recenze Wisnar - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Wisnar

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Zdeňka

Příspěvek od Zdeňka » 17 črc 2015 23:39

Chci se podělit o špatnou zkušenost s ck Wisnar.Byl to poznávací zájezd do Provence.Myslím,že každý si hned představí levanduli.No,jaké bylo naše zklamání,když jsme se žádné levandule nedočkali.V nabídce ck Wisnar totiž bylo napsáno,že pojedeme do města Grasse, které leží mezi Provensálskými kopci,obklopeno loukami posetými levandulemi,jasmíny,mimózami a růžemi.Bohužel jeli jsme po dálnici,takže z toho co slibují, jsme nic neviděli.Když jsme se zeptali průvodkyně Katky,kdy uvidíme levanduli,tak nás odbyla,že tady není,jen v parku ve městě./To jí mám sama víc na své zahrádce/.Když se na to samé ptala další klientka byla už průvodkyně nervózní a třetí klience jen odsekla,že žádná levandule nebude a už se o tom nehodlá bavit a končím debatu-řekla.Je mi smutno,že se někteří lidé,takto chovají.S WISNAREN už NIKDY více nepojedu.

Havelková Dáša

Příspěvek od Havelková Dáša » 07 zář 2015 20:03

To nejlepší z Norska – 4.8.-9.8. 2015. Zájezd byl velmi dobře připraven, ubytování příjemné, řidiči ochotní. Problém se vyskytl s průvodcem Adamem, který byl sice velmi dobře informován o dané zemi a poskytoval nám zajímavé informace, avšak při vstupech vybíral nadbytek financí, který nevracel. Při žádosti o navráceni peněz nás odkázal na CK Wisnar, která prý předem určuje ceny vstupů a on je tedy musí vybrat i v případě, že je cena vstupu nižší. Po příjezdu z dovolené jsem CK Wisnar kontaktovala s daným problémem. Odpovědí ovšem bylo pouze to, že CK nemá na ceny vstupů vliv, čímž se tedy stal výrok průvodce lživým. Jsem zklamaná postojem CK Wisnar k danému problému, jelikož dle mého názoru by je měl zajímat případ, kdy jejich průvodce vybírá nadbytek financí, odmítá je vrátit a navíc odkazuje na CK Wisnar, která má údajně výši vybraných peněz předem určovat.

Zdeňka

Příspěvek od Zdeňka » 11 led 2016 16:59

Zdravím,nemám dobrou zkušenost s touto cest.kanc.Zúčastnila jsem se zájezdu konec r.2015 do Francie-silvestr.pobyt.
Po nočním přejezdu z ČR do Paříže a celodenním chození po Paříži nás majitel CK a průvodce v jedné osobě při rozdělování ubytování nechal dlouho čekat venku,vybíral peníze na „dýchavičné“,které měly být v ceně zájezdu,nedokázal to vysvětlit,apod.Pro klienty,kteří byli v Paříži poprvé,dával rozchody až 11 hodin!Čtvr´t La Defense jsme jen projeli busem,no hrozné.Naprosto ho nezajímaly přání klientů,byl tam jen sám pro sebe.Naštěstí jsem byla v Paříži několikrát,ale tak špatnou organizaci jsem nezažila.Podruhé bych s nimi už nejela.Řidiči výborní!

Radana Fialová

Příspěvek od Radana Fialová » 14 črc 2016 23:59

zkušenost ze zájezdu Paříž-Londýn-Brusel ve dnech 23.3.-28.3.2016.

Tato zkušenost byla velmi negativní.

Průvodce svévolně zkrátil plánovaný zájezd, nebyl přístupný komunikaci o náhradním řešení (před zájezdem došlo totiž k útokům v Bruselu, tudíž bylo zcela zřejmé již den před nastoupením cesty, že Brusel nenavštívíme), průvodce nenavrhl žádné adekvátní řešení, na naše návrhy reagoval nejprve arogantně, pak už vůbec nekomunikoval. Nebyl přístupný diskuzi a na naši následnou stížnost po ukončení zájezdu a požadavek finanční kompenzace se obhajoval vyšší mocí. U solidní CK bych logicky očekávala hlavní iniciativu od průvodce a nabídku náhradní méně nebezpečné lokality (jediný návrh průvodce byl výsměchem – namísto Bruselu navštívit WATERLOO, což je předměstí Bruselu). Jiná varianta u něho nepřipadala v úvahu, přestože sami účastníci vznesli několik návrhů. Jednalo se o velmi neprofesionální přístup. S touto CK již nikdy více !
Radana Fialová

