recenze Pantour - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Pantour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Luke

Příspěvek od Luke » 30 črc 2013 23:08

Zdravím všechny,
vybírali jsme s přítelkyní last minute zájezd na červenec tohoto léta a přes cestovní agenturu Student Agency jsme si vybrali (nevědomky) zájezd od CK Pantour. Byli jsme trochu vyděšeni,protože po přečtení všech předchozích recenzí se nám zdála tato CK jako nevěrohodná a přeci jen, nebudeme si lhát, chtěli jsme si dovolenou užít bez problémů. Vrátili jsme se před 3 dny z Turecka a musím napsat svůj ohlas. Je mi líto všech,kteří měli s touto cestovní kanceláří nějaký problém, změnu termínu atp.,ale my jsme byli naprosto spokojeni, bezproblémové jednání, delegáti vždy takříkajíc po ruce, v hotelu jsme byli seznámeni s destinací,zvyklostmi apod., zkrátka žádný problém. Takže těm,kteří váháte bych rád v tomto ulehčil rozhodování, protože jsme zažili pěknou dovolenou za super cenu :-)

Karel

Příspěvek od Karel » 01 srp 2013 05:46

Včera jsem se vrátil z dovolené na Krétě a doporučuji s touto cestovní kanceláří rozhodně nejezdit !!
Po příjezdu domů jsem zjistil, že mi byla z mého účtu stržena částka 120,- Euro z půjčovny motorek. Stalo se to absolutně nepravomocně a co je nejdůležitější – za přispění delegáta Panturu!!!
Po urgenci Panturu, aby dali všechno do pořádku, mi bylo sděleno, že je to „moje věc“, a podnikat nemíní nic!
Shrnutí – indický delegát (mluví velice špatně česky, taky nechápu) s personálem jsou zřejmě spřáteleni s podvodníky z půjčovny motorek a aut – firma Motor club Heraklion. Byla na mě svalena vina za pozdní vrácení půjčené motorky, přestože jak delegát, tak personál hotelu dobře věděl, že jsem ji vrátil ve smluvenou dobu na určené místo před hotel. Dle sepsané smlouvy jsem odevzdal ve smluvenou dobu klíče na recepci, jak bylo dohodnuto a motorku odstavil na dohodnuté místo. Ta tam stála další tři dny.
Půjčovné za motorku jsem platil předem hotově, ale potřebovali ode mě dva doklady. Dal jsem jim řidičák a řekli si o kreditní kartu jako druhý doklad.
Takže mi normálně ukradli peníze z účtu!!!!!

A hotel? Bar s restauraci jednoznačně nejhorší a nejošklivější v ulici.
Jídlo z podivných surovin, nedalo se jíst, takže jsme chodili jíst do sousední taverny, kde vaří super a byli jsme maximálně spokojeni.
HOTEL BLUE SKY JE KUMBÁL S PŘÍŠERNOU KUCHYNÍ A MŮŽE MÍT MAXIMÁLNĚ 1 HVĚZDU

Pavlína

Příspěvek od Pavlína » 02 srp 2013 05:17

Já jsem s CK Pantour přijela ze Rhodosu před týdnem a musím říci,že žádný problém nebyl..Jen s odletem,odsunuli nám let o tři hodiny,ale zato cestovka nemohla,ale letecká společnost.Jináč na hotelu jsme měli Panclub animační pro děti dvakrát týdně,holky přivezly dětem omalovánky,fixy,malovaly jim na tělo,cvičily v bazénu a věnovaly se jim celý odpoledne.Opravdu Vše na úrovni jak má být! Zkušenost každého člověka je jiná,ale za mě bych doporučila..

Edith

Příspěvek od Edith » 04 srp 2013 22:34

Vrátili jsme se právě z Turecké Alanye s CK Pantour. Také jsme měli obavy po přečtení recenzí, ale po ujištění prodejce jsme se rozhodli s CK odletět. Vše bylo naprosto v pořádku, perfektní pokyny před odletem, ad. Delegátka Veronika byla příjemná a ve všem nápomocna. Ubytování a strava vynikající. Určitě bychom s CK Pantour cestovali i příště.

Lenka

Příspěvek od Lenka » 06 srp 2013 21:41

Vrátila jsem se z Kréty, kde jsem byla s CK Pantour. Ubytování i strava vynikající. Pokyny jsme dostali včas.
Odlet i přilet bez zpoždění. Delegátka Jana, byla vždy k dispozici. Určitě doporučuji CK Pantour.

Dana

Příspěvek od Dana » 09 srp 2013 01:03

Před 14 dny jsme se s dcerou vrátily z Rhodosu od ck Pantour. Po přečtení recenzí na tuto CK jsme měly určité obavy, které byly ve finále úplně zbytečné. Vše proběhlo bez problémů, odlet – přílet bez prodlev, delegátka Alena nás očekávala na letišti, jela s námi busem do hotelu. Po cestě nás o všem potřebném informovala. Byla s námi přítomna i při odbavení na letišti. Animátoři skvělé, hlavně příjemná a milá Slovenka Claudie. Každý den (mimo soboty) animační programy jak pro děti, tak i pro dospělé. Prostě skvělá dovolená, kterou si ještě v polovině září s CK Pantour zopákneme, již máme zájezd objednán. Za mě a dceru tuto CK doporučuji.

veronika

Příspěvek od veronika » 09 srp 2013 01:30

Byli jsem velmi spokojeni, vše bylo tak jak bylo napsáno v katalogu. Dovolenou jsme si užili, delegátka byla příjemná a co se týče ceny, ta byla bezkonkurenční ! Určitě doporučujeme :)

Kiliánová

Příspěvek od Kiliánová » 10 srp 2013 23:00

Dobré odpoledne právě dnes ráno jsem se s manželem vrátila z dovolené od ck.Pantour.Musím konstatovat,že delegátky Kateřina Plháková a Veronika Slavíková jsou velmi milé,ochotné delegátky a myslím,že by tavýchto delegátek a delegátů mělo být více a nejen u této cestovní kanceláře.Pro příště určitě budu volit tuto ck , neboť opravdu jsou přesní a nejlacinnější a to jsme necestovali poprvé vše bylo tak jak uvedly do pokynů atd.Prostě super všem vřele tuto ck. doporučuji a Alányi zvlášť jedno kouzlo.

Daniela

Příspěvek od Daniela » 26 srp 2013 04:53

Vybírali jsme zájezd přes eTravel, později jsme zjistili že letíme s CK Pantour – obavy byli, ale zbytečné!! Letěli jsme v červnu na Krétu – hotel Aqua Sun village – odlet bez problému, na letišti čekali delegátky, které nás nasměřovali do příslušnéhu busu směr hotel. Hotel byl čistý, každý den uklizený, extra nové vybavení v pokojích nebylo ale to nám nevadilo. Jediný zádrhel – první den netekla teplá voda, ale to byl problém hotelu, který vyřešili. vybavení pokoje jak slibovali propozice na webu, jídlo vynikající, animační program v češtině pro děti super, fotky bazénu i vzdálenosti k pláži na webu byli pravdivé, takže já doporučuji.

jaklova vlasta

Příspěvek od jaklova vlasta » 29 srp 2013 06:49

Dobrý večer,
dnes jsem se vrátila z Turecka od ck.Pantour a musím říci i přes špatné recenze jsem byla velmi spokojená.
Vše proběhlo bez problémů .Veškerý servis byl velmi kvalitní.Chtěla bych pochválit delegáta Davida,který se nám věnoval po dobu bovolené.Jaklová

Rychlá odpověď