recenze Víkend - Recenze cestovních kanceláří

recenze Víkend

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Víkend

Příspěvek od admin » 12 led 2013 19:04

Cestovní kancelář Víkend se specializuje na lyžařské autobusové zájezdy do Itálie.

Dobromila

Příspěvek od Dobromila » 25 úno 2014 06:00

Vážení.
Před několika dny jsem se vrátila z lyžařského zájezdu od CK Víkend. Větší amatérismus a aroganci ze strany CK jsem nikdy nezažila. To, že Víkend posílá klienty do penzionu, kde se krade, tomu rozumím, že nemuseli tušit, ale jejich arogantní reakce na stížnost klienta a naprostá ignorace a arogance mě tedy šokovala. Nicméně i fakt, že v rámci úspor se pokusili dát na pokoj mým kamaradům zcela cizího člověka…. Naprosto otřesná zkušenost…. CK Víkend nikdy více….

Blanka

Příspěvek od Blanka » 27 dub 2015 23:10

Absolvovala jsem poznávací cestu s CK Víkend do Karibiku teď v dubnu 2015. Je pravda, že jsme toho zvládli hodně vidět, ale musím souhlasit s předchozím příspěvkem, Největší slabinou zájezdu bylo ubytování na Martiniku. Byli jsme ubytovaní na jednolůžkových pokojích po 2lidech. Postel byla široká 140 cm. Na pokoji jeden ručník, jedno mýdlo. Nakonec se to vyřešilo přistýlkou. Když jsem se zeptala p. Seidla jednoho z průvodců, jestli o tom věděl, klidně mi odpověděl, že ano. Posléze mě nazval fiflenou, zvyklou na 4hvězdičkové hotely. Také se mi to zdá arogantní. Vaše 4hvězdičková fiflena.

Věra

Příspěvek od Věra » 03 čer 2015 16:17

Já jsem s CK Víkend byla 2 týdny na Tenerife a na grand tour v Portugalsku a byly to jedny z nejpěknějších dovolených, co jsem kdy absolvovala. Za chvíli s nimi pojedu za polární kruh a v příštím roce se chystám na Nový Zéland. To, že ubytování je skromnější, mi nijak nevadí. Pro mne jsou důležité zážitky. Také se musíte podívat, jaké má tato cestovka super ceny – zájezd do Karibiku za 62 tis. nikde jinde neseženete. U mne má CK Víkend jedničku s *.

Zora

Příspěvek od Zora » 04 čer 2015 16:04

S CK Víkend jsem absolvovala zájezdy na Madeiru a Island. Letos jedu za polární kruh. Na Madeiře bylo ubytování v dobrém hotelu, na Islandu skromnější, ale tak to na severu chodí. Vše bylo v pohodě, průvodkyně naprosto skvělé, starostlivé a profesionální. Ceny zájezdů jsou skutečně příznivé. CK Víkend mohu jen doporučit!

Inka

Příspěvek od Inka » 02 zář 2015 18:36

S CK jsem obsalvovala již pár zájezdů, Italii, Alpy, i Čechy, musím se ale bohužel přidat, že některé ubytovací místa byly tragické. Hlavně tento rok jsem žasla údivem dokonce dvakrát v Rakousku Korutany, i Tyrolsko. Jinak vše úžasné, hlavně překrásné túry a pohodový průvodci. Raději si připlatím a budu i když jen přespávat , ale slušně. Jinak pro milovníky turistiky vřele doporučuji

Jef

Příspěvek od Jef » 04 úno 2016 20:27

byl jsem s nima lyžovat na Kronplatz vše proběhlo v normálu

Zdeněk H.

Příspěvek od Zdeněk H. » 08 úno 2016 22:57

S několika CK jezdím lyžovat už 8 let, s CK Víkend nyní poprvé. Ubytování a stravování mne mile překvapilo, „náš“ autobus nás dopravoval denně do jiného areálu, vše bez stressu, mj. díky starostlivosti a perfektním instrukcím delegátky. Kladně hodnotím také chování a zkušenosti řidiče. Takže – díky a za rok opět.

Rei

Příspěvek od Rei » 28 bře 2016 18:29

Jo, za polární kruh, to je sen každé CK, aby si to někdo koupil, takže trochu reklamy. Naše rodina má opačnou zkušenost a bagatelizovat ubytování? Jen zážitky a jinak spát ve špinavé plesnivé stodole? Karibik za 62 tis? to je fakt směšné. Karibik jsme měli z Mnichova 1x za 699 E a podruhé Jamajka 749 E. Tak štastnou cestu za 62 tis.

Hanka

Příspěvek od Hanka » 01 srp 2016 03:18

Sdílím velmi špatnou zkušenost, neférové jednání, nepřipravenost ubytování a jeho špatná kvalita, vzhledem k tomu předražené.

Rychlá odpověď

   
cron