recenze Adrialand - Recenze cestovních kanceláří

recenze Adrialand

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
admin
Administrátor webu
Příspěvky: 42
Registrován: 29 říj 2017 22:09

Adrialand

Příspěvek od admin » 16 led 2013 07:44

Cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o. je evropským touroperátorem se specializací na Jadran – Chorvatsko, Itálie, Černá hora, Slovinsko a Alpy – Rakousko, Itálie a Slovinsko, se sídlem společnosti v Brně a Nitře, a přímým zastoupením ve více než 2000 prodejních míst po celé České a Slovenské republice.

Petra

Příspěvek od Petra » 14 srp 2015 21:41

letos jsem s nima já a celá moje rodina v Chorvatsku a všech o bylo bez problémů

Ladislav Martinek

Příspěvek od Ladislav Martinek » 14 črc 2017 02:50

Mobilhome kemp Mia Biograd 2017
Kupovali jsme na Hyper slevách jako last minute bez jídla, doprava autobusem a odjížděli s tím, že za tu nezvykle nízkou cenu jsme čekali nějaký zádrhel, ale kupodivu jsme byli velmi mile překvapeni. Pěkný čistý mobilhome s nadstřešenou terasou, krásná sprcha s teplou vodou a čistý splachovací záchod. Kuchyň velmi dobře vybavená – varná konvice, 4-plotýnkový plynový vařič a veškeré základní vybavení k vaření. Sítě ve všech oknech a klimatizace. Asi polovina mobilhomů je starších a druhá je novějších. K moři-pláži cca 300 metrů. Doprava tam z Brna dobrá. Zpět byl horší bus i trasa, ale dalo se to vydržet. myslím, že za tu cenu to byla opravdu výborná dovolená a doporučil bych zejména rodinám se dvěma dětmi. Komunikace po telefonu i s delegátkou na místě, byla dobrá. (jen horší bylo se na začátku vůbec dovolat do CK) Za přístup a organizování zpětné dopravy až na naše nástupní místo pak musím pochválit paní Lucii Kulíkovou. Díky velkým zpožděním některých busů to mají dispečerky mnohdy opravdu složité.

Rychlá odpověď

   
cron