Václav Koráb

Příspěvek od Václav Koráb » 18 črc 2016 04:00

Před týdnem jsem se vrátil z poznávacího zájezdu pořádaného cestovní kanceláři Wisnar – Báječná Provence. Už název Provence je přehnaný, protože pod touto oblastí si téměř každý představí levandulová pole, na které lákali již při objednávce zájezdu. Jednak v podobě fotografií, které se objevují u daného zájezdu, jednak pak přímo v textu, kdy bylo vyloženě uvedeno, že město Grasse je obklopeno loukami posetými levandulemi, jasmíny, růžemi a mimózami. Jaké bylo překvapení, když nám bylo sděleno, že k žádným polím nepojedeme a že jsou vzdáleny 4 h jízdy. Zoufálá průvodkyně nejdříve odpovídala každému individuálně, poté již tlak nevydržela a sama účastníky nabádala, ať napíší do CK, že se to opakuje již několik let a ona s tím nic neudělá. Z mého pohledu se jedná o klamovou reklamu, cestuji pravidelně, ale nikdy jsem se nesetkal s tímto přístupem.

Bohužel tento nedostatek nebyl jediný, poznámku možnost koupání si opravdu vykládám jako možnost, ne jako nutnost. Předpokládal jsem, že bude k dispozici poznávací program s průvodcem a kdo se nebude chtít účastnit, může se jít koupat. Tak to bohužel nebylo. Průvodkyně nám dávala nesmyslně dlouhé pauzy a předpokládala, že všichni se s radostí vrhnou do vln moře. Kdybych stál o tuto varianu, koupím si pobytový zájezd u moře, ne poznávací, který je odvozen od slova poznávat. Pláže byly navíc kamenité, bál jsem se,že si ještě něco vrazím do nohy, o botách do vody v instukcích ani zmínka. Nejhorší zážitek byla návštěva ostova sv. Markéty, kde jsem si připadal jak ve vězení, čekal jsem, že tam bude něco k vidění, ale bohužel opět jen pláže a koupání v kamenech. Člověk by se snad i raději vrátil do Canes, ale lístek na trajekt měla průvodkyně, tak nebyla možnost. Nechápu také, proč se v pokynech píše možnost návštěvy dalšího ostrova, který na obrázku vypadal zajímavěji, když se tam prý nejezdí.

Tento argument jsme ale slýchali docela často, marně jsem čekal, že se dozvím něco o historii nebo památkách navštívených měst společně s průvodcem, jak se to běžně dělá. My jsme byli většinou jen dovedeni do města a zanechání osudu s odůvodněním, že takhle se to dělá a průvodkyně s námi nikam nepůjde. Opravdu jsem litoval starší spolucestující, kteří se nedomluvili cizím jazykem, divím se, že jsme se vrátili všichni.

S touto CK již opravdu ne.

Michal Machatý

Příspěvek od Michal Machatý » 18 črc 2016 13:25

Bohužel i já se musím podělit o velmi negativní zkušenost s CK Wisnar.

Zúčastnil jsem se v termínu 5. – 10.7. 2016 poznávacího zájezdu Báječná Provence. Po velmi vydařeném zájezdu s jinou cestovní kanceláří v minulém roce, byl letošní zájezd s CK Wisnar jedno velké zklamání.

