recenze Pantour - Stránky 5 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Pantour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Mia

Příspěvek od Mia » 22 zář 2013 06:01

Chtěla bych poděkovat ck Pantour za hezkou dovolenou na Krétě,Gouves ve Ville Marie.Vše bylo tak jak řekli,delegátka Jana příjemná,vždy včas na schůzkách.Jídlo dobré,všeho dost,stále doplňovali.Vrátili jsme se 15.9 s pocitem,že cestovka má úroveň.

Lenka Kremrová

Příspěvek od Lenka Kremrová » 23 zář 2013 23:06

Dnes jsme přiletěli z ostrova Rhodos (Faliraki hotel Olympia Sun) ,za přijatelnou cenu jsme měli skvělou dovolenou. Cestovní kancelář Pantour mohu jen doporučit ,služby v hotelu byli perfektní ,jídlo dobré a bylo ho dost , spousta ovoce no super .Dovolená byla krásná a až budeme vybírat další zahraniční dovolenou určitě se obrátím na cestovní kancelář Pantour.

Katka

Příspěvek od Katka » 27 zář 2013 17:11

Byla jsem se sestrou na Krétě s CK Pantour – Hersonissos, hotel Marianna od 8.9.-15.9.
Hotel odpovídal standartně popisu v recenzích. S tím problém nebyl. Bohužel večeře byly v restauraci Argo, kde nám první den majitel restaurace slíbil, že budeme zítra nebo pozítří sedět u moře, protože nás posadil dovnitř. Čtvrtý den jsme si konečně chtěly sednout k prázdnému stolu u moře po 3 dnech sezení u okraje prašné ulice. Dočkala jsem se akorát nadávek a křiku číšníků, že oni určují místo, kde budeme sedět a chtěli nás usadit jinam. Sedla jsem si tam, že se nehnu, jinak ať mi vrátí peníze. Přišel majitel a tomu jsem připomněla jeho slib, tak nás tam milostivě nechal sedět, akorát stůl rozdělil na 2 stoly. Ke druhému stolu usadili jeden pár ze zájezdu, se kterým jsme se seznámily a sami jsme stoly tentýž večer spojili dohromady. Problém byl v tom, že si majitel nechával stoly u moře pro hosty z ulice, které preferoval před námi, kteří už mají předem zaplaceno a tedy ho musí poslouchat, protože restaurace je jeho. Nicméně jsme si všichni připadali jako rukojmí, které tam drží na večeři 3 hodiny, abychom jim přilákali další klientelu. Následující den jsme si sedly k tomu stejnému stolu u moře a držely našim novým známým místo, než přijdou na večeři. Opět přiběhli číšníci, se sestrou jsme jim vysvětlily, že budeme 4, tak nás tam nechali sedět, ale pak přiběhl majitel a řval, že už jsme tam jednou seděly, tak to stačí a že máme sedět jinde. Choval se k nám jako k nějakým teenagerům ze školního zájezdu, kteří si vymrčují, přitom obě máme přes padesát. Řekly jsme mu znovu, že budeme 4, tak pak na nás začal křičet úplně na jiné téma, že co je teda na jídle špatně a chtěl se vyloženě hádat. Začala jsem se pak smát, protože mi to připadalo všechno velmi absurdní.Ten večer jsme s večeřemi v Argosu skončily, protože jsme si nechtěly kazit jinak pěkný pobyt. Po tom prvním incidentu jsem to nahlásila delegátce Magdě, slíbila, že to přes jejich cestovku vyřídí. Bohužel druhý den to bylo ještě horší, viz výstup majitele výše, který se vyloženě chtěl hádat. Prostě nás chtěl mít ve své moci. Raději jsme v rámci našeho klidu oželely tříhodinové večeře v prašné ulici a zašly si do jiných restaurací a ne na celý večer a tam, kam jsme chtěly. Personál si nás tam vážil a choval se k nám hezky a navíc jsme dostaly jako pozornost podniku dezert. Cestovce jsme to nehlásily, protože se jednalo o 2 poslední večeře a nemáme zapotřebí se handrkovat o pár Euro. Příště si objednáme dovolenou bez stravy a budeme se na dovolené, co se týče jídla, cítit svobodně.

