recenze Pantour - Stránky 4 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Pantour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Kiliánová

Příspěvek od Kiliánová » 15 zář 2013 00:53

Dobrý večer tedy opravdu nevím co si mám o těchto recenzích myslet.Cestuji s manželem již nějaký pátek a tak jak již jsem svou recenzi na ck Pantour napsala tak si o jiných recenzích myslím,že to je blaf nebo pomsta.Nechápu všichni co jsme tam byly v termínu od 2.8. jsme byly velice spokojeni tak Vás žádám pište jen pravdu o tom,co máte zaplacené!

Tonda

Příspěvek od Tonda » 15 zář 2013 01:41

Dobrý večer,mohu Vás ujistit,že to není žádná pomsta,ale holá pravda a to jsem tam nenapsal vše.Také cestujeme dost let abychom mohli porovnávat.Budte ráda,že jste měli vše OK a nic nepokazilo Vaší dovolenou.Byli jsme v termínu od 6.9 asi jsme měli hold smůlu.Vše co píši o hotelu Glaros je holá pravda a takový názor jako já měla většina,t.j asi 14 lidí.Nemám důvod na někoho házet špínu.

Johana

Příspěvek od Johana » 15 zář 2013 20:06

Varování – CK Pantour
Prosím všechny, co využívají služby cestovních kanceláří pro svou dovolenou, aby si dali velký pozor na CK Pantour. Vědomě podvádějí své klienty. Já osobně jsem rozhodnuta se s nimi i soudit.

zaplacený zájezd 29.7. do hotelu v Alanyi v centru termín od 6.9., jejich pokus o rezervaci mnou vybraného hotelu až 19.8., hotel byl plný a tak samozřejmě rezervaci provedli prostě jinam do 20km vzdálené oblasti Türkler. 2krát jsem s nimi jednala o tom, že já již v Turecku budu, tedy letenku z Prahy do Antalye využijí jen rodiče a já se rovnou dostavím do hotelu. 30.8. mi poslali cestovní pokyny a rezervaci do hotelu v Alanyi a nechali mě tam jet, i když už od 19.8. věděli, že tam pokoj prostě mít nebudu. Poslali mi prostě vymyšlený papír a vše vědomě.

Další zdlouhavé a sprosté jednání se táhlo ještě celý den naší dovolené… nechci zatěžovat detaily. jen prosím šiřte mezi známé, že to jsou podvodníci. Zdaleka jsme nebyli jediní. Prodávají pobyty v hotelích, kde nemají nasmlouvané pokoje.

Díky

hanicka

Příspěvek od hanicka » 16 zář 2013 20:14

Dobrý den Také bych se ráda podělila o zážitky z dovolené s cestovkou Pantour.Dovolená byla nádherná. Nemohu říct jedinou špatnou věc na cestovní kancelář Pantour.Dovolenou jsme si zaplatili již a v lednu celých osm měsícu se těšili. Vše bylo přesně podle pokynu,nikde nebyl žádný problém.Delegátka Jana se o nás vzorně starala po celou dobu pobytu.Když jsme něco potřebovali byla vždy ochotná i po telefonu. Ubytování byli super,obden uklid a čisté prádlo. Ubytovaní jsme byli ve Ville Marii a na jídlo jsme chodili kousek od našeho hotelu do Afrodity.Jídlo bylo výborné,v dostatečném množství a neustále doplnováno kuchaři.Spousta masa.salátu a dezertu.Obsluha jsou studenti ze Slovenska takže žádné problémy s dorozumíváním.Prostě nádherná dovolená. Moc děkuji cestovce Pantour těším se za rok znovu

Eva

Příspěvek od Eva » 17 zář 2013 12:55

Dobrý den i já jsem se letos rozhodla,že přispěji svojí zkušeností.Již podruhé jsme s manželem využili služeb a nabídek CK Pantour.Lońský rok jsme strávili ve Ville Marii v Gouves letos jsme se předevčírem vrátili ze Sunshine Village na okraji města Hersonissos.Naše zkušenosti jsou velice kladné,ať se již jedná o informovanost,o ochotu a hlavně o organizaci zájezdu.Patříme do generace těch lidí,kteří nejsou vybaveni jazykovými znalostmi a ani v tomto ohledu jsme neměli nejmenší potíže,protože vždy nám byli k dispozici fundovaní delegáti a průvodci,kteří nám vše vysvětlili,spoustu věcí doporučili a hlavně měli zájem o to ,aby se nám ve zvolené destinaci líbilo.Ubytování,stravování taktéž bez problémů.Právě organizace byla ze strany CK Pantour suoer a určitě jejích služeb využijeme i příští rok.

