more tak na horachh. vzdy jsme byli spokojeni a nadseni. ubytovani, jidlo i pristup delegatu byl super.

jarda

Příspěvek od jarda » 19 led 2016 04:04

Presto, ze v dobe objednavani a placeni zalohy jsme overovali zda lze se sebou do Italie vzit psa, 14 dni pred odjezdem je vse jinak a psa nelze vzit. Manzelka nelyzuje ma psa jako spolecnika na turistiku I v zime na nasi rodinne dovolene. Neseriozni pristup a podivne praktiky. S NEv DAMOU jiz nikdy vice. Vse si overujte vicekrat a nechte si slovo do slova potvrdit jinak radeji volte nekoho jineho.

Janka

Příspěvek od Janka » 21 led 2016 18:21

Dobry den,
my sme boli tento tento rok vo Francuzskych Alpach z Prahy. Je pravda, ze ak isli ludia z inych miest robil sa zvoz do Prahy, ale to sa da samozrejme zistit od cestovky vopred a je to aj v pokynoch. Napriklad my sme cakali na Ostravu ani nie 20 minut, ktora mala meskanie. Nebolo to nic strasne, VegaTour (dopravca) nas zabavil varenym vinkom a medovinou :-) Inak v buse boli k dispozicii deky, male obcerstvenie (za poplatok), plus cestovny balicek pre kazdeho (spunty do usi, nafukovaci vankus a ocna maska). Delegat od dopravcu a vodici boli velmi mili a usmievavi, jazda bola bezproblemova aj ked to trvalo dlhsie, pretoze cestou do Les2Alpes sme vyhadzovali este jednu skupinu v Alpes de Huez (mali sme ale na vyber ostat v hypermakete po dobu asi hodinu a pol). Dalsia skupina, ktora isla este dalej prestupila do ineho autobusu, ked sme sa zastavili nakupovat, takze ziadny problem s dalsim zachadzanim.
V nasom hoteli/apartmanoch nas uz cakala delegatka cestovnej kancelarie, ktora nam vsetko vysvetlila a nechala na seba kontakt. V hoteli (personal hotela, nie cestovka) nas donutili zaplatit mestsku dan, ktora uz ale bola platena cestovke, takze sme to este tam reklamovali a dan nam bola vratena.
Niektori sa tu stazujete na zalohu 300 eur za apartman. Toto nieje vec cestovnej kancelarie, ale je to bezna prax prenajimatelov.
Co sa tyka ceny, tak nieje to idealne, ale ak by ste to chceli riesit vo vlastnej rezii, takze pre vacsie strediska Vam zozerie polovicu ceny (ktore ponuka cestovka) len skipass. A to ste tam este nedosli a nevyriesili si ubytovanie. Takze skor nez sa zacnete stazovat na ceny, skuste si to prepocitat.. aspon orientacne.
Este dalsia vec, apartmany Vas vyhodia vacsinou o desiatej, pokial sa neda dohodnut inak, takze my sme museli riesit odlozenie batoziny (ktore bolo za 10 eur na osobu na druhom konci mesta :-)) ), aby sme nemuseli niekolko hodin to tahat so sebou.
Dakujem, ze ste dosli az sem, drzim vsetkym palce s dovolenkou a ked chcete mat vsetko podla seba, tak nechodte cez cestovku, ale si to naplanujte vo vlastnej rezii.
J.

Jura

Příspěvek od Jura » 22 led 2016 02:50

S Jankou nesouhlasím ubytování plus skipas přes cestovku.ale cestovat sami ve čtyřech se vám to vyplatí.Hlavně odjezd ze střediska neřešíte ráno zabalíte a odjezd večer jste doma a ne v neděli na večer jeli jsme 1260 km.V loni jsme to tak vyřešili po zkušenostech z roku 2014 (.ale mají jiného dopravce)