Žaneta Moravcová

Příspěvek od Žaneta Moravcová » 29 zář 2013 21:49

Žaneta Moravcová má tuto zkušenost:
Září 29th, 2013 v 14.49
S touoto cestovní kanceláří jsem byla maximálně spokojena, Letěli jsme do Řecka na ostrov Kos, vše proběhlo bez problému, podklady k odletu dorazili 8 dní před odletem a při příletu na ostrov už na nás čekala delegátka, vše proběhlo tak jak mělo, nemohu nic vytknout, mohu jen doporučit. dovolená byla v termínu 20-27.9.2013

Dáša

Příspěvek od Dáša » 29 zář 2013 22:44

I za sebe a přítele chci připojit kladné hodnocení této cestovní kanceláře. Od 16 do 23 září jsme byli na dovolené na Rhodosu (Olympia Sun hotel) a vše bylo bez problémů. Delegátky byly fajn mladé holky, hotel odpovídal 3***, jídlo výborné, vše nad očekávání dobré – navíc pokud vezmeme v úvahu skvělou cenu zájezdu, CK Pantour opravdu hodně mile překvapila!

Petr

Příspěvek od Petr » 11 říj 2013 19:40

13.-20.8.2013 Kréta – Hersonisos – hotel ERI BEACH a Aqua Sun Village

– ubytování neodpovídající kategorii 4* (poškozené a zničené vybavení hotelového pokoje, špinavý a pozvracený výtah po celou dobu pobytu… fotodokumentaci mám)

– nekvalitní a stále se opakující jídlo (dcera dva dny zvracela, několik dalších rodin taktéž, na místě byla sepsána petice proti závadnému jídlu a předána vedení hotelu. Jako reakci na petici zpoplatnil majitel hotelu využívání služeb jiných zařízení hotelového řetězce částkou 5 euro na den a osobu. V nabídce ck byly uvedeny zdrama a před peticí také poskytovány).

– arogantní delegát, neochotný řešit jakékoliv problémy

– hotel je deklarován jako rodinný, přičemž je umístěn v těsné blízkosti největší dskotéky na Krétě

– v hotelu neustálý hluk – opilí mladí lidé po chodbách, checkin třeba i v pět ráno – neustálý pohyb osob po chodbách, hluk ve dne i v noci…

– dle rozvrhu 5-6x denně animační program (uskutečnil se pouze 1x denně večer po večeři)

– malá kamenitá pláž u hotelu (deklarována rozlehlá písčitá)

– pro hotel s kapacitou 1000 lidí jeden kávovar u snídaně, taktéž jedna toaleta a další „drobnosti“

Vím o skupině lidí, kteří byli na dovolené ve stejném termínu a podávali hromadnou reklamaci, především z důvodu nekvalitního jídla. Pokud jste byli v tomto termínu v tomto hotelu, prosím kontaktujte mne na emailu: dapeinvest@seznam.cz

Prostřednictvím společnosti vasenaroky.cz budeme podávat hromadnou žalobu na ck Pantour.

Josef

Příspěvek od Josef » 12 říj 2013 00:41

Zdravím s touto cestovkou jsem nesmírně spokojen ! Byli jsme 19.9-26.9 v Řecku na Rhodosu , vše proběhlo v pořádku přesně jak jsem si svůj prvni let a první dovolenou predctavoval ! jsem rád že jsem si vybral zrovna tuto CK-Pantour delegátka vyborná přijemná, přistí dovolenou určitě znovu :-)

Tereza

Příspěvek od Tereza » 15 říj 2013 18:11

Strávili jsme s touto cestovkou krásnou týdenní dovolenou na Rhodosu (červenec 2013) a všechno proběhlo bez problémů a bez komplikací. Příjemná delegátka na letišti i v hotelu. Problém ihned ochotně vyřešila. Zkušenost s touto cestovkou je opravdu vynikající :-)

Zdeněk Vrátník

Příspěvek od Zdeněk Vrátník » 15 říj 2013 22:13

S CK PANTOUR,jsme cestovali na Krétu-Gouves 8.10.-14.10.2013,ubytování Vila Maria-stravování v hotelu Afrodite-AL INCL-super.,vše naprosto v pořádku.Byli jsme nadmíru spokojeni se všemi službami i milou delegátkou.CK z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.

Martina

Příspěvek od Martina » 27 říj 2013 02:32

V zari jsem absolvovala s CK Pantour tydeni dovolenou na ostrove Kos. Z recenzi jsem byla hodne vydesena, ale vse probehlo uzasne. Ubytovana jsem byla v hotelu Atlantis. Delegatka byla velmi mila a celkem za pobyt navstivila hotel trikrat. V hotelu nenastal jediny problem. Pokoj byl kazdy den uklizeny. Myslim si, ze negativni zkusenosti je nutne posuzovat individualne.

Rychlá odpověď