recenze Sunny Days - Recenze cestovních kanceláří

recenze Sunny Days

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Sunny Days

Příspěvek od admin » 12 led 2013 17:59

Cestovní kancelář SUNNY DAYS, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu, svoji činnost zahájila již v létě roku 1997.

Sona Kozielová

Příspěvek od Sona Kozielová » 30 čer 2013 05:26

Ahoj všichni,Tunis,Hammamet Club Les Colombes úžasné místo,krásný hotel,čistá pláž. Velký dík sl.Jitce a celému personálu.Jen mám velké výhrady k dopravě.Zaplatili jsme si letenky z Ov,odlétali jsme z Brna,to se dá pochopit. Zpáteční cesta děs a nervy na pochodu! Odlétali jsme o půlnoci z Tunisu,mezipřistání Djerba,taky chápu,v 6 ráno přistání v Praze,a autobusem do Brna,pak do Ov. To už teda nechápu! Proč nabízí ck možnost odletu z Ov a pak to nedodrží? Letěli jsme asi 3hodiny,pak 7h. autobusem?!? To je otřesné! Pražákům se nestane,že by přistáli v OV a pak se trmáceli přes půl republiky! Nutno podotknout,že kvalitním busem.Pak nás dorazilo oznámení řidiče,že na Rohlence musí mít 45min pauzu! Byli jsme v 13 h v OV a to jsem měla jít už na ranní. Příště jiná ck.

Hanka a spol.

Příspěvek od Hanka a spol. » 28 srp 2013 23:38

Dovolená v Tunisu v hotelu Les Colombes- dobrá, odpovídající ceně i počtu hvězdiček. Pokoje vždy uklizené perfektně, ustláno s ïbišky. Strava dostačující, snídaně chudší, ale určitě si vybere každý normální člověk. obědy perfektní i večeře, kdo si stěžuje na jídlo, nevím, co jí doma. Pláž krásná, lehátek dostatek, kdo chce být vpředu, musí si přivstat, pokud není kamarád delegátky, která mu doporučí, aby lidem ručníky z lehátek scházel a vzal si jejich lehátka. Také se nesmíte delegátky Jitky ptát na počasí, ( i když jsou 2 dny bouřky), není totiž rosnička. U francouzské cestovky to vytisknou a dají na nástěnku, což je pro českou delegátku moc práce.Bazény asi dobré, ty jsme nevyužívali, letěli jsme k moři. Animační programy dost chudé, což animátoři omlouvají tím, že tam spí děti. Zřejmě vedle v hotelu žádné děti nebyly, protože tam jedou programy do 24 hod. Také mi není jasné co zahrnuje all incl., když večer si musíte flašku vody ukrást na pokoj, pokud ji žádáte v baru, tak vám jí chce číšník prodat za 2,4Din.Toto by si měla cestovka ujasnit. Nejhorší ale na celé dovolené je cesta s cestovkou Sunny days, nevím jestli tam mají lidi tak hloupé a neznalé, nebo dobře vycvičené ke lžím. Při odletu nás tahali za nos, i když jsme jim volali, že na odletech na letišti je vyvěšeno, že letadlo do Tunisu odlétá dříve, tak nám dotyčná slečna tvrdila, že ne. Poté mi volala v 16.00 abychom se dostavili na odbavení v 17.00 hod. A to bydlíme pouze 140km od Prahy, chtěla bych ji vidět, jak to dokáže. Poté se celá dovolená nesla v obavách, zda a kdy se dostaneme domů, protože většina letů byla zpožděna nebo odložena. Nakonec jsme odletěli dobře, ale zase v Praze na Ruzyni, měli zmatky, takže člověk neví, komu věřit, a zajistit si odvoz z letiště není snadné z hodiny na hodinu. Po celkových zkušenostech, jsem vyléčená létat na dovolenou s cestovkou Sunny days, do jejich hotelu ano, ale s jinou cestovní kanceláří. Divím se, že v dnešní době si cestovka neváží svých klientů, a myslím , že po letošních zkušenostech přijdou o spoustu zákazníků.

Misa

Příspěvek od Misa » 28 zář 2013 19:00

Cestovka udává mírně řečeno nepřesné informace. Stejně tak Blue Style nestojí za nic.

Pokorný

Příspěvek od Pokorný » 27 říj 2013 04:19

Přesně tak. Doporučuji Čedok nebo Fischer.

Semelová

Příspěvek od Semelová » 02 led 2014 07:35

Po příletu do Egypta jsme museli čeakt 4 hodiny na hotelu než se uvolní pokoj. Jink vše fungovalo.

Petr

Příspěvek od Petr » 15 dub 2014 03:56

Poznatek velmi špatný. Z cestovkou jsem byl v Turecku. Po přistání nám bylo řečeno, že náš hotel je obsazený. Dostali jsme náhradní hotel a po dalších třech dnech jsme se znovu stěhovali do jiného. „Náš hotel“ který jsme měli koupený jsme viděli jen z autobusu. To když jsme se stěhovali z prvního náhradního hotelu do druhého náhradního hotelu.

Tvrdková Ilona

Příspěvek od Tvrdková Ilona » 24 čer 2014 18:28

Sunny Days super cestovka a úžasná dovolená.Letos již počtvrté a nikdy nezklame.Poděkování také delegátům v Tunisu slečně Jitce a panu Alimu,kteří se starají o klienty jako o vlastní ,nikdy není žádný problém pokud ano okamžitě řeší.Krásné výlety které pořádají jsou vynikající a průvodce úžasné znalosti.Je mi padesát let projela jsem kus světa mohu srovnávat.Už jedině se Sunny Days a to už se budu vracet jen na stejné místo a to Hammamet Club Les Colombes super moře,pláže hotel ,úžasní lidé a hlavně usměvavý personál,no prostě celkově mohu pouze doporučit.Děkuji Sunny Days a opět v říjnu v Les Colombes.I.Tvrdková Praha5

Martina

Příspěvek od Martina » 06 črc 2014 02:09

Už nikdy vice se Sunny Days!!!Stalo se nám přesně to samé,měli jsme letět odpoledne a nakonec jsme letěli v jednu v noci,od12hodin bez pokoje,jedna sprcha pro 50lidí!Cestovali jsme 13 hodin a to s dvouletým dítětem!Na Djerbě mezipřistání no hrůza! Jsou to pěkní vychcanci!!!

Verča

Příspěvek od Verča » 16 črc 2014 20:58

Tunis - Hotel Les Colombes ubytování dobré, strava též, jenom snad malá nabídka ovoce to nás překvapilo. Bazény čisté, pláže také. Průvodci Jitka a Ali super jednu chvíli jsem je litovala. Nejvíc se nám líbili animátoři Verunka, Valid, Mohamed byli prostě super!!!!! Nabídka výletů taky hojná.S odletem jsme jako jediný let neměli problém, ale ti všichni ostatní ano. Je to prostě místo pro krásnou rodinou dovolenou.

Rychlá odpověď

   
cron