Petra

Příspěvek od Petra » 22 led 2016 20:26

Měli jsme jet v prosinci o vánočních svátcích. Když jsme chtěli zrušit zájezd pro nedostatek sněhu, tak nás ujišťovali, že sníh máme v ceně, ať nic nerušíme. Sami jsme byli přesvědčeni, že tomu tak není, ale paní z cestovky nás ujišťovala, že my pravdu nemáme. Měli jsme jet do Apricy. 14 dní před odjezdem sníh nebyl, sjezdovky z 50% nejely, tak jsme sami chtěli zájezd zrušit a to mám zavolali z cestovky, že italská strana sama zrušila objednávku a penzion vůbec neotevře, tudíž nám vrátí zpět peníze. Za dvě hodiny byla situace jiná, snad kvůli jedné paní, která tam jezdí několik let se penzion otevře, ale nikdo tam z cestovky nebude, klíče si máme vyzvednou v docela jiném hotelu a tam kde jsme měli být ubytování se děj asi vůle boží. Napsali jsme cestovce, že nepojedeme nikam, kde se nelyžuje a v tu chvíli nám řekli, že pojištění proti nedostatku sněhu v našem zájezdu nebylo a tak nám vrátí z ceny jen 10%. Naše chyba, že jsme se pořádné nepřesvědčili ohledně záruky sněhu, ale jednání cestovky a arogantní a přisprostlý mejl, který nám byl zaslán, nás přesvědčil o tom, že jezdit s nimi už nikdy nikam nebudeme. Jak jsem tady taky četla ohledně autobusů, jezdili jsme kdysi i jejich dopravou, ale byla to vždy katastrofa. Jednak svozy z Ostravy do Prahy – 5 hodin, jednou nešly brzdy, neochota ze strany řidičů, zbytečné prodlevy. Rozhodli jsme se tedy pro vlastní dopravu, ale s touhle cestovkou už nikdy. Neférové a arogantní jednání. přišli jsme o peníze, díky jejich prolhaným zaměstnancům.

slávek

Příspěvek od slávek » 14 bře 2016 17:35

Zatím jsem se nedopátral jakou částkou platím delegáta v destinaci .Někdy se mě zdá, že je to pro něj dobře placená procházka, ne-li dovolená. Stal se mě úraz nevhodným vybavením lyžárny. Neochota delegátky věc okamžitě řešit a výmluva na zaneprázdněnost mne ohromila. Informoval jsem svoji pojišťovnu o události. Na moji důraznou žádost její přítomnosti se za půl hodiny dostavila. Žádal jsem zápis o úrazu. To bylo odmítnuto s poukazem, že je hotel pojištěn a já mám také úrazové pojištění. Nevole delegátky neměla konce. Odvoz na ošetření na adresu udanou mojí pojišťovnou si vymiňovala, že na mne nebude čekat s odvozem po vyšetření. Oznámil jsem jí, že v tom případě budu nucen si objednat taxi i kdyby to bylo přes půl Itálie.
V Trauma Klinice před ošetřením na můj dotaz zda odjíždí, jinak ihned objednávám taxi odpověděla, že počká a tak se stalo.
Na moje štěstí v neštěstí jsem polovinu dovolené strávil polykáním utěšujících léků s výhledem na krásné sjezdovky v Livigno.

bohdana

Příspěvek od bohdana » 28 bře 2016 20:04

Hotel Villaggio Girasole. Zakoupila jsem zájezd v termínu 19.3.-26.3.2016 a byla jsem hodně zklamaná – znechucená, hotel 3*??? Ani náhodou spíše podprůměrná ubytovna, stěny špinavé, v koupelně plíseň! zápach z odpadů i s cigaret. Vzniklou situaci jsem chtěla řešit s delegátkou v Bormiu a ta mě odkázala na zprostředkovatele prodeje a tam zas opět na delegátku. Delegátka byla velmi arogantní a situaci nechtěla řešit, podle ní bylo vše v pořádku. Koupila jsem jen STANDART a ne KOMFORT, nějakou plíseň vůbec neřešila. Do dnešního dne si mi nikdo neozval, VELMI SMUTNÉ. V nabídce uvádějí balkon, který jsem požadovala, ale ani ten jsem nedostala, na hotelu-ubytovně ani 1balkon není. Cestovní kancelář uvádí nepravdivé informace a klame klienty – potenciální zájemce.

Rychlá odpověď