recenze Alexandria - Stránky 2 - Recenze cestovních kanceláří

recenze Alexandria

Podělte se o svoje zkušenosti z dovolené.
helena

Příspěvek od helena » 11 kvě 2014 16:45

My jsme lomi letěli večer a do 16 hodin jsme byli na pláži,pan domácí v penzionu Mila v Primorsku nám hlídal kufry a poton jsme se mohli vysprchovat u bazénu v umývárce.Bylo to poprvé co nám to někdo umožnil,většinou nás vyhodily a hlídejte si kufry sami a zabijte čas couráním.Jinak ,ten let jsem si zjistila v CK,na těch stránkách od Filipa to neumím najít.Zpět letíme okolo 22 hodiny.Děti máme 3 ve věku 10,7 a 2 roky,takže nám největší problém dělá najít hotel s apartmánem poblíž moře.Chceme do Turecka a je to děs něco sehnat.

Romana

Příspěvek od Romana » 11 čer 2014 06:41

Předevčírem jsme dorazili z Rhodosu z Doreta Beach. Horší dovolenou jsem nezažila. Rodiče jezdí s Alexandrií již několik let a ani oni nic podobného nezažili. Ubytování hrůza – pokoje se sice uklízí, to ano, ale venku je cítit kanalizace, takže když si chcete otevřít okno , aby jste se nadechli čerstvého mořského vzduchu musíte si vzít plynovou masku. Pokud chcete vyměnit pokoj a požádáte recepční, řekne Vám, že máte přijít druhý den po 12 hodině, a že si Vás dle pokoje zapíše. Když tam druhý den přijdete, jiná recepční vůbec netuší co Vám předchozí naslibovala a říká, že nemá volný pokoj. Přitom, pokoje se vyklízí účastníky zájezdu do 12:00, tedy z logiky věci, by měla alespoň při tak velké fluktuaci hostů vědět, které pokoje jsou volné pro budoucí hosty , když už ne pro ty nespokojené stávající. Vrcholem zážitku z hotelu je kuchyně a restaurace, maso tvrdé, bez chuti, salát stále stejný a ovoce minimální, zážitek byl korunován servírkou , která na mne řecky hulákala, když jsem vyšla s 3letým synem na terasu, aby se nadechl ( protože v restauraci byla nedostatečná klimatizace).Řekyni jsem vůbec nerozuměla protože mluvila pouze řecky. Když jsem toto sdělila delegátce, šla sice za vedoucím provozu restaurace, ale ten se jen přiblble usmíval a říkal, že tam na terasu děti nesmí, když jsem mu řekla, že jsem tam byla s ním ( aby se mu něco nestalo) , řekl, že tam nesmí nikdo. Podotýkám, že ceduli s nápisem zákaz vstupu, či nějakou podobnou jsem na dveřích ani jinde v okolí neviděla a navrch druhý den jsem viděla minimálně 3 tak děti jak na onu terasu vychází. V hotelu je mnoho rusky mluvících klientů, kteří se chovají neurvale, ať již v restauraci tak u výtahu. Další průšvih jsou zmíněné výtahy. Zastavují v každém patře a jsou pouze 3, což je na takto velký hotel opravdu nedostačující. Koupat v moři se pro silný vítr téměř nedá, ze 7 dní ustal pouze jediný den. Animační tým nezná nic jiného než zumbu, vodní polo a šipky. Diskotéka pro děti vypadá tak, že děti stojí na podiu a kroutí se dle slečny animátorky – žádné hry, žádná inovace , žádné nápady. Naštěstí jsme si půjčili na 3 dny auto a díky tomu jsme přežili. Jezdili jsme na veřejnou pláž Tsampiku a výlety. Doreta Beach hotel bych nikomu nepřála.

Petr Damian

Příspěvek od Petr Damian » 02 črc 2014 16:58

Dobrý den, v neděli jsem se vrátil z 15 denní dovolené v Carevu, hotel Hermes, Bulharsko. Byl jsem absolutně spokojen se službami a celkovým přístupem CK Alexandria. Cestovka, aby zlepšila podmínky na pláži (kameny, řasy, za což ale ostatně nemůže, protože to je příroda a vlnám nikdo neporučí), tak zde nechala postavit molo a na plážovém baru bazén. Bohužel jsem se předevčírem potkal s nově přijetým starším párem s vnučkami, kdy paní, která „ví úplně vše“, zasedla s kufrem, zapálila si cigáro a s proslovem, že se určitě na pokoji nebude moci kouřit, tak to bude dovolená na nic. Dále začala hned kritizovat hotel Hermes, že to zde bude stát absolutně za h,,,,o apod. Po 15 minutách monologu jsem jí zarazil a zeptal se jejího manžela (chudák chlap), jestli se nechce na něco zeptat ohledně služeb apod. Pán očividně rád, že může mluvit, se zeptal zda se dá zde koukat na MS ve fotbale. Odpověděl jsem mu, že samozřejmě, buď na pokoji nebo v místnosti u ping-pongu a pánovi se rozzářil obličej, Osobně jsem se nesetkal za 15 dní s negativní reakcí na hotel a personál, pouze ne moře, ale tomu doopravdy neporučíme a CK a zaměstnanci hotelu dělá absolutně co může, aby byli lidé spokojeni. Vynikající je animační tým, složený z krásných mladých lidí, dělejících pro děti a také pro dospělé absolutní maximum. Tímto bych chtěl moc poděkovat CK ********** za krásnou dovolenou a v tomto hotelu ani první a ani poslední.

