recenze Pantour - Stránky 13 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Pantour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Yarek

Příspěvek od Yarek » 27 srp 2015 14:54

jsme nyni na krete v meste chersonissos. uroven hotelu irne vilage zhruba odpovida cene. prijezd na hotel se konal presne o pulnoci takze z prvniho dne pobytu vlastne nic nebylo. okolni plaze jsou krasne a piscite. kdyz potrebujeme cokoli sehnat rozhodne se nemuzeme spolehat na doporuceni delegatky jejiz informace neodpovidaji skutecnosti. dnes jsme si objednali fakultativni vylet a zatim to je tragedie. odjezd mel byt v 8 a delegatka nas ujistila ze snidane proto bude nachystana jiz od 7.30. namisto toho jsme se rano dozvedeli ze zadna drivejsi snidane domluvena neni. namisto toho nam pouze nachystali tzv. balicky sestavajici z jednoho kousku babovky ktery je temer prusvitny a jednoho chleba se salamem a syrem coz nestaci ani na snidani. ti hbitejsi z nas si aspon stihli ulovit nejake ovoce. na odjezd cekame uz skoro hodinu a jeho termin se neustale odsouva resp. je nam opakovane sdelovano ze odjezd se uskutecni za dvacet minut

Petr

Příspěvek od Petr » 31 srp 2015 19:00

Tak tedy poprvé v Řecku, na Korfu, Sidari, Summertime, all inclusive..Co dodat…. Příjezd místo o půlnoci, až skoro ve tři ráno, Řidič z letiště pěkně „zakufroval“. Slečna, prý animátorka, která nás doprovázela, se jen pořád přihlouple smála a její omluva vyznívala spíše trapně. Při první schůzce s delegátkou, jsem si dovolil upozornit, na skutečnost s příjezdem, dostalo se mi vysvětlení, že omluva v autobuse byla dostatečná…. Ubytování, dle místních zvyklostí, klimatizace sice funkční, ale neustále z ní kapala voda, tedy vlastně nepoužitelná. Nebyla naštěstí potřeba, noci byly chladnější. Strava velmi málo pestrá, ovoce jen meloun a to se po celou dobu pobytu nezměnilo. Nepatříme s manželkou mezi přehnaně náročné, těšili jsme se na řeckou „kuchyni“, ale někdy opravdu nebylo z čeho vybírat, tedy pokud nemá množství nahradit jakousi pestrost a kvalitu. Vlastní kapitolou je čistota pláží a veřejného prostranství všeobecně. Přeplněné a páchnoucí kontejnery, stejně tak jako odpadkové koše. Zmizí jen to, co rozfouká vítr. Hustá a obtěžující doprava, tedy všeho, co má alespoň dvě kola., naprosto bezohledná, hlučná, prosta jakýchkoliv předpisů, zřejmě místní koloryt. Za dvě lehátka a slunečník na pláži 7,5 – 10eur. Řekové to neřeší, mají peněz zjevně dost. Příroda krásná, za tu ale Řekové naštěstí nemohou….Celkově tedy zklamání. Loni v Bulharsku nesrovnatelně lepší, je vidět snahu a vstřícnost. Podobný, nebo ještě mnohem kritičtější názor mělo spoustu osob a rodin, se kterými jsme se během dovolené seznámili. Těžko posoudit, jestli je už znát dopad krize, která je nevyhnutelná. a zřejmě prospěšná. Tyto informace však u CK Pantour nehledejte…..! Tam je vše zalito sluncem.

Peta

Příspěvek od Peta » 10 zář 2015 05:03

Dnes sme prileteli z Turecka hotel Titan Garden a mozem na ck Pantur napisat iba dobre. Hotel zodpovedal cene. Mali sme problem s izbou do ktorej nas ubytovali, no delegatka Lucia ho do par minut vyriesila a dostali sme novu izbu. Mali sme dostatok informacii o vsetkom. Tiez som mala velke obavy po precitani recenzii na tuto ck, ale boli zbytocne, takze tuto ck odporucujem.

Marcela

Příspěvek od Marcela » 14 zář 2015 16:11

Dobrý den,
v sobotu jsme se vrátily z Řecka z Kréty hotel Blue Sky za nás naprostá spokojenost. Delegátka Andrea příjemná ochotná. Personál super hlavně baru, ale největší pochvala a poděkování patří slečnám animátorkám Míše a Šíe byly užasné s dětmi to uměly a mé děti z nich byly unešené a už s předstihem čekaly na jejich programy. Program pro dospělé byl také super. Budeme na obě slečny a obsluhu baru rádi vzpomínat. Za mou rodinu jim patří opravdu VELKÁ POCHVALA. Moc děkujeme