Ivca+Jarda

Příspěvek od Ivca+Jarda » 18 zář 2013 05:22

Ivca+Jarda má tuto zkušenost:
Září 17th, 2013 v 22.22
Ahoj všichni,tak jsme se vrátili z dovči a rádi bychom se s vámi podělili o naše zkušenosti.S Pantourem jsme do Turecka – Side cestovali již podruhé a stejně jako loni jsme byli nadmíru spokojeni.Vše klapalo tak, jak mělo.Ubytování i jídlo naprosto v pohodě (hotel ELIT Garden ) , delegát David – ochotný a vstřícný, zařídil vše co bylo potřeba, moře i pláže úžasné.
Rádi bychom vzkázali všem, kteří pořídí zájezd do Turecka do cca 10.000,- Kč, aby si uvědomili, že za tyhle peníze nemůžou čekat pěti hvězdičkový hotel či přecpané stoly jídlem.
Rádi bychom tímto CK PANTOUR poděkovali za super dovolenou a popřáli jí, aby se nenechala otrávit věčnými stěžovateli( taková klasická česká vlastnost na všechno remcat).
Držíme palce a příští rok jedeme zase

Mirka

Příspěvek od Mirka » 18 zář 2013 16:48

Ahoj myslím, že nepatřím k věčným stěžovatelům, a pokud si koupím za 15990,-kč zájezd last minut ve čtyřhvězdičkovém hotelu, myslím že by ke standartu měla patřit výměna ručníků, povlečení alespoň jednou za týden. Také očekávám funkční zařízení a samozřejmě teplou vodu. Některým klientům se stalo, že měli zaplacený náš hotel a ubytovali je do apartmánů v okolí. To snad taky není normální, od toho jsou zájezdy no name, ne?Léta cestuji s jinými cestovními kancelářemi a mohu porovnávat. Ivča s Jardou zřejmě měli štěstí. rozhodně bych nikoho neosočovala, že si vymýšlí, nebo je věčný stěžovatel, když o co jde.

Jiří

Příspěvek od Jiří » 19 zář 2013 05:06

CK PANTOUR – nikdy více ! Zaplatili jsme si pobyt v **** hotelu, měli jsme nasmlouvaný rodinný pokoj – 3 dospělí s dítětem. Zaplatit jsme museli okamžitě, 3dny před odjezdem nám z Pantouru zdělili, že hotel zkrachoval, ale oni nám sehnali jiný – stejně dobrý. Tu hrůzu nikomu nepřeju zažít, hotel Ares – vis recenze. Ještě v noci jsem kontaktoval delegátku, která mi poradila,a|ť vadržím do rána, že se to vyřeší. Ráno přijela jiná, slíbila nám,nápravu nebo kompenzaci – a už jsme ji neviděli.Nedokázala se ani omluvit.

Proto všem radím : PANTOUR obejít obloukem !!!

Jiří

Příspěvek od Jiří » 19 zář 2013 05:13

Ještě jeden poznatek: Na dovolené jsem se setkal s více lidmi, kterým cestovka(nejen PANTOUR) prodala zájezd a na poslední chvíli změnila hotel. A náhradou byla nějaká hrůza !
Asi je to nový trend jednání a podvodů cestovek

D Á V E J T E S I N A T O P O Z O R !!!

Andrea

Příspěvek od Andrea » 20 zář 2013 18:22

Kréta – Hersonisos – hotel Aqua Sun Village

Po přečtení recenzí na CK Pantour jsem se obávala, že dovolená nebude dle našich představ, ale obavy byly naprosto zbytečné. Včera jsme se vrátily z Kréty. Bylo tam nádherně, úžasný a čistý hotel, skvělá delegátka, spousta různého vyžití, výborné jídlo, všeho dost. Letěla s námi i 4-letá dcerka, která si to také moc užila. Letadlo letělo na čas, tam i zpět bez zpoždění. Pokud váháte, zda vybrat tuto CK, tak neváhejte a nedávejte na špatné recenze. Já je mohu s čistým svědomím 100% doporučit. Delegátka byla k dispozici kdykoliv. Moře krásné, čisté. Jediné co bych vytkla, byla vzdálenost k moři, jelikož se hotel nachází vysoko v kopci, ale byl zde k dispozici hotelový minibus, který Vás ochotně odveze a přiveze. My chodily vždy tam i zpět pěšky a nevadilo nám to :) Takže každý zdravý člověk, to bez problémů zvládne ;) NAPROSTÁ SPOKOJENOST!!!! Příště letíme zase ;))))

Rychlá odpověď