recenze TopFly - Recenze cestovních kanceláří

recenze TopFly

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

TopFly

Příspěvek od admin » 12 led 2013 21:10

Na českém trhu cestovních kanceláří úspěšně působí již sedmou sezónu a dnes mají renomé a mnoho zkušeností z oblasti cestovního ruchu. Postupně rozšiřovali portfolio destinací i druhů zájezdů. Klienti mají tak širokou volbu při výběru zájezdu.

Hanák

Příspěvek od Hanák » 19 čer 2015 08:35

byl jste s nima někdo v Turecku?

Katka

Příspěvek od Katka » 10 zář 2015 16:50

Byla, v říjnu 2014, katastrofa – stížnost se řeší u soudu.

Zdeněk

Příspěvek od Zdeněk » 08 říj 2015 02:40

Dobrý den,s ck jsem byl na dovolené již dvakrát.Poprvé loni v březnu na poznávacím zájezdu na Pamukkale,byla to nezapomenutelná dovolená,průvodkyně Zuzka neměla chybu věděla o Turecku všechno naco jsme se zeptali a celkově CK splnila všechno podle plánu zájezdu.Podruhé jsem byl letos na poznávačce na Kappadokii a vrátili jsme se teď v sobotu.Cestovní kancelář opět nezklamala.Krásná dovolená,průvodkyně Silva měla také velké znalosti o destinaci i o Turecku jenom malou skvrnou bylo že bylo vidět, že už končí sezona tak v jednom hotelu byla trochu špína v koupelně,ale to CK asi nemůže ovlivnit.Děkujeme za krásné dovolené a pokud pojedeme do Turecka ještě jednou, tak určitě s CK TopFly.
Zdeněk a Hana z Liberce

Lída

Příspěvek od Lída » 14 bře 2016 04:32

Dobrý den, s CK jsem byla poprvé a můžu jen doporučit. Poznávácí zájezd do Dubaje s Petrou a Janou byl pro mne opravdu na úrovni profi. Obě dámy se svými znalostmi o všem, co v těchto Emitátech je jiné než pro nás evropany, byla na vysoké úrovni. Uměly se všude domluvit, vše vyřešit. Petra neuvěřitelně musela vyprovodit japonce z našeho busu, kteří si spletli bus a nechtěli ven. Se svou noblesní elegancí se to povedlo, zklidila od nás veliký potlesk. Vše bylo pro mne v poho, vřele doporučuji. Dubaj, pokud nevidíte na vlastní oči, neuvěříte.
Děkuji delegátkám a přeji hodně spokojených klientů, jako jsem byla já.
Lída

Rei

Příspěvek od Rei » 28 bře 2016 18:17

Tak pokud člověk nevidí Dubaj, tak to opravdu neuvěří. A neuvěří, ani, když ji vidí. Vlk s poštou na Ještědu je lahůdka.

jana

Příspěvek od jana » 05 dub 2016 05:05

vše se doplácí až na místě a keš a bez potvrzení,tak že vás původní levný zájezd přijde šíleně draho a ty služby,největší ubohost nic neukážou pouze z autobusu delegátky otřes neochota s nimi již nikdy polovina lidí ze zájezdu si stěžovala a na ze zaplacených výletů se vracela na hotel sama taxíkem nemáte možnost ani nic nakoupit nic nevidíte jen honička a pak čekání na autobus kterému nezaplatí parkoviště tak že ten někde krouží a pak na něj čekáte a zájezd pro seniory to je jako maraton pro vrcholové spotrovce a nebo jen sedíte v autobuse a podívejte se do prava a do leva NEDOPORUCUJI

Alena

Příspěvek od Alena » 16 dub 2016 03:26

Otřesný zážitek s průvodkyní Janou, už na letišti jsme byli všichni v šoku, jak se chovala. Její nálady a neochota, když se jí někdo na něco zeptal tak se otočila a odešla a nebo ho tak strašným způsobem odbyla. Vrchol byl na letišti při odjezdu, ani nevylezla z autobusu a odjela. U odbavovacího okénka nám řekli, že bohužel nejsme v počítači a že nás neodbaví. Pokud bude někdo cestovat do Dubaje zjistěte si průvodkyni a pokud je to Jana tak to ZRUŠTE, budete mít ušetřené nervy.

Věra Pospíšilová

Příspěvek od Věra Pospíšilová » 27 dub 2016 17:22

Vrátila jsem se velmi spokojená z poznávací dovolené od cestovní kanceláře Top Fly po Emirátech.Naše průvodkyně paní Jana byla skvělá a velmi dobře znalá místních podmínek.Zájezd neměl chybu a i když jsem cestovala singl cítila jsem se bezpečně.Za sebe doporučuji!!!

Věra

Příspěvek od Věra » 04 kvě 2016 15:25

Vzhledem k tomu, že jsme si v Dubaji od delegátky Jany nezakoupili žádný z nabízených předražených zájezdů a fungovali jsme na vlastní pěst, tak jsme byli se zájezdem spokojeni. Bohužel nám na základě toho nebyla ochotná ani dát informaci, jak se dostaneme k moři ( protože ubytování sdělují až na místě, tak v první chvíli člověk neví, kde vlastně je) s poznámkou, že to není v programu zájezdu. To jsem od nich ale očekávala. Povinnou návštěvu prodejen předražených kožených a zlatých výrobků při stěhování z jednoho hotelu do druhého jsme brali jako nutné zlo – bylo to uvedeno, jako tradiční Dubaj- výlet zdarma. I když škoda dne. Takže, když se člověk nedal zmasírovat delegátkou a neprodražil si zájezd o dalších 10.000,- Kč, ale udělal si vlastní program ( metro a taxíky jsou opravdu levné), tak jsme měli super dovolenou.

Rychlá odpověď

   
cron