recenze Afrodita - Stránky 3 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Afrodita

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
Hana Janišová

Příspěvek od Hana Janišová » 22 čer 2017 21:17

Ještě jsme ani neodletěli a už víme, že nám o den pošoupli odlet. Napsala jsem jim, že to ani nevadí, což byla chyba, protože díky tomu jsme mohli vypovědět smlouvu bez penále. Načež teď, týden před odletem jsme se dověděli, že nám o den skrouhli zájezd – přílet ve tři ráno druhý den zájezdu, zato odlet odpoledne poslední den. tedy taky jedno jídlo, ale to by se přežilo, ale hlavně noc. a když to reklamuji, dozvím se, že sice nám slevu dát mohou, ale v tom případě se můžeme nastěhovat ten druhý den až ve 14 hodin. A že prý už vypovědět smlouvu nemůžeme, když jsem napsala, že posunutý odlet nevadí…

Milan Dvorak

Příspěvek od Milan Dvorak » 04 pro 2017 05:04

POZOR na tuto cestovní kancelář!!!
Cestovní kancelář je neseriózní a chová se podvodným způsobem, otázkou je zde její neschopností nebo zda jde o záměr. Důkazy zajisté mám včetně fotodokumentace.
V létě letošního roku jsme letěli s touto CK AFRODITA do Turecka, kde nás přivítali v 2:00 pro 5 člennou rodinu s 2 postelemi a 1 postýlkou pro batole), původně chyběli 2 přistýlky, 1 přistýlku jsme nedostali ani do konce pobytu. K reklamaci se vedení společnosti CK Afrodita nepostavila čelem, podle ní vše bylo v pořádku, i když slíbila opětovné prověření případu. Téměř po půl roce se však nic nestalo a CK hraje mrtvého brouka a celou záležitost má zřejmě již uzavřenou…
Co se týče kvality delegátky, tak to raději nebudu komentovat…
S touto CK již nepojedeme. Tak si dejte prosím pozor, ať si nezkazíte dovolenou!

Rychlá odpověď

   
cron