recenze Sunny Days - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Sunny Days

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
petra

Příspěvek od petra » 14 srp 2014 07:15

Hotel Les Colombes a Sunny days nikdy více.Hotel zajímavý vejdete na pokoj a šok, špína a plíseň z klimatizace kapala voda .Koupelna plíseň vlhko a oloupaný zdi nebyl tam závěs nad vanou. Sprcha stříkala do všech stran.Postele rozvrzaný každá jinak vysoká .Pod postelí vytíraly naposledy nejspíš před rokem humus. Skříň ,police prohnuta štítila jsem se do ni něco uložit.Na všem byly mastné otisky po předešlých obyvatelích .Jak jsem se dozvěděla tak v jiné části hotelu mají krásně uklizené pokoje i každý den krásně ustlané i s růžičkami nazdobené. Nevím čím to je nejspíš každé patro má na starosti jiný pokojský či pokojská my měli muže a ten spíš koukal po nás než uklízel.Pláž byla krásna moře bylo čisté až do té doby než přišli vlny a naplavily bordel, ale to nikdo neovlivní pláž každý den hrabaly, bazény byli čisté.
Jídlo velký výběr, ale kvalita a chut žádná měli by jim vysvětlit na co se používá sůl jídla mdlá a mastná a sladkou papriku na těstovinách místo soli a obarveny brambory bych vypustila.Pro děti žádný výběr.Mají výborný zákusky ,postrádala jsem ovoce stále se opakoval meloun a broskve.Stoly špinavé a příbory na nich prostřené.Nechutné.Rozbité židle neustále kolovaly ,nevyhodily je.
Večer jsou vystoupeni to vás pobaví.Tanečky výborný.
Od let domů= měli jsme odjet z hotelu v šest hodin opustit pokoj ve 12.00 věci nechat na recepci. Na letence jsme měli čas odletu v 22.50. V sedm nám řekly, že pojedeme v osm a poletíme v 23.15 odjely jsme v osm a přijely na letiště 21.30 a že se musíme co nejrychleji odbavit letíme dříve o půl hodiny.Změnily nám let a do Prahy jsme letěly přes Brno.Ty co byly z Ostravy letěli jen do Brna a do Ostravy je vezly autobusem ten let úplně zrušily.Připadaly jsme si jak blázni stále jsme psaly domů změny kdy pro nás mají přijet na letiště.Nikdy více Sunny Days a hotely se třemi hvězdičkama. . . . . . . . .

Jiří Koula

Příspěvek od Jiří Koula » 02 říj 2015 02:28

BlueStyle a SunnyDays jsou nejlepší cestovky s kterými jsem kdy letěl.
Fischer je předražený.
Čedok je nejhorší cestovka – nedoporučuji

Inn

Příspěvek od Inn » 15 lis 2015 09:26

Jiří Koula?
No tak já myslím, že nyní po těch zkušenostech a ostudách už většina lidí ví, které CK mají úroven, ale BS ani SD to není a ani nikdy nebyla.

Rychlá odpověď