recenze Pantour - Stránky 3 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Pantour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Petra

Příspěvek od Petra » 31 srp 2013 23:37

Včera jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu-Theologos a i přes počáteční obavy po přečtení recenzí na CK Pantour musíme říci, že není třeba mít obavy. Ale každá zkušenost je samozřejmě jiná. Bydleli jsme v 2** hotelu z čehož jsme měli obavy, ale překvapilo nás jak ubytování tak kuchyně. Pokoj čistý, každý den měnili postele, ručníky, vytřeli i utřeli prach, kuchyně naprosto dokonalá!! Delegátka byla po ruce, žádné problémy jsme řešit nemuseli. Pouze při odletu nám oznámila 2 a půl hodiny zpoždění, řekla kde se máme nechat odbavit a že máme prostě počkat a vlastně z letiště „utekla“, za což si od nás vysloužila trošku mínus, ale je fakt že za zpoždění letadla nemohla CK Pantour. Za nás – doporučujeme.

Vladi

Příspěvek od Vladi » 02 zář 2013 06:38

Vladi má tuto zkušenost:
Září 18th, 2013 v 23.38
Pantour – Kréta – hotel Aqua Sun Village

Po loňské skvělé dovolené jsme se opět s kamarádkami vypravily s CK Pantour na Krétu, jen jsme změnily hotel. A opět musím říci, že není si nač stěžovat. Byly jsme v termínu 5. – 12. 9. Při odletu i návratu bylo zpoždění, ale za to opravdu CK nemůže. Jinak ochotná delegátka, animační programy pro děti i dospělé po celý den – pilates, aqua aerobik, vodní pólo, dětská diskotéka, dětský klub, večerní diskotéka. Jídlo vynikající – pestrá nabídka, ovoce, zmrzlina. Nikdo z našeho okolí se nestěžoval. Zpátky s námi jeli lidé z jiných hotelů a také si nikdo nestěžoval. Už se těšíme na příští rok. A ještě jedna velká výhoda – 4 bazény (1 x pro děti, 1 x u tobogánu, 1 x pro dospělé a 1 x velký bazén + brouzdaliště. K moři 800 metrů jezdil mikrobus po celý den.
Vlaďka

Veronika

Příspěvek od Veronika » 03 zář 2013 17:34

Nikdy více!!!!! Po příletu na Rhodos nám velmi a arogantní a laxní delegátka Monika oznámila, že hotel Memphis Beach, který jsme si před 14dny zaplatili je plný, takže nás posílají do hotelu Relax s tím, že tento hotel je prý lepší.
Dost o tom pochybuju, ale naštěstí to nebyla až taková hrůza, asi jsme měli i trochu štěstí. Autobusem z letiště s námi jela ještě jedna nespokojená cestující, taky jí vyměnili hotel, asi je to tam na denním pořádku.
Když jsme chtěli aspoň nějakou kompenzaci(výlet, auto) tak nám bylo oznámeno, že na nic takového nebude.
Nikdy bych tuto cestovku nikomu nedoporučila, když na dovolenou tak hlavně NE s cestovní kanceláří PANTOUR!!!!!!

Mirka

Příspěvek od Mirka » 03 zář 2013 18:58

S Pantourem už nikdy!!! Byla jsem s rodinou na dovolené na Krétě v hotelu Blue Sky Beach v termínu 25.8. – 1.9. 2013. Většina lidí byla ubytována mimo hotel po různých apartmánech, takže neměli možnost plně využívat zaplacené all-inclusive. My jsme nejdříve dostali sklepní apartmán v suterénu, vybavení bylo za hranicí životnosti, plesnivá lednice, koupelna s rozbitým sprchovým koutem a dírami po odmontovaných poličkách. Po reklamaci jsme si doslova vyhádali relativně lepší pokoj. Nebyl umístěn v suterénu, ale vybavení bylo také šílené, vařič chyběl sprchový kout nešel zavřít a všechny poličky a háčky v koupelně byli odmontované. Na další reklamaci už jsme rezignovali po té co jsme si prohlídli ubytování ostatních klientů, které bylo ještě horší než naše. Úklid hotelu je jen vynášení košů a pošmrdlání prostředku pokoje mopem, v rozích a pod postelemi chuchvalce prachu!!! Není divu protože na celý hotel je jen jedna uklízečka, která zároveň myje i veškeré nádobí po snídani obědě i večeři. Povlečení ani ručníky nám za celý pobyt nebyly vyměněny. Delegát cestovní kanceláře o všem ví, nic moc neřeší. Mluví velmi špatně česky (zřejmě arabské či indické národnosti), takže i v tom je problém. Veškerá jeho aktivita se zaměřila hlavně na prodej výletů a pronájem aut, informace o ostatních možnostech a okolí žádné. Hotel byl nabízen jako čtyřhvězdičkový, ale podle mého mínění mu náleží maximáně jedna hvězdička. Většina klientů se cítila být cestovní kanceláří podvedena.