Antonín

Příspěvek od Antonín » 24 srp 2014 19:40

V srpnu jsme byli s touto cestovkou na Sicílii v hotelu Atlantis Palace. Ubytování odpovídalo kategorii hotelu, personál byl vstřícný. Jako pozitivum uvádím poskytnutí lehátek a slunečníku na pláži po celou dobu zdarma a nezapomenutelná kulisa bouřící Etny umocnila zážitek z této dovolené. Zvláštní poděkování patří delegátce Veronice Janové, která nám poskytla maximální servis.

Lucie

Příspěvek od Lucie » 03 zář 2014 01:34

Já byla s CK Alexandria spokojena. Byli jsme s bratrem v Bulharsku v penzionu Eftimov v Primorsku, snídaně, jinak jsme chodili na jídla do ostatních restaurací. Příští rok se chystáme do Turecka a pojedu s nimi znovu.

Thomas

Příspěvek od Thomas » 16 zář 2014 17:49

Zkušenosti ŠPATNÉ. Na pobočce v Olomouci neví pracovníci, co prodávají a když dorazíte na dovolenou, zjistíte, že je vše jinak a nakonec Vám zavolají z centrály v Praze, že nejspíš došlo ke „komunikačnímu šumu“… a tím je vše vyřešeno. 2x jsme jeli s toutu CK a už více ne. Letos opět problémy s ubytováním, kdy nám na místě sdělili, že budeme v jiném hotelu, než který jsme si zaplatili (kvalita neodpovídala sjednanému, i když nabídli jako kompenzaci snídaně..). Že by běžná praxe v prodeji last minute zájezdů?? Objednáte si hotel, který je již asi plný a na místě Vás šoupnou jinam…? nemohu doporučit.

Martin

Příspěvek od Martin » 25 úno 2015 19:12

S CK Alexandria jsem cestovala poprvé a doufám, že naposledy. CK Alexandria uvádí lživé informace o ubytování, poskytovaných službách atd. V říjnu jsme byli v hotelu Tia Makadi bay, byla to katastrofa. Dříve jsem využívala služeb CK Fischer, Firotour, Eximtours a nikdy jsem neměla problémy ani reklamaci. Tento zájezd jsem bohužel musela reklamovat, služby, úroveň hotelu neodpovídaly tomu, co cestovka uváděla v katalogu. Reklamace nám byla zamítnuta. CK Alexandria rozhodně nedoporučuji!

Jana Haraj.

Příspěvek od Jana Haraj. » 07 črc 2015 03:49

Cestovala jsem s Alexandrií teď poslední týden v červnu 21-28.6.2015.Španělsko Costa Brava hotel CAPRICI.Byla jsem maximálně spokojená opravdu se vším.Každý den úklid pokoje,výměna ručníku,jídla dostatek a velký výběr,personál fajn-měli na nás opravdu dobré nervy protože jazykově zrovna moc vybaveni nejsme..moře čisté,bazén též.Opravdu jsme si ten týden moc užili a pokud bychom příští rok našetřili opět nějaké korunky tak bychom jeli určitě s CK Alexandrie Kladno.Díky

lada

Příspěvek od lada » 04 srp 2015 19:56

Nemáte někdo zkušenost se studii Thalassa na Rhodosu? Letovisko Falikari. Po letech s all inklusive jedeme letos bez stravy, hlavně i proto, že v Řecku jsou hotely s all programy hodně předražené, úroveň služeb neodpovídá ceně o čemž jsme se přesvědčili vloni ve 4* Alfa Beach v Kolymbii.
Nikde nejsou žádné recenze, hotel je malinký a měl by být kousek od pláže i centra, nové koupelny.

Martina

Příspěvek od Martina » 27 srp 2015 05:38

Letěla jsem letos v srpnu do Egypta hotel Oriental bay a bylo to super. Odlet byl v 00:05 z Prahy a odlet z Egypta 17:45 hodin. Vůbec nás neochudila cestovka ani o den a delegát v Egypte fakt super,zřídil i nemozne. Priste letim zase s Alexandrii,opravdu sem byla spokojena i s cenou.

Rychlá odpověď