recenze Víkend - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Víkend

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Richard Böhnel

Příspěvek od Richard Böhnel » 26 srp 2016 16:04

Byl jsem s Víkendem 3x, Norsko 2001, Skotsko 2002, Julské Alpy 2006. Ubytování turistické tj. více osob na pokoji nebo v chatce. Trasy prověřené, průvodkyně znalé poměrů schopné se domluvit. Jsou pružní (tedy byli) v řešení změněných situací (počasí, ubytování a pod.). Určitě to není cestovka pro lidi náročné na komfort. Tomu na české poměry odpovídají ceny. Nelze srovnávat s Němci, kteří poptávají násobně vyšší kapacity a tedy dosahují lepších cen. Poněkud mě zaráží výrok průvodce, pana Seidla, protože pokud vím, tak je to majitel, nebo syn majitele cestovky a u toho bych očekával, že si „fiflenu“ nechá pro sebe i kdyby se tak jevila. Nic méně se chystám s Víkendem v roce 2017 vyrazit do pobaltských států, protože mé zkušenosti s touto CK jsou skvělé, tak snad nezklamou.

Jan Chadraba

Příspěvek od Jan Chadraba » 08 úno 2017 04:23

Jezdím na hory již mnoho let. Vrátil jsem se ze zájezdu W29 Do Ziana 30.1-5.2.2017 Doprava výborná pohodlný , čistý autobus a skvělý pan řidič. Jel naprosto plynule bez výkyvů což je při nočním cestování zvlášť příjemné.Totéž nelze řící o průvodkyni paní Radvanové. Mírně řečeno zmatky- pasy jsme dostali v 10hod (pro nějaké nesrovnalosti se seniorskými slevami) při rozdávání na jednu ženu vybyl mužský skipas a delegátka by ji poslala na kopec. Po protestech ho došla vyměnit. Když byly stížnosti na zimu na pokojích tak omluva byla dojděte si to vyřídit na recepci. Celý den nikdo nevěděl kde delegátka je pro případ jazykové pomoci nevím jak by to dopadlo. (lyžovala) Příjezd do Prahy nebyl v 3hod ráno jak bylo dekladováno ale v 4.30hod protože na nátlak skupinky se zpozdil odjezd ze ZIANA (18hod) Na dotaz jak se praktikuje sauna (prostěradla) bylo doporučeno plavky. Děkuji ale s takovou delegátkou už nechci více jet. V loni jsem byl v Penia di Canazei a byla organizace skvělá. Je škoda že si kazíte dobré jméno kvůli jedné delgátce. Toto není jen můj názor. děkuji

Marie Pátková

Příspěvek od Marie Pátková » 25 črc 2017 05:53

Dobrý den,
včera jsem se vrátila z turistického zájezdu do Dolomitů s CK Víkend. Chci poděkovat naší průvodkyni paní Evě za vyčerpávající informace ke každému výstupu, které nám vždy ráno ochotně předala. Po celý pobyt měla úsměv na tváři a milé chování ke všem účastníkům zájezdu a ještě stihla večer krásně zpívat a hrát na kytaru. Děkuji, ráda pojedu příští rok znovu na podobný zájezd.

Marcela Mašátová

Příspěvek od Marcela Mašátová » 02 srp 2017 23:27

Přeji hezký den všem.
Předchozí negativní recenze mě udivily. Jezdím s touto cestovkou do Alp jak v létě, tak i v zimě. Už cca 15 let, a to i 4x za rok (2x v létě, 2x v zimě). Ubytování je někdy dobré, někdy úžasné, ale nikdy se mi nepřihodilo, že by bylo špatné. Delegáti jsou samozřejmě různí, ale zase nemohu říci, že bych se setkala s výrazně špatným, nebo neochotným průvodcem. Za velké plus považuji i to, že mi cestovka při odřeknutí zájezdu, a to v den odjezdu, již dvakrát vrátila 1/2 zaplacené sumy formou slevy na dalším zájezdu. S tím jsem se nikde jinde nesetkala. Velice ráda s ní budu jezdit i nadále.

Olga Pluhařová

Příspěvek od Olga Pluhařová » 26 srp 2017 00:57

Dobrý den,
před pár dny jsem se vrátila ze zájezdu po Jižním Norsku s CK Víkend. Nemám nic, než slova chvály. Průvodkyně Eva Valentová byla super- milá, vstřícná, pohodová i pohotová, vždy nás seznámila s trasou či túrou toho dne a poskytla veškeré informace, které jsme potřebovali, včetně mapek. Již v zadání zájezdu bylo uvedeno, že způsob ubytování bude poněkud „spartánský“, nic pro slečinky, ale nicméně všechny kempy byli čisté, kompletně vybavené. Některé chatky téměř luxusní, jiné velmi prosté, ale útulné. Fakt není na co si stěžovat. Pochvalu zaslouží taky oba řidiči, kteří byli vždycky včas na domluveném místě a uzoučké zatáčky kroutili bravurně. Mám spoustu krásných zážitků a o to přece na dovolené jde. Děkuji Víkendu a paní Evě.

Jiřina Vlková

Příspěvek od Jiřina Vlková » 06 úno 2018 17:37

Dobrý den,
já jsem byla s CK Víkend už asi 12x lyžovat v Itálii a vždycky spokojená. Pokud se někdy nepovedl hotel, a to bylo asi ve dvou případech, kdy v něm byla zima, už ho příště CK nenabízela. Obdrželi jsme v jednom případě i slevový poukaz. Jinak bývá ubytování i strava na výborné úrovni.
Pravda je, že někdy je delegát výborný, někdy o něco méně ale nesetkala jsem se nikdy se delegátem, který by byl špatný. Pokud jde o nabízené služby CK, myslím, že jsou velice dobré, což určitě naznačuje i spousta prodaných lyžařských zájezdů.
Já určitě nemám důvod CK měnit a chci věřit, že mi tenhle názor vydrží.

Rychlá odpověď

   
cron