Dagmar

Příspěvek od Dagmar » 06 říj 2015 00:34

Koncem září 2015 jsem byla s na Rhodosu v Theologos, hotel Comfort Asteria. Delegátka byla velice příjemná a ochotná. Levná dovolená splnila očekávání, hotel byl fajn, jen bez lehátek na pláži, dobře vařili, příjemný a poctivý personál. Dovolená proběhla bez problému. Jen se mi nelíbilo, že tato CK vyžaduje nejprve platbu zájezdu a až potom potvrdí klientovi jeho úplnou rezervaci letenky a hotelu. Zaplatila jsem hotel rezervovaný přes etravel a druhý den mi CK Pantour nabídla náhradní termín odletu posunutý o 1 den (vyprodané letenky asi…). Nechci domýšlet, jak by proběhlo vrácení peněz zpět klientovi, pokud bych nemohla posunutý termín akceptovat …

Kateřina

Příspěvek od Kateřina » 04 lis 2015 20:05

Nikdy víc! Jsme už dva měsíce po dovolené a z ck se stále dohaduji, aby mi vrátili peníze za neposkytnuté služby. O nějaké kompenzaci za zkaženou dovolenou vůbec nehodlají diskutovat. A to máme reklamační protokol od jejich delegáta. Hrůza. Naslibují hory doly, ale skutek utek..

Pavel

Příspěvek od Pavel » 05 lis 2015 04:18

Nedalo mi to a rozhodl jsem se napsat o dovolené s CK, také jsem měl smíšené pocity před odletem, ale vše proběhlo v pořádku a to ať před odletem, tak i na místě v Antalyi. Delegátka byla na letišti, odkud nás rozvezli do hotelů a schůzka byla naplánována na určitý den a hodinu a paní Petra přišla včas. Jak píši, vše proběhlo bez problémů. Je možné, že určité problémy mohou nastat, asi dost záleží na tom, jaký hotel a místo si vyberete. Mějte se hezky. Pavel

yvona

Příspěvek od yvona » 08 bře 2016 17:16

Zdravím všechny zájemce o cestování s Pantour. Před pár dny jsme se vrátili 4 dospělí z dovolené v Dudaji. Když jsem si hledala recenze na Pantour, upřímně mě vyděsily. Skutečnost byla však opačná. Naprostá spokojenost. Hotel San Marco v Deiře, 2 ** byl naprosto boží…pokoje čisté, krásné, voňavé, měli jsme pouze snídané, ty byly dostačující. Polopenze je snídaně a oběd, na to pozor. Stará část Deira není žádný luxus, ale miliony krámku, jídelen, restaurací, živo, ale úplné bezpečí. Každý večer jsme s balkónu pozorovali místní cvrkot. Pláže krásné, čisté, bílý písek. Voda cca 25 stupňu. Sprchy i na neplacených plážích. Taxikem všude, jinou přepravu jsme nevyzkoušeli. Město úžasné, nákupy též.
Pantour a její delegáti skvělí, milí, ochotní. Odjezd měl být v 16:15, ale nakonec jsme odjížděli již v 15:00. Důvod? Pantour dostala hlášku, že se prodalo víc letenek, než má letadlo kapacitu. Naprosto dokonalá organizace a péče o své klienty. Lidi, kteří jeli s námi jsem bohužel v odbavovací hale nepotkala. Nejeli s Pantour.:-D Všem cestovku doporučuji, ur 8-) čitě v této destinaci. Yvona 8-)

Ivo

Příspěvek od Ivo » 19 črc 2016 22:40

Právě jsme se vrátili z dovolené na Rhodos, kterou zajišťovala tato CK. Hotel a ubytování bezproblémové, ale delegáta pana Filipa Stergiu jsme za celý pobyt fyzicky neviděli…. Při příletu nás nasměrovali do transferu jiné CK a po telefonickém hovoru s delegátem odmítl přijet i na informační schůzku s tím, že nepojede 50 km jen kvůli nám…Myslel si, že nás bude řídit jen SMS. Odmítli jsme jeho „služby“ nadále využívat a i návratový transfer jsme si museli zajistit sami. Nyní reklamuji neprovedenou zaplacenou službu a pokud nebude sjednána náprava podám i žalobu. Rozhodně nedoporučuji CK Pantour !!!

Pavla

Příspěvek od Pavla » 21 črc 2016 21:24

Ještě jsme na Krétě. Termín 19.7.-26.7.2016. Hrůza po přistání kolem 22:45 jsme se těšili do hotelu. Po příjezdu jsme se dozvěděli, že není místo a dali nás jinam. Samozřejmě do horšího. Během dvou dní máme již třetí pokoj. Super situace když přijdete na pokoj a tam jsou cizí věci. Nemůžeme nikam na výlet, protože nevíme co se bude dít. Máme díky cestovce Pantour zkaženou dovolenou. Cestovka a delegátka prý nic neví. Divné, nejsme první.

Rychlá odpověď

   
cron