recenze Pantour - Recenze cestovních kanceláří

recenze Pantour

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Pantour

Příspěvek od admin » 12 led 2013 22:01

Pantour s.r.o. je cestovní kancelář specializující se na dovolenou na ostrovech Rhodos, Kréta a destinace v oblasti Turecké riviéry.

Zak

Příspěvek od Zak » 26 dub 2013 02:43

Měl jste někdo s touto cestovkou problém?

Naďa

Příspěvek od Naďa » 25 čer 2013 04:17

Bohužel nemáme s touto cest. kanceláří dobré zkušenosti. Při odletu na Kretu, mi pozměnili jméno na letence a já pak na letišti 3/4hod. honila cestovku a také pracovnici zprostř. kanceláře Invia, abych vůbec odletěla. Na Krétě se nám stala dopr. nehoda ( ne naší vinou ), měli jsme zapůjčené auto z půjčovny, kde nám delegátka hotelu Blu Sky , cest. kanc. Pantour, Zuzana odmítla při jejím kontaktování pomoci, Telefonicky jsme ji žádali , zda by mohla kontaktovat majitele půjčovny, abychom věděli, co dělat. Celou záležitost pak musela tel. vyřizovat dcera z čech. Během pobytu 90%účastníků postihla střevní virosa, kdy delegátka zajistila doktora na druhy den, ten se dostavil, napsal na papír název léku s tím, že si ho máme opatřit v 1.5 km daleké lékárně a zmizel. Ani nechci pomyslet, co by bylo, kdyby někdo měl infarkt.
Také zajištění programu při pobytu byla katastrofa, animátoři cest. kan. Pantour v úterý a ve čtvrtek skočili do bazénu a 2 hod. hráli vodní polo, takže si prima zaplavali a pak si šli lehnout na pláž …
Při odletu se celá anabáze se záměnou mého jména opakovala znovu, tentokrát v Heraklionu, Prostě se cestovka ani neobtěžovala opravit jméno a v pořádku to celé vpravit do databáze při odletu.
Takže už nikdy více s touto cestovkou, létala jsem s Eximem, tam bylo vše OK

Václav

Příspěvek od Václav » 27 čer 2013 05:01

Tato CK už nikdy, nikdy jsem nebyl tak nespokojen jako s CK PANTOUR.Klamavá reklama,delegát hrůza,ubytování kde byly šváby 10cm,jídlo tak to radši nebudu komentovat POZOR Turecko Side hotel Elit Koseoglu nedoporučuji.

ROD

Příspěvek od ROD » 10 črc 2013 04:37

Pantur nikdy více .klamaní klientů ,neschopnost delegatky.Kreta -Alexandr House nikdy.

Vladi

Příspěvek od Vladi » 13 črc 2013 08:49

Byla jsem s CK Pantour loni v září v hotelu Eri Beach na Krétě a byla jsem velmi mile překvapena. Ubytování, strava, personál a zabezpečení ze strany CK Pantour bylo na výbornou. Doporučila jsem je své kolegyni a ta s nimi byla v letošním roce na Krétě v hotelu Blue Sky. Také byla velmi spokojená.

Michala Růžičková

Příspěvek od Michala Růžičková » 15 črc 2013 20:03

Vrátili jsme se z dovolené z Turecka, kde jsme byli s CK Pantour. Naše zkušenosti navzdory počátečním obavám po přečtení pár recenzí jsou velmi kladné. Vše proběhlo bez problému, na letišti v Antalyi na nás čekaly delegátky, které nám poskytly potřebné informace a doprovodily nás busem až do hotelu, kde nám pomohly s ubytováním. Kamarádku během pobytu postihl zdravotní problém, po kontaktování delegátky jí bylo obratem přistaveno auto, které ji odvezlo k lékařskému ošetření. Cesta zpět proběhla naprosto v pořádku, opět za asistence delegátky. Ty byly přítomny i našemu odbavení na letišti a pomohly nám komunikovat s tureckým personálem na letišti. Takže za nás velká pochvala pro Pantour.

Jana

Příspěvek od Jana » 18 črc 2013 20:49

Na ostrov Kos jsme v červnu odlétali s obavami co nás čeká, po přečtení recenzí klientů. Skutečnost nás mile překvapila. Vše proběhlo bez problémů: cesta, ubytování, stravování i přístup delegátky na místě. Myslím, že ne za vše může vždy CK, ale např. nasmlouvaný partner poskytující služby. My měli to štěstí, že hotel i personál se vydařil.

Zuzana Čulenová

Příspěvek od Zuzana Čulenová » 26 črc 2013 16:48

Velká nespokojenost s touto cestovní agenturou a to jsme ještě nikam neletěli. Objednali jsme si last minute zájezd na Krétu. Druhý den nám volali z cestovky, že jsou letenky s odletem z Brna vyprodané – mimochodem, zájezd nabízí na stánkach pořád! Další den opět volali, že se jim uvolnili místa – tak jsem obratem podepsala smlouvu a zaplatila. Dva dny na to, že jsou letenky opět vyprodané. Nabízí odlet z Prahy, co je pro nás termínově a časově nevyhovující… Velká neprofesionalita a nepořádek… Jsem zvědavá jak toto celé dopadne!

Petra

Příspěvek od Petra » 28 črc 2013 00:27

Pantour nám nabídl hotel Keopatra Güngör v Turecku, který je sice kousek od pláže, ale služby hotelu asi ty nejhorší, jaké jsem zažila. Jídlo přímo KATASTROFA. Každý den na oběd a na večeři pouze jeden druh masa na výběr a to pouze mleté něco jako čevabčiči a vyjímečně vepřové maso a to pouze kousky /v guláši nebo nějaké jejich šťávě/. Jednou jedinkrát za pobyt bylo kuřecí s kostí různě nasekané a to smrdělo slepičárnou. Běžnou porci masa vcelku jsme neviděli ani jednou za pobyt. Přílohy denně tak dvě a k tomu zelenina v různé podobě -saláty, čerstvá – to šlo. Ale celý týden jeden, dva druhy dezertů přeslazené nedobré koláčky akorát v jiném tvaru.
Bar, tak to je taky jedna velká tragédie – jediné pozitivum, že nedávají do plastových kelímků, ale do skla, jenže zase jich mají tím pádem, takže se dost často čekalo na sklo.Půl skleničky vám záměrně zaplní ledem a na něj doslova crcnou minimum té jejich vodky, ginu atd, aby nebylo poznat nalité množství. Když jdete vícekrát, kouká se na vás barman / malý, černý, velice nepříjemný Turek/, jak kdyby to dával ze svého. Mladí kluci, kteří mu pomáhají jsou ochotní a příjemní, jenže ten šéf tam hlídá a špizuje po celý den od rána až do 23 hodin, kdy končí All incl. Opravdu tenhle člověk svou přítomností zde kazí dovolenou všem, tím jak neustále sleduje, kdo si co dává.
Další mínus hotelu, že nemáte wifi ani za poplatek na pokoji, v recepci je jeden pc a internet je velice pomalý.
Dále chybí večer animační programy, ani hudba nehraje, prostě večer nuda. Lehátka a slunečníky na pláži samozřejmě na poplatek.
Jediné pozitivum je hezké moře a pláž, jinak vůbec nic.
Hotel v žádném případě NEDOPORUČUJI.

Rychlá odpověď

   
cron