Monika

Příspěvek od Monika » 04 zář 2013 16:31

Bohužel i my se musíme připojit k nespokojeným klientům CK pantour. Hotel neodpovídal 3* (Rhodos, hotel Loutanis), smradlavé ručníky, neodtíkající sprcha, vrzající postel, all inkluzive ve smyslu stůj frontu pak dostaneš jednu skleničku. Delágátku jsme viděli jednou a to jen z toho důvodu, aby vybrala peníze za výlety. Při stížnostech na ubytování nám řekla, že se máme obrátit na recpci a vyřídit si to sami, že ona na tohle nemá čas. S CK Pantour již nikdy více.

ivana

Příspěvek od ivana » 05 zář 2013 22:44

byla jsem s ck pantour v turecku club rasputin.toto nebyl 3hvězdič.hotel,stěží 2hvězdič.plíseň na stěnách v pokojích.shnilá okna kde rostly i houby.vrzající dveře hlavně na wc.nedostateknádobí,příborů,některé bylo i špinavé.málo míst v jídelně,někdy jsme chodily jíst na pokoj.byla jsem v turecku již po sedmé ale tohle jsem nezažila.toto byla katastrofa.být v turecku v tomto hotelu po prvé už do turecka po této zkušenosti nikdy nejedu.

jana

Příspěvek od jana » 06 zář 2013 20:31

taky jsme se vrátili z Turecka s ck PANTOUR. Nechápu, proč tato cestovka bere tyhle špinavé hotely, copak oni se tam nejprve nejedou podívat, než tohle nabízejí? Taktéž nepochopím, proč prodejci nemají všechny nabízené hotely projeté a prohlédnuté? Jak můžou vědět, co prodávají? Všichni víme, že fotky zkreslují a mnohdy neodpovídají skutečnosti.Vrchol všeho je, když se prodejce zeptáte na úroveň hotelu a on vám odpoví: já ani nevím, já jsem tam osobně nebyl….no to je prostě úlet a to se bohužel stává velice často.

Standa

Příspěvek od Standa » 09 zář 2013 23:15

Ubytování v hotelu Anna v Hanni Kokini je katastrofa.
Hluk, dálniční provoz, diskotéka, nad hlavou cca co 5min přistávající letadlo ve výšce cca 200m !!!!!!!!
Hotel 40m od dálnice na jedné straně, na další diskotéka a před hotelem silnice označená červeně, letiště cca 4km vzdušnou čarou. Na terase pro mne šílený hluk po 24 hodin. Hotel je vybydlený, ale čistý.
Na druhou stranu služby ALL INCLUSIVE IN HOTEL AQUIS ARINA SAND 4* jsou na vynikající úrovni.
Při požádání změny ubytování, jsme se museli vzdát inklusivu, bazénu, ale odstěhovali nás !!!!!
Hodnocení: řádně si zjistit, kam člověka ubytují

Martina

Příspěvek od Martina » 14 zář 2013 05:55

Dobrý večer,
řeším s CK pantour reklamaci a ted mi prisla odpověď. Proto jsem se rozhodla sem napsat. Je to nejhorsí cestovka v ČR. Byla jsem s rodinou na dovolene letos v Turecku, nevedomky zmenily hotel a oznamily mi to na letisti. Nejezdil vytah do 8 patra , jídelna jak chliv, pokoj pro 3 tak max. pro 2 lidi . koupelna plesniva a tepla voda netekla. vymenila jsem hotel s požadavkem aby mi doplatily co měli nedoplatily. ted odmitaji. mam fotky a potvrzenou reklamaci. delegátka silena, nezvedala telefony a ted placa nesmysli. Budu to davat pokud se to nehne k asociaci cestovnich kancelari a nebo k soudu a do TV a zadam nahradu. staci mi jen doplatek za tu vymenu. Timto bych vas rada požádala klienty kteří byli s touto cestovkou nespokojeni aby se mi prihlasily. Myslim si ze je nas dost a tak bych rada udelala tomuhle jednou pro vždy přítrž. Muj email: stastna.martinka@seznam.cz……Dekuji vam za podporu a za vase ohlasy. Hezky vecer. dobrou noc

Tonda

Příspěvek od Tonda » 14 zář 2013 23:21

Tonda má tuto zkušenost:
Září 14th, 2013 v 16.21
Ck PANTOUR vcelku dobrá
Hotel Glaros v Alanyi ,to byl děs.Při příjezdu na recepci zmatek,pokoje špatně,nebo vůbec neuklizené.Výtah málokdy k použití,chodby a jídelny snad celé léto nebyly uklízené.Ubrusy na stolech musely vydržet celý týden/něco hrozného/.Pitího strašně málo,vždy něco došlo,budˇ pivo,víno,káva a ty míry,jako by to dávali ze svého.Jídlo stále stejné saláty,maso, něco hrozného.
Kuřecí,připomínající slepičí, rozsekané na kousky,takže se stalo,že byly třeba jen samé kosti.Jednou byla ryba,ale jen pro pár prvních,kteří nezaváhali.Toalety v suterenu připomínaly WC na hl. nádraží,před padesáti lety.
Tyto veškeré nedostatky nám ale vynahradila krásná Kleopatřina pláž a proto se do Alánye rádi budene vracet,ale již nikdy do hotelu GLAROS!!!!!!
Ještě,že tam byla dobrá parta čechů a tak je tímto ještě zdraví“ velitel“.

Rychlá odpověď