– zájezd bych spíše než „Báječná Provence“ nazval „Koupání na francouzské riviéře“
– slovní spojení „možnost koupání“ beru tak, že je možnost vykoupat se v moři, ale ve skutečnosti zabíralo koupání 60 % času zájezdu. Průvodkyně nám skoro nic neukázala, dovedla nás na pláž a koupejte se, hlavně po mě nic nechtějte. Od poznávacího zájezdu očekávám, že něco uvidím, poznám, ne že se budu pořád koupat. Pokud bych se chtěl koupat, tak si zaplatím pobytový zájezd u moře!!!
– nesmyslně dlouhé osobní volno (6,5 hodiny v Nice – na dotaz co máme tak dlouho v Nice dělat, když se nechceme koupat, průvodkyně odpověděla, že v Nice je co dělat, můžeme se třeba projet tramvají, což jsem považoval za špatný vtip)
– proč lákají na levanduli, když jsme pak skoro žádnou neviděli? Teda pokud pominu záhon levandule na střeše ve městě St. Rafael a pár levandulí na kruhovém objezdu.
V nabídce mají např. Grasse – známé centrum parfémářství, ležící mezi kopci Provensálských Alp, obklopeno loukami posetými levandulemi, mimózami a růžemi. Když jsme se průvodkyně zeptali, kdy uvidíme ty louky s levandulemi, tak nám řekla, že nikdy.
Že se pojede po dálnici, a že levandulová pole jsou vzdálená 4 hodiny jízdy autobusem. Není to tak trochu klamavá reklama, když je u nabídky tohoto zájezdu obrázek s polem levandule???
– je opravdu neobvyklé, aby průvodkyně dovedla skupinu k branám historické části města a na dotaz jestli nás provede, případně okomentuje památky řekla, že se vrací do autobusu, že si to máme projít sami, že taková prohlídka se běžné nedělá
– když jsme v osobním volnu chtěli navštívit nějaká zajímavá místa (např. v Nice – navštívit nedaleké Monaco), tak nám průvodkyně nebyla schopná poradit, prý je to moc složité na vysvětlování a nezvládli bychom to. Tomu říkám opravdu profesionální přístup.

Možná by stálo zamyslet se nad kvalitou poskytovaných služeb, protože nespokojených klientů nás byla na zájezdu většina. A hlavně, Provence má každý spojený s levandulí. Takže by možná neškodilo místo koupání zařadit výlet k levandulovým polím, myslím, že by to všichni ocenili.

S CK Wisnar už nikdy více.

Leoš Šimek

Příspěvek od Leoš Šimek » 24 dub 2017 01:38

CK Wisnar pro nás nemá chybu!Zúčastnili jsme se zájezdu Řím -Vesuv- Pompeje- Neapol ve dnech 19.-23.4.2017 a vše proběhlo bez jakéhokoliv problému.Vše opravdu perfektně připravené a profesionálně zorganizované.Průvodce Petr i řidiči jsou profíci na nejvyšší úrovni.Všem i v CK velké díky.

Josef Štrojsa

Příspěvek od Josef Štrojsa » 15 črc 2017 06:49

Byl jsem s nimi na poznávacím zájezdu do Říma, Neapole a Pompejí. Výklad a výlety byli fajn. Jenže ubytování bylo hrozné.
Měli jsme na bungalovu štěnice. Při reklamaci se nám dostalo výsměchu, že jsme si fotky štěnic snad někde stáhli a byli jsme obviněni, že se chceme obohatit na úkor cestovky. Přitom pan delegát pochytané štěnice i viděl, jen nám to nenapsal nikam na papír. Jsem zvědavý jestli se nakonec reklamace nějak vyřeší.
Proto chci jen varovat, když se vyskytne nějaký problém, dávají od toho ruce pryč a obrací to proti Vám a jsou schopni Vás ještě neprávem očerňovat.
Velmi neseriozní jednání pana ing Miroslava Wisnara

Jirka Mach

Příspěvek od Jirka Mach » 22 srp 2017 04:27

Po návratu ze zájezdu Švýcarské a Francouzské Alpy (16.-20.8.2017) mohu hodnotit jen pozitvně. Ubytování – klasika (F1) s možností nákupu potravin v marketu, řidiči a paní průvodkyně Katka – na jedničku (ochotně nad rámec pomohla při organizaci individuálního programu), oceňuji možnosti volného času v jednotlivých destinacích a pestrou skladbu programu (hory, jezera, města,…..).

Hana Turková

Příspěvek od Hana Turková » 04 říj 2017 22:43

Po návratu ze zájezdu Řím,Neapol a Florencie mám velmi smíšené pocity autobus a řidiči bezvadní , ubytování v Říme v mobilheimech ucházející jen jsme tam spali, ale paní průvodkyně Janka neochotná a výklad o památkách minimální. Styl prohlídky, že obejde se skupinou památky něco poví a potom si kupte lístky a běžte si kam chcete je nehoráznost to může cestovka rovnou rozdat mapy a knižního průvodce možná se toho dozvíme více. Ve Florencii jsem jí požádala, aby mi poradila a pomohla koupit lístek do Paláce Pitti a její odpověď v paláci jsem nikdy nebyla je tam fronta a stát tam nebudu. Takže s CK Wisnar už nikdy

Rychlá odpověď